Kočárek Patron Fénix 4. Máte zkušenost?

beruska1989
13. říj 2009

Máte s ním někdo zkušenosti? 🙂 Každá rada dobrá...

power700
19. říj 2009

Ahoj beruška, napsala jsem ti interní poštu. Kuk! 😎

berenika39
19. říj 2009

ahoj, měla jsem patrona rok, F4R, problém žádný, i když samozřejmě dneska s odstupem času bych si už vybrala jiný.
Dobře se ovládá, jezdili jsme 80% terén a 20% město a vydržel naaprosto nepoškozený, zvládl to. Má opravdu prostorné sezení sportáku, ještě před měsícem tam petas spal rozvalený jak na gauči. Bouda je dostatečně velká, ne jenom stříška. Dá se vyprat. (potah,ne kočárek). Sedačka se dá otáčet po i protisměru a jde to celkem ok.
Vložná taška je super, velká, vydržela nám 6 měsíců, má to i fusak.
Mínus: nedá se nijak vyprat madlo prcka, košík je hůř přístupnej - pokud je to jako hluboký kočár nebo sporták na ležení, možná ted ke konci se mi to zdálo těžký - 10kilo malej,5kilo nákup + kočárek...

ale fakt spokojenost.

Jinak je v inzerátech, kuk....za pár kaček🙂)))

ojo
19. říj 2009

ahoj, tak s tímhle kočárkem jsem max. spokojená 🙂 kupovala jsem ho z druhý ruky po 2 dětech a pořád skvěle slouží 🙂 🙂 bydlíme na vesnici trochu v horách, takže do terénu opravdu super... 🙂 no zatím si na nic nestěžuju 😀

berenika39
19. říj 2009

beruska, ip

ojo
19. říj 2009

já pak stějně ještě budu pořizovat golfky, když pojedu do města, ale tento si nechám jako spoťák doma 😉 ono s těma otočnejma bych tady moc nepořídila 😀 😀

beruska1989
autor
22. říj 2009

je tak vám všem děkuju. my se pro něj rozhodujeme, takže zatim sbírám informace, jaký s nim kdo má zkušenosti. a zatim všichni píšou kladně, to jsem ráda 🙂

evicka7
22. říj 2009

hoky, to je super, že o něm takhle pěkně referujete, mám ho vybraný pro další miminko, sice bude za dlouho, ale aspoň už pak bude opravdu levný 😀 😀 😀

power700
22. říj 2009

beruška,ode mě moc kladné info nebylo.. 😝

beruska1989
autor
28. říj 2009

power700: to jo, ale ostatní s ním byly spokojeni. 🙂

power700
28. říj 2009

Tak mám asi moooc vysoké nároky! Při druhém dítěti jdu na 100% do jiného! 😎
Ale tobě přeji,ať jsi spokojená, pokud do něj půjdeš. 😅