Kočárek Patron Terix 4Tour, jste spokojené?

annyth
13. čer 2013

Ahojte maminky,máte některá Terixe 4 nebo 3? Jak jste spokojená a máte fotečky kočárky a jaké jsou vaše názory? My ho máme objednaný a asi jako každá mamina váhá zda udělala dobře a jestli on je ten pravý 😉 Mám ho osahaný atd.... Moc děkuji za vaše názory 🙂

jessulka
13. čer 2013

Kocarky Patron neprosly dtestem, takze za mne to dobra volba rozhodne neni. Navic bych si nekoupila kocarek od firmy ktera se sotva drzi, ma financni krizi,propousti zamestnance. Takze asi zadna kvalitka.

annyth
autor
13. čer 2013

@jessulka

O krizi firmy nic nevím ☹ Víte testem prošel,ale nízké hodnocení má díky té ruční brzdě.... Máte více info?

klaire22
13. čer 2013

firma patron se soudí, protože to testování není relevantní a firmu poškozuje. nechali si udělat nezávislý posudek a ten veškeré tvrzení dtestu zcela vyvrátil. Navíc ho má kamarádka a vše co v dtestu psali je docela dost postavené na hlavu. kamarádka ho má 2 roky a maximální spokojenost 🙂 ale každé mamince sedí něco jiného 🙂

klaire22
13. čer 2013

@annyth souhlasím 🙂 a taky jsem teda neslyšela nic o propouštění, krizi apod.

annyth
autor
13. čer 2013

@klaire22

Ano vím,že se soudí,řešila jsem s nima hnedka výsledky testu jak jsme na ně přišla. A vím,že vyrábí rehablitační pomůcky a vozíčky pro postižené,takže zase takový propadák to být nemůže.... Máme ho objednaný a tak se chci ujistit-prostě chci abych vybrala dobře když už stojí tolik peněz. Mě nadchnul prostě,ale ta váhavost a do toho ten blbý test a hormony se mou mlátí no.... A kamarádka je tu na koníkovi? potřebovala bych s někým probrat kdo ho má :-/

berenika39
13. čer 2013

@annyth měla jsem Patron dva roky - intenzivní provoz - sice jiný typ, je to už skoro pět let 😉 , ale výrobce pořád stejný....a nemůžu říct jediné křivé slovo na jejich výrobky (měla jsem i lehátko a pak jedny golfky). všechno vydrželo, ani jedna reklamace, nic se nepoškodilo, nakonec jsem ještě výhodně prodala - v dobrém stavu. takže pokud se ti líbí - dej na svůj pocit.

annyth
autor
13. čer 2013

@berenika39
děkuji moc za názor, já vím,že kočárky jsou kvalitní a tento i vypadá lépe jak klasické houpací. Manžel mi říká at to neřeším a prostě nechám to být když je objednaný-zamluvila jsem ho na veletrhu-možná mě děsí to,že u nás vubec nejezdí ani se v okolí neprodává-takže nemám s kým probrat - jezdí samé jané,cocncord,tako,x-lander atd... takže možná proto vyšiluju a zbytečně. Na dTest nedávám vubec protože to není vůbec objektivní testování,atd....

berenika39
13. čer 2013

@annyth to mě právě bavilo - neměl to nikdo u nás vě městě, byl to relativně český výrobek a mě se prostě líbil. tečka. hlavně at je v tom kočárku zdravé mimčo, to je nejdůležitější.

annyth
autor
13. čer 2013

Navíc nejsem pro abych si pořídila kočár jen protože je za dobrou cenu,ale jezdí s tím celé město,je těžký,barvy děs,atd a je to polák např. Tako a nebo Dorjan atd.... to opravdu ne

klaire22
14. čer 2013

@annyth je fakt, že patron vidím hodně málo jezdit a přitom to jsou "české" kočárky. ale bohužel ta cena mě taky dost odradila, i když jsem měla možnost díky kamarádce slevu, protože tam pracovala. Ale furt by to vyšlo na balík. Kamarádka bohužel tady na koníkovi není ☹ ale jelikož jsme to řešili zrovna v úterý (ani nevím jak na to přišla řeč), tak mi to právě říkala ohledně toho dtestu a že to je nesmysl, že malé jsou 2 roky a jedna jí to ani nenapadlo si ten kočár odbrzdit a ani by to nezvládla. Ona sama je s ním fakt spokojená, je úžasně lehoučký (to musím fakt potvrdit), vypadá moc dobře, skvěle se skládá, fakt s ním nemá žádný problém 🙂

annyth
autor
14. čer 2013

@klaire22

Rušit objednávku rozhodně nebudu,to ne. Jen budu doufat,že jsme vybrali dobře a budu se napařovat jako pávice až s ním pokaždé vyrazím ven 😅 Jako ani nevím abych pravdu řekla jaký jiný bych vybrala pokud bychom neměli tento- kamarádka má Jané slalom pro, 3kolku a nic pro mě,a navíc rozvrzaný plast za 22tisíc, pak casualplay ale prý dost praskají práště a docela se ho ženský zbavují i přesto,že je populární a chválený, pak coccord-no pozvozek podobný jako u jané nebo Cam- nic moc pevnost. Nedokážu si představit,že bych jezdila a kočár nebyl pevný a byla u podvozku stále větší vykloktanost a pak poláka za 9000 se vším všudy ne,jsou těžší a sportky se mi vůbec nelíbí a máme toho opravdu plné město ☹ navíc všude cpou tu koženku a to je mi proti srsti-nedávno jsem zkoušela tuším dorjanem nebo co to bylo povozit a ani se mi s ním dobře nejelo přestože přední kolečka otočná a ty barvy nemluvě.... Asi jsem hold moc náročná ☹ Samozřejmě by se mi líbil bugaboo,quinny,jollz nebo něco takového ale dát tolik penež a jezdit po vesnici a semtam po městě tak to opravdu ne,To jsem pořídila X-lander na drvůr a nebo po vesnici do pleskanice a hlavně na ten dvůr kvůli naší Berňěčce.hodí ocasem a je vymalováno a to by Terix asi neustál- kor když bude mít černou barvu a bílý podvozek 😀 Takže jsem nadšená a na druhou stranu se obávám-ale asi bych byla u každého výběru cel nesvá.....

timoti
13. říj 2013

ahoj,i já ho mám vybraný,zaujal mě ,že je jinýž než ostatní...řesně jak tu píšete...takko,dor-jan...těch je plno a tento je krásný a neokoukaný.Ještě jsem neměla možnost si ho ošahat,ale doufám že nebude tak konstrukce podobná té co má jané mumm formula...protože ten má kamarádka a když jsem s ním jela měla jsem pocit,že se mi rozpadne..

teatime
27. říj 2013

My máme Patron Falco a je skvělý. Terix se nám taky moc líbil, ale není tolik do terénu. Jinak to, že má Patron finanční problémy, mě moc nepřekvapuje. Většina lidí si radši koupí levný polský kočár a navíc se zdá, že někomu byli trnem v oku, protože ta recenze v D-testu musela být zaplacená, anžto byla zcela mimo realitu.

radunda
19. led 2015

@annyth @teatime přesně tak, výsledků dtesty byly jasné podplacené a nerelevantni, patron na ne podal žalobu a vyhrál, co se týče ruční brzdy je to fakt kravína co tam psali, ta brzda jde blbe odbrzdit dospělému, natož aby si ji odbrzdilo dítě a ještě z kočárku. Jak píše annyth, plno lidi si radši koupi levný polsky kočár, proto maji možná krizi, ale o tom já nevím. My kupovali před 2 roky a jsme s nim celkem spokojeny, pěkně skladny, lehky, jen tu autosedacku co k tomu davaji mohli dělat lepší, je to uz takový zastaraly typ, dítě v to moc neleží.

tanis
16. pro 2015

Nově jsem vytvořila skupinku kočárků Patron, přidejte se 🙂

https://www.modrykonik.cz/group/7211/