Kočárek Patron Falco, máte zkušenost?

marses
1. črc 2013

Ahoj,
uvažujeme o nákupu kočárku Patron Falco, na podvozku Delta 4R s hlubokým lůžkem Amigo a sportovní sedačkou Ergo. Máte někdo zkušenosti s tímto typem kočárku? Díky za odpověď.

teatime
4. črc 2013

Ahoj, my jsme si tento kočárek koupili. Viděli jsme ho na veletrhu Pro dítě, nechali si všechno ukázat, ozkoušeli jsme skládání, ježdění.... A rozhodli se, že lepší v dané cenové kategorii asi neseženeme. Důležité pro nás taky bylo to, že jde o českého výrobce. Malý se ale ještě nenarodil, takže v praxi ho bohužel ozkoušený nemám. Můžu napsat tak za dva, za tři týdny. 🙂

teatime
4. črc 2013

A mimochodem přímo u výrobce je o pár set levnější. http://www.patron.eu/cs/eshop/produkty/kocarky/...

marses
autor
4. črc 2013

Nám se právě taky moc líbí, zkoušela jsem si ho v obchodě a tam mi přišel skvělej. Taky mnohem radši podpořím českého výrobce, než kupovat polskýho šmejda. Pořád koukám na ulici, jestli s Patronem někoho neuvidím a nic... Jezdí samej Dorjan, Terix, Tako a nějaký děsný noname kočárky 😠 Objednávali jste ho z internetu nebo v kupovali v kamenné prodejně? Nám ho paní v obchodě nabízela za cca něco málo pes 14 000.

teatime
4. črc 2013

Objednali jsme ho přímo na stánku během toho veletrhu. A vyšel nás taky lehce přes 14 000 i s taškou, pláštěnkou a letním setem. Dodání bylo rychlé a naprosto bez problémů. Jinak jsem v Brně zatím potkala jenom jednoho tohoto Patrona, nejvíc frčí asi X-Landery.... Patron měl teď obrovskou smůlu, že se z nějakého důvodu znelíbili D-Testu, ve kterém vyšly recenze na kočárky a ta na Terixe je dost špatná. Komukoliv, kdo ten kočár viděl, je jasné, že autor si skoro všechno vymyslel, protože ta recenze nemá s realitou nic společného. Bohužel se tím spousta lidí nechá zmást a Patrona kvůli tomu nechtějí.....

anie26
25. říj 2014

Ahojky! Uvazuji o koupi kocarku Patron Falco F4r tour. Proto prosim-kdo ho mate-o zkusenosti z jezdeni. Moc by mi to pohohlo. Diky 🙂

teatime
25. říj 2014

Ahoj, tak po ročním ježdění kočárek nedoporučuji. Je naprosto super co se týče funkcí, ovladatelnosti, pratelnosti, skladnosti atd. atd., ale je neskutečně poruchový. Závady jsou opraveny z dobré vůle firmy, ale reklamce uznány nejsou. Jsem z toho dost zklamaná a znovu už bych do něj nešla.

nellyverca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mtmagic
17. led 2015

o kocarku uvazujeme, doporucuji si premerit korbu, delka 82cm, kteoru uvádějí je v horní části korby, dole je cca 76cm

tanis
16. pro 2015

Zvu vás do skupinky Kočárky PATRON, přijďte se podělit o zkušenosti...děkuji 😀
https://www.modrykonik.cz/group/7211/