Kočárek Patron Bohemia. Jaké máte zkušenosti?

jiji
16. dub 2007

Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s kočárky Patron Bohemia. Uvažujeme nad typem Fenix F4.

smajlik
13. srp 2010

@olgas ahojky, tak to ti bohužel neporadím - naše Simonka jela v sedě v kočárku až ve 13 měsících, až když se sama posadila ... a to už nám popruhy byly dobře 😒 ... nicméně jsem s Patronem neměla absolutně problémy tak ti držím palečky ... kdybys potřebovala tak písni i do IP

poupe
13. srp 2010

@olgas ja mam stejny kocarek a popruhy jsem vyuzivala kdyz mala zacala sedet a zadny problem s nima nemam,fotku zkusim najit 🙂 jen jsem si je upravila podle vysky ditete
a mam i golfky Pluton a bez problemu,jsou stabilni

olgas
13. srp 2010

@poupe jé s tou fotkou by to bylo super, mě se prostě zdá, že začínájí ty popruhy moc vysoko. golfky Pluton teda nemám, vybrali jsme jiné, původně jsme je chtěli ale nakonec jsme koupili CHicco.

poupe
13. srp 2010

@olgas tak jsem nasla jen tuhle

olgas
13. srp 2010

moc díky, já to mám zatím jenom na hluboko. V sedě to asi půjde , to jo, akorát v leže mi to přijde divný. Ale dneska jsem to tak cvičně zkoušela, tak nějak to šlo, akorát prostě ty pásy nezačínají od ramen. ale snad budeme brzotaky jezdit v sedu a bude to.

slunicko76
15. zář 2010

Ahoj, ja mam Patron F4r a jsem s kocarkem samotnym velice spokojena. Jenom jsem mela fakt ohromnou smulu pri nakupu. Zacalo to tim, ze jsem na kocarek cekala vic jak 6 tydnu. Skoro tesne pred porodem dorazil do obchodu kocarek jineho typu(obj. byl F4 a prisel F4). A jeste mel jinou barvu (podobnou,ale peknou, tak jsem si ji nechala-taska a moskitiera byly v puvpdni barvce). Nakonec jsem ho vzala, protoze predstava dalsiho cekani a byla pro mne docela desiva. Po 7 txdnech pouzivani jsem ho musela reklamovat, protoze korbicka se prevahovala dopredu a nase Esterka mela hlavu niz nez telo. Kdyz jsem dala do korbicky vodovahu, tak byl predek kocarku cca o 3cm niz. korbicka se jakoby houpala dopredu.Reklamaci mi uznali, dokonce i barvu sladili-takze jsem mela vsechno ve stejne barve, sice ne v te, co jsem puvodne chtela, ale to mi uz tak nevadilo. Opraveny kocarek dorazil cca za 10 dni.Sice se houpal, ale v obchode mi rekli, ze to tak ma byt. Ale uz druhy den mi to nedalo, soupla jsem do kocaru vodovahu a bylo to stejne jako pred tim. Fakt mne to vytocilo. Kocar v obchode opet poslali na rklamaci a ja rozcilena jsemnapsala dopis primo rediteli firmy BP, kde jsem mu to vsechno popsala. Behem 7 dni byl kocarek opraveny, nekyve se,takze jsem spokojena, jen nechapu, proc mi tu druhou reklamaci neuznali!

JInak jsem s kocarkem opravdu spokojena, za tu cenu je to dobra alternativa!

med
4. říj 2010

My máme Apollon, teda už z roku 2007 - po tom, co jsme ho po půl roce reklamovali snad úplně na všechno 😀, jsem s ním byla spokojená a využívali jsme ho ještě ve 2 a půl letech... Teď ho budu mít i na druhé mimčo, snad to ještě přežije.
Nejlepší je na něm to, že je opravdu prostorný a má velký košík pod kočárkem.

ivatema
7. lis 2010

Sice tato diskuze už "nežije", ale pro budoucí zájemnce přidám svoji zkušenost s kočárkem Patron. Koupila jsem Apolon aluxpo šesti týdnech vrzala zadní náprava s hned od začátku stáčel siůlně doprava. Reklamace-povolení tlumičů a seřízení geomatrie kol proběhla téměř na počkání, ale kočárek dál stáčí doprava a v reklamačním protokolu je napsáno, že konstrukce kočárku neumožňuje ideálí vedení stopy a je po třeba směr mírně korigovat. Z toho chápu-neotravujte další reklamací. Chtěla jsem koupit ještě golfky Patron, ale už vím jistě, že od nich už nic nechci!!!! A to jsem z Mlěníka a chtěla jsem podpořit místní firmu. Nikdy více!

ivatema
2. pro 2010

Tak po necelých třech měsících musím přidat další zkušenost s kočárkem Patron-včera jsem objevila napůl vypadlý šroubek u korbičky.Zarazila jsem ho zpátky, ale matku už jsem nenašla ☹
Tak jsem zvědavá, jak se bude sypat dál...

misha_
4. únor 2011

Pridam taky svoji zkusenost s typem Fenix F4R (predni mala kolecka). Je dost velky, do kosiku se toho taky hodne vejde. Docela se odvedcila i castecne pruhledna strecha. Ted uz bych si znovu nekoupila tenhle typ, myslim, ze bych spis uzila nejaky vice tereni a to i ve meste. Vyjet na obrubnik s plne nalozenym kocarem je docela drina. Mame ho ted deset mesicu a uz jsem dvakrat nechala opravovat brzdicky, ulamaly se takove cudliky. Vzdycky to hned vymenili - nemam problem zajet na otocku do jejich firmy. Kdybych bydlela dal a musela to posilat postou, dost by me to stvalo. Taky uz jsme utahovali nejake sroubky a jako novinka se mi dneska ulomil takovy trn, na kterem je nasazena korbicka (dost jsem se bala, abysme domu vubec dojeli). Zitra s tim jedu do opravy, tak jsem zvedava, jestli to zas bude hned nebo zustaneme bez kocaru. Kdyz to shrnu, kocar by byl moc fajn, kdyby fungoval jak ma.

olgas
18. říj 2011

Holky, mám zase technickou otázku. Nevím jak mám ten kočárek složit 😀 😀 😀 Neporadíte mi někdo, mám ho sice už víc jak rok a půl, ale ještě nikdy jsem ho neskládala, tak nevím jak na to a v návodu to teda pro mé pochopení moc popsané není ☹
holky vy jste mi radily už jednou, tak se na vás zase obracím, třeba máte to skládání v malíčku.
@smajlik
@poupe

tanis
16. pro 2015

Nově jsem vytvořila skupinku kočárků Patron, přidejte se 🙂

https://www.modrykonik.cz/group/7211/