Kočárek Peg Pérego Book Plus Modular SL Switch 2014

ivave
5. led 2014

Maminky, všechny vás převelice zdravím a prosím o váš názor na kočárek Peg Pérego BOOK Plus Modular SL Switch 2014. Miminko se má narodit koncem května, tak můžeme ještě chvíli hledat a přehodnocovat, ale moc se mi líbí, akorát mě trochu odrazují kolečka... Myslíte, že zvládnou i terén?

cuddle
5. led 2014

my máme tedy jen sporťák - Peg Perego Book, takže hlubokou a vajíčko jsme neměli, ale kočárek je úplně v pohodě, samo ty přední kolečka jsou o něco menší, ale jezdíme úplně bez problémů každý terén. Už jsme ho měli i v lese na houbách a i lesní cestu zvládl bez problémů. Klidně bych si na druhé koupila celou sadu - nebála bych se toho. 🙂

vercajelinkova
5. led 2014

Taky se mi líbí, navíc je to konečně i typ s přehazovací rukojetí... Ta kolečka jsou plastová nebo gumová? Na první mimčo jsem měla gumová a byla jsem moc spokojená, z jiných koleček mám trochu strach (u nás i stav městských chodníků považuji za mírný terén). Bude asi spíš záležet na tom odpružení, ne? Taky budu vděčná za radu, ta kolečka mě lehce odrazují...

lusuli
6. led 2014

Jsme na tom stejně jako maminka ivave, čekáme v květnu a rozhodujeme se zda jít do toho kočárku......i když jsme moc do kočárku investovat nechtěli (po zkušenostech jiných maminek), omakali jsme si ho v obchodě a je jasným favoritem!