Kočárek Peg Pérego Book Plus - jaké máte zkušenosti?

hami84
21. dub 2013

Uvažujeme o koupi kočárku Peg Pérego Book Plus - konkrétně chceme celou sadu, tzn. podvozek Book Plus, hlubokou korbu, sporťák a autosedačku. Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, výhody a nevýhody tohoto kočárku. Přece jen nepatří mezi nejlevnější, tak to chceme pořádně zvážit 🙂 A taky mě hlavně zajímá, jakou barevnou variantu máte - v obchodech je trochu problém narazit na různé barvičky, většinou mají všude jen barvu Oceano (zeleno-modrá) a Galaxy (černá). Nám se asi nejvíc líbí barvička Miele, ale ráda bych viděla, jak v reálu vypadají i jiné barevné varianty. Pokud tedy tento kočárek máte, budu Vám vděčná za nějakou fotečku toho, jak Váš kočárek vypadá v reálu. Děkuji 🙂

ellie_ii
8. led 2016

@eriska Dobrý den, koupili jste kočárek? Zajmá mě porovnání s Britax B-Motion, jestli vás můžu poprosit o názor. Mám B-Agile, ale zakoukala jsem se do book. 🙂
Moc děkuji. 🙂

eriska
9. led 2016

@ellie_ii jo jo, dneska jsme si ho dovezli. Book je o hodne mensi co se tyce sedatka pro dite. Britax je vetsi a urcite bude pro dite pohodlnejsi. Mala mi z nej sjizdi. Drzi ji jen pasy. Jizdni vlastnosti vam reknu zitra. Po obchodakz se s nim jezdilo skvele.

annbu
9. led 2016

@eriska malá vám z booku sjíždí? jak to?
Když jí dáte podnožku do vodorovné polohy, tak vám přece sjet nemůže?

eriska
9. led 2016

@annbu ona uz sama sedi, tak to mela zvednute. Ne teda na ten maximalni sed, ale sjizdela. Byla teda pripoutana, takze ji to drzelo, ale porad jsem ji musela rovnat. Dneska ve fusaku uz dobre. Nicmene se mi zda ten sedak dost kratky. To ma motion mnohem lepsi. Vy mate taky pop up 2015? Jdou prosim nozicky do rovne polohy?

annbu
9. led 2016

@eriska mám pop up 2015 asi, kupovaný v prosinci, my používáme maximální sed a fusak, bez fusaku jsme ještě nebyli, to až na jaře, no nestrašte, že dítě bude klouzat dolů..., to by muselo být pořád i jako starší připoutané..., sedák je kratší, my máme taky jiný kočár ještě, ten je oproti pp o dost větší, ale já potřebuju pp na jízdy po praze v mhd, na klasické vycházky mám ten druhý starší kočárek. Zda jsou nožky až do roviny, to jsem ani nezkoušela, nepoužívám do roviny, protože už nám je 15 měs.

eriska
9. led 2016

@annbu a muzete mi pak treba ty nozky zkusit? Ja ho koupila uz pouzivany, tak zda je to chyba ci nikoliv. My tam meli malou vcera na zkousku po obchodaku bez fusaku a je fakt,ze mela sustakove kalhoty. Navic ona sice uz sedi,ale je porad nejista. Myslim,ze starsi sjizdet nebude.

annbu
9. led 2016

@eriska mrknu na to a napíšu, ...
použitý jste sehnala za kolik a v jakém stavu?
já viděla buď předražené použité už bez záruky nebo pak zas hodně jeté....
A.

pavly
9. led 2016

@ellie_ii kamarádka má Britax a já měla book, bylo super,že jsem na malého viděla,ale jinak mě velmi zklamal a šel brzy pryč :-/. Britax bych za book neměnila.....

a též jsem měla problémy s tím,že mi malý sjížděl-jako psala @eriska

katkasturm
9. led 2016

Peg perego fiat 500 maximálně doporučuji a nebo Junama, dělají je Poláci ,ale jsou super a hlavně pro vysoké maminky! 😊😊

annbu
10. led 2016

@pavly a jak staré dítě vám sjíždělo?

pavly
10. led 2016

@annbu 9-16 měsíců, pak nevím, prodala jsem ho

soulen
10. led 2016

Za nás Peg Pérego BOOK PLUS S - TOP kočárek, lehký, ovladatelný, složitelný na placku, na podvozek jde krásně cvaknout jen autosedačka na rychlé popojíždění. Koleška nešustí oproti klasickému Booku, i je takový stabilnější, nekolíbe se a nevrže. Kožené madlo pro rodiče i pro dítě. Malá už mi ale chodí a do kočáru nechce, tak jej prodávám. Je ještě do srpna v záruce, na ceně se dá domluvit kdyby měl někdo zájem.

annbu
10. led 2016

@soulen vy máte srovnání s bookem plus? že píšete, že ten váš book plus s je stabilnější a nevrže? v jakém stavu je ten váš a za kolik ho nabízíte?

annbu
10. led 2016

@soulen a jaká barva? případně ocením nějaké info a fotky do soukromé zprávy tady na Koníku, díky.

soulen
10. led 2016

@annbu koukněte ke mě do bazárku, je ještě půl roku v záruce. Měla jsem BOOK klasický i tento PLUS S, jsou to nebe a dudy. Mám na prodej celou trojkombinaci, případně prodám i zvlášť. Klidně napište i sem kdyby Vás zajímalo třeba jen porovnání.

annbu
10. led 2016

@soulen nechci sem dávat svůj mobil, napíšu vám ho do zprávy, prosím zavolejte, nebo pošlete kontakt na sebe, děkuju.

veronikaviktorie
10. led 2016

Dobrý večer, to, že vám dítka sjíždí slyším poprvé, mohu se zeptat, co máte za tu látku na kočárcích? Mně se to teda nestává a to malá jezdí ve sporťáku asi od 7 m doteď (17m), krásně mi sedí a nemáme tento problém...

eriska
10. led 2016

@veronikaviktorie my mame pp book plus s pop up 2015. Podle me sjizdi i tim, ze je hrozne kratky sedak a nam treba nejde dat nozky do roviny.
@annbu mam taky od dvou ruznych maminek info, ze book plus s je lepsi podvozek. Jsou tam lepsi kola, soft rider. A musim rici,ze se s nim jezdi hezky. Jen si musim zvyknout, ze lehce drkota.

ellie_ii
10. led 2016

@soulen Za kolik byste prodala pouze sporťák, prosím?
Kdo se v tom vyznáte, prosím, jaký je rozdíl mezi těmi sportovními nástavbami?
Mě se zase malá bortila v britaxu, než jsem dodělala pás pod opěradlem, aby byla úplně v sedu.

annbu
10. led 2016

@veronikaviktorie tak to by mě také zajímalo, jakou máte nástavbu a z jakého materiálu. Kdyžtak prosím odkaz, děkuju.

eriska
10. led 2016

@ellie_ii my z britaxu b-motiona 4 presli na book plus s. Myslim si, ze britax je pro dite pohodlnejsi nez pp. Pp pop up je mensi. Jizdni vlastnosti,mne se dobre jezdi s obema,jen britax byl tichy a pp neni.

soulen
10. led 2016

@ellie_ii za 8000,- je uplne bez vady a v zaruce do srpna + drzak na napoje.

annbu
11. led 2016

@eriska Britax ale není otočný ? nebo snad je?
Já pořád chtěla kočár, co se dá otočit od matky nebo k matce....

eriska
11. led 2016

@annbu jak kterybritax. Motion otocny neni a proto jsem ho vymenila. Mala na nas chce videt. Jako je mi jasne, ze zadny kocarek nebude uplne ten nej, ale kdyby byl motion otocny,tak za me lepsi nez pp.

janakailana
11. led 2016

Holky mám dotaz, nějak se motám v těch názvech....někde sportivo, někdo pop up, apod...mohla by jste mi to někdo rozdělit a poradit jaký je mezi němi rozdíl? Děkuji moc

veronikaviktorie
11. led 2016

@annbu máme nástavbu pop UP 14 barva Creme,zkusím vložit foto

veronikaviktorie
11. led 2016

Pardon Cream

ellie_ii
11. led 2016

Která sportovní nástavba je lepší, prosím?

annbu
11. led 2016

@eriska a on je nějaký. Britax otočný?