Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
4. črc 2010

já posadila Matese do Romerky a hysterák.....opěrka kolem hlavičky mu byla těsná 😀

lucenek
5. črc 2010

jj jde o to dítko tam posadit a Sárula v poho takže jsem obejdnala přes net a v poho ajaj se nám nějka zvrhlo téma....

kacka.l
5. črc 2010

To jo, asi bychom měli založit jen tak nějaké okrajové gtčkářské. 🙂 🙂
Holky asi zkusím poslat kočár na tu reklamačku s tím vyšisováním, je to fakt hodně, na to, že léto teprve začlo je to hnus. Navíc na vnitřku to nemám a na ten taky svítí sluníčko. Když si vezmu, že se sport. částí jezdím teprve půl roku. 😝

lucenek
5. črc 2010

kačií no zkus

zelvatko
5. črc 2010

tak já se vrátím k tématu.. ikdyž za vsuvku odledně autosedaček jsem ráda .-) už se rozhlížíme po autosedačce.. a tak na vaše rady se dívám po maxi cosi..uvidíme 🙂
no a k tématu.. potřebuji poradit.. mám kočárek papáju a potřebuju koupit sluneční clonu - stříška nebo jak se tomu říká.. ale nevím jakou barvu.. to je dilema, coo 🙂

lucenek
5. črc 2010

zelv asi černou ne? bětšina clon je černých já tena překlopím střechu, takže clonu nepotřebuju

pikusa
5. črc 2010

No jo,asi černou-.......je asi nejlepší ne????

pikusa
5. črc 2010

Jinak včera jsem koukala na MMB a paní tam šije i boudičky na kočárky ladící k vložce....je to pěkné 🙂

zelvatko
5. črc 2010

když já právě nevííím, ale stejně u ní ani skončím.. já spíš, jestli nemá někdo i tu oranžovou nebo hnědou...
já střechu moc nesklopím, pořád ještě vozím Barunku čelem k sobě..až sebou bude víc mrskat, tak ju otočím a připášu.. já spíš, jestli nemá někdo i tu oranžovou nebo hnědou...

lucenek
5. črc 2010

piku přestaň 😀 😀 😀

kacka.l
5. črc 2010

Zelvátko já mám taky "vyšisovanou" papaiu a clonu jsem si udělala černou a myslím, že je v pohodě. Podle mě ti ta oranžová nebude tak moc stínit, to když tak spíše tu hnědou.

kacka.l
5. črc 2010

Piku a kde????Mě by se líbil proužkovaný. 🙂

kacka.l
5. črc 2010

@pikusa No a jak by to šlo přidělat na gtčko? Tak jsou ty pacičky.

pikusa
5. črc 2010

No nevím 😀 je že jsem to včera našla.....náhodou....hledala jsem potah na jídelní židličku a toto mi vyjelo 😀
asi musíš pané poslat boudu 😲 😀

kacka.l
5. črc 2010

No tak to jo. 😉 😀 😀 😀
Ale je to moc pěkné.

ciencialka
5. črc 2010

to je super, za chvíli budeme mít trend na každý den jinou boudu 😀

pikusa
5. črc 2010

Je to super,když se třeba někde trhne...
já dnes zjistila,že mám roztržený koš dole pod kočárem....
jinak paní dnes poslala pliko,v olympii jim fungovala pošta 🙂 ale jinde neparcují,tak si počkám

lucenek
5. črc 2010

piku tak písni pak jakej je a ták

pikusa
5. črc 2010

No jasan,že písnu....vyperu,vypulíruju,promažu a vyjedu...vyfotím a podám info 😀

lucie.krajcarova
6. črc 2010

ahoj holky, uvažuji o tomhle kočárku, zatím mi vychází nejlíp 🙂 ovšem mám pár otázek:
1. je možnost, že by v boudě u sporťáku byly průhledy?
2. je možné k němu přidat stupátko - skateboard pro starší dítě?
3. nepoužívala jste některá k němu sedátko sajtku buggypod?

lucenek
6. črc 2010

luci pro tebe asi ta twin řada
průhled má zezadu z tvé strany zepředu v boudě dá se to srovlovat nahoru a je tam síťka, přes kterou krásně vidíš
samotné gt3 podle mě není stavěné na dva pidi lidi, konstruknčně a nosností, to bych si vybralal jinou značku nebo ten model sourozenecký GT3, ale staršé dítě prd vidí a je dost u země tož nevím

lucie.krajcarova
6. črc 2010

Lucenek, to je přesně ono, díky, budu se po téhle řadě dívat. neboj, já uvažuju o sedátku, co má vlastní kolečka, takže ten kočárek nenese váhu obou dětí, je to tohle http://www.buggypod.com/#

lucenek
6. črc 2010

no uvidíš aby se to nenaklonilo, úleva to sice je ale jak velká, to nevim hlavně aby ti to páslo na trubky, ty jsou teda hrubé

lucie.krajcarova
6. črc 2010

zatím se mi moc líbí peg perego gt3 a ten to sedátko pasuje. uvidíme.

lucie.krajcarova
6. črc 2010

Holky, co máte tento kočárek, ještě bych se zeptala, jestli máte autosedačku stejné značky ?: našla jsem si, že váží 5 kg, to mi přijde jako dost.. tak bych chtěla pořídit jinou, lehčí..

pikusa
6. črc 2010

Lucko,já jí měla,ona jiná na podvozek nepasuje...
a ano,je těžká 😒

jituskak
6. črc 2010

ahojky holky, právě řešíme autosedačku 0-13 pro dalšího prcka. pořád nevím, jestli kopit peg perego, nebo ne. kdybyste některá prodávala nějakou klučíčí barvu (maža by asi nerozchodil třeba červenou), tak písněte do IP. ted jsem si přečetla, že je těžká, tak fakt nevím....

kacka.l
6. črc 2010

Ale naprosto skvělá a vymakaná, v jiné malý řval jak tur. 🙂
Až na ty pásy, že??Ale nám stačily v pohodě.

kacka.l
6. črc 2010

Jitisko, teď jsem viděla na MMB moku, to už je ta leší- tri-fix za 1500,-