Kočárek Peg Pérego Book Plus - jaké máte zkušenosti?

hami84
21. dub 2013

Uvažujeme o koupi kočárku Peg Pérego Book Plus - konkrétně chceme celou sadu, tzn. podvozek Book Plus, hlubokou korbu, sporťák a autosedačku. Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, výhody a nevýhody tohoto kočárku. Přece jen nepatří mezi nejlevnější, tak to chceme pořádně zvážit 🙂 A taky mě hlavně zajímá, jakou barevnou variantu máte - v obchodech je trochu problém narazit na různé barvičky, většinou mají všude jen barvu Oceano (zeleno-modrá) a Galaxy (černá). Nám se asi nejvíc líbí barvička Miele, ale ráda bych viděla, jak v reálu vypadají i jiné barevné varianty. Pokud tedy tento kočárek máte, budu Vám vděčná za nějakou fotečku toho, jak Váš kočárek vypadá v reálu. Děkuji 🙂

eriska
14. pro 2015

@veronikaviktorie mela jsem britax b-motion 4, ani mini obrubacek neprejel, musela jsem nadzvedavat,takze to mi tolik nevadi. Spis mi vadiolo, ze pri jizde po kostkach drncal.

jitkaa
14. pro 2015

@eriska my mame tento http://pegperego-baby.cz/_2ipbk2835-kocarek-boo...
Kupovali jsme ho v roce 2013, treba uz maji jiny typ. Pokud jeste muzu poradit, mrkla bych jeste na Valco Snap, maminky si ho chvali a kdybych mela resit uz jen sportak, tak jdu do nej.

veronikaviktorie
14. pro 2015

Konkrétně máme Peg Perego Pop Up http://www.kocarky-zlin.cz/miniimage.php?path=i... tento set 2014 (ale už bez autosedačky a hlubokou korbu prodávám) a sportovní sedačku tuto http://www.kocarky-zlin.cz/miniimage.php?path=i... taky rok 2014

eriska
15. pro 2015

@jitkaa @veronikaviktorie diky moc. Nevite, jestli je nekde seznam prodejen, kde je maji? Valco se nam nelibi.

annbu
15. pro 2015

pokud chcete koupit Peg perégo, tak bych jela do Haštalské, tam maj jen tuhle značku...

eriska
16. pro 2015

@annbu a to je kde? Praha?

eriska
16. pro 2015

@annbu nemate prosim nazev obchodu?

annbu
16. pro 2015

ano Praha,

www.pegperego-baby.cz

to je odkaz na ten obchod, adresa je tam atd.
hezký den.

jitkaa
16. pro 2015

@eriska http://www.babystar.cz/showroom-babystar/

zksute tuto prodejnu, je to officiální dovozce.

jitkaa
16. pro 2015

@eriska http://www.detskyraj.cz/
my kupovali v tomto obchodě, ale tenkrát tam měli jen Book plus, ale mají tam spousty dalších kočárků.
Co na Cam jste nekoukali?

annbu
17. pro 2015

@jitkaa babystar nemá všechny barvy od peg peréga, takže jestli paní chce vysloveně něco konkrétního, tak je fakt nejlepší jít ke generálnímu dovozci, což je odkaz, jak jsem posílala, v Praze 1 nedaleko Pařížské ul.

eriska
17. pro 2015

@jitkaa nad camem jsem nepremyslela. Ta znacka mi je nesympaticka 😀
@annbu @jitkaa ja se v tom hlavne nevyznam. Prijde mi, ze kazdy obchod ma oznaceni jine. Jeden book plus, pak je completo, s, sportivo, nevyznam se, co je nazec sportovni sedacky a co podvozku. Muz je o peregu presvedceny, ale ja ho chci videt a odzkouset,nez ho koupime. Na barve mi ani nezalezi, mame holcicku, tak jen ne modrou..ale to si pak klidne objednam pres internet.

jitkaa
17. pro 2015

@annbu Aha, tak to jsem nevěděla.
Ale myslím, že ty barvy jsou dost autentické a nebála bych se je objednat z internetu.

annbu
17. pro 2015

@eriska mohu vám to vysvětlit, napište mi přes soukromou zprávu a domluvíme se, klidně si zavoláme.
Barvy jsou jiné, než v reálu, z netu bych to jen tak fakt neobjednávala...

annbu
17. pro 2015

@jitkaa no autentické to moc není, např. mezi ascot a atmosphere je rozdíl velký, hlavně v materiálech.... které jsou použité na boudičky sporťáku...
je to trochu věda

annbu
17. pro 2015

@jitkaa no autentické to moc není, např. mezi ascot a atmosphere je rozdíl velký, hlavně v materiálech.... které jsou použité na boudičky sporťáku...
je to trochu věda
@eriska a ty názvy fakt mícháte dohromady🙂

annbu
17. pro 2015

@veronikaviktorie a jakou zkušenost jste udělala v dešti se spor%tákem? údajně ta látka nepromokne...
to mi psala jedna paní, pořád si říkám, zda i velký des´t mi ten kočár přežil...
říkám si ale, že pokud je ta pláštěnka originál jen na přední část a ne na střechu, tak to asi bude kvalitní látka...,
kočár máme ješě v prodejně, tak jsem zatím neodzkoušela...

eriska
17. pro 2015

@annbu ja se v tom fakt vubec nevyznam, jen kopiruji nazvy z netu..tak pokud to nevadi, pisnu IP

annbu
17. pro 2015

@eriska jasně napište a dejte mi tam telefon, bude to rychlejší, plus info, kdy nejlépe volat, za mě nejlepší večer po 21 hod.

eriska
17. pro 2015

@annbu ja si ted moc nepokecam. Omarodila jsem s detma a nemam hlas. Az usnou, napisu

annbu
17. pro 2015

@eriska ale do soukromé zprávy, sem na portál to psát nebudu

veronikaviktorie
17. pro 2015

@annbu v normálním dešti mi opravdu ta látka nepromokla ani na korbě ani na sporťáku,ve sněhu taky ne,vždy jsem pak nechala vyschnout jen tak na chodbě na vzduchu.když byl opravdu velký liják,dávala jsem v obou případech (jak u korby tak u sporťáku)pláštěnku na hluboký kočárek univerzální Emitex. Tu originál pláštěnku na sporťák jsem použila málo,přišlo mi to takové moc uzavřené před dítkem,má jen po stranách takovou síťku žádné okýnko jak u pláštěnky na hlubokou korbu tak proto jsem raději používala tu na hlubokou,seděla akorát 🙂

annbu
17. pro 2015

@veronikaviktorie našla byste mi ještě odkaz, přesně, abych věděla? nebo je možná lepší tu pláštěnku někde i vyzkoušet?

veronikaviktorie
17. pro 2015

@annbu pláštěnku koupil manžel normálně v obchodě,je to univerzální pláštěnka značka Emitex která by měla sedět na všechny kočárky (hluboké), stála asi 150 Kč.

veronikaviktorie
17. pro 2015

@annbu Emitex má i své stránky,tak by se dala dohledat.ale urco bude lepší,když si ji vyzkoušíte sama,každému sedí něco jiného 🙂

annbu
17. pro 2015

@veronikaviktorie ok děkuju zkusím nejdřív jednu starou, co mám z jiného kočáru, třeba bde vyřešeno, hezký večer

eriska
17. pro 2015

@veronikaviktorie ja kupovala ted plastenku na hlubokou korbu od emitexu za 260. Ale porad levnejsi nez origo.

eriska
17. pro 2015

@annbu ja kupovala u nas v male prodejne a pani mi dovolila plastenku vyzkouset.

veronikaviktorie
20. pro 2015

@eriska to je možné,my už máme pláštěnku rok a půl,tak už si to přesně nepamatuji 🙂

annbu
21. pro 2015

@veronikaviktorie jinak jsem zas od jiné maminky slyšela, že ta látka na peg perégu fakt neproteče, takže ta pláštěnka asni nakonec potřeba nebude..... uvidíme, v dešti jsme ještě nejeli.