Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
10. črc 2010

Ahojík....
jojo suché a vyzkoušené....teda ale že si musím zvykat,joooo PP GT je GT 😀

pikusa
10. črc 2010

🙂

luca30
10. črc 2010

@pikusa ten je boží... 😵 😵 a na kolik Tě teda vyšel?? Je mi jasné,že nafukovací kola se nedají s golfovými absolutně srovnat...

pikusa
10. črc 2010

Luco,3800....paní přidala i vložku dovnitř,takovou taštičku,co si ušila a slunešní clonu,ale ta nemá nějako klipsy už či co....
a teda po schodech jsem si netroufla po těch "nájezdech" v paneláku,raději jsem ho snesla.,

ciencialka
10. črc 2010

@pikusa vypadá pěkně a malému se určitě líbí že? no s těmi kolečky je to fakt rozdíl, nafukovací je nafukovací 😀 je to o zvyku 😉

pikusa
10. črc 2010

Cien....no ted moc nepojezdím....skočíme do auta a jedeme na chajdu do bazénu 😀
tak že by aspon kolem baráku???? 😀
jo a mates se do něj dnes sám sápal 🙂 tak musím GT odstrojit a vyprat..

ciencialka
11. črc 2010

@pikusa tak už se taky rochníš v bazénku,nezapomeň taky pofotit 😀

kacka.l
11. črc 2010

Piku je moc pěkný. 🙂 😀

pikusa
11. črc 2010

Kači,díky 😉
tak náš ještě nedodělaný bazén,chybí obložení kolem....na zemi budou dlaždice

ciencialka
12. črc 2010

@pikusa Super 😉

pikusa
12. črc 2010

Ahojík holky.......vedro co?????
A ted vám napíšu,jakej jsem debil....ráno jsem jela do Tesca,že nakoupím a pojedeme na zahradu.Mates v autě brečel,tak jsem vyskočila,vyndala ho,že rychle nakoupíme a pojedem....jdeme ke krámu,já se otočím a moje auto jede!!!!!!
Nedala jsem ani kvalt a ani ruční brzdu...samo,že to vzalo chlapovi co stál kousek přede mnou zadek auta a odřelo mu to lak---jinak se naštěstí nic nestalo.Ale já se klepala teda fest.
Pána znám,byl docela v klidu,takže zítra volám na pojištovnu.....
Až pak v autě jsem se normálně rozbrečela.
A aby nebylo málo,dojeli jsme na zahradu a Mates šlápnul na včelu....řev jako tur,tak jsme jeli dom.Ted usnul s octovým obkladem kolem nohy.

nika
12. črc 2010

@pikusa ty jo piku, to je den "blbec" pojišťovna vše vyřeší a Matymu posíláme pohlazení na bolístku ať je brzo nožka v pořádku a může běhat.

pikusa
12. črc 2010

N ika,díky......
večer jedu do kina,snad dojedu 😒 😀

kacka.l
12. črc 2010

Piku: to je síla. Úplně tě chápu, ještě, že pán je takový pohodář. Já zase zamkla auto, pobrala kočár, dítě a nějak jsem si neuvědomila, že klíč jsem nechala v zámku. Ráno klíč hledám a nikde. 🙂 Naštěstí jej nikdo neukradnul.

Matýskovi to snad rychle přebolí. Foukám!!! 😉

Kino si užij. Na co jdeš???

pikusa
12. črc 2010

Pána znám,jako děti jsme k nim jezdili na chatu...on mě nepoznal,až když jsme sepisovali údaje...
on měl jen odřenej lak,nic víc,já mám na autě škrábanec,ale vem to čert....
Jdu na Sex ve městě 2
A mates ted spinká,pak na nohu kouknu,.

kacka.l
12. črc 2010

Tak na tom jsem byla taky, poprvé po roce jsem šla do kina, nebo celkově někam🙂, sice jsem neviděla ani jeden díl v TV, ale ten film byl boooží. Moc se mi líbil. Tak si to užij. 🙂

pikusa
13. črc 2010

Tak film super,ale Sex ve městě 1--jako film byl lepší....
ale v kině nedýchatelno
Pliko dobrý,matesovi se v něm líbí....jen já s ním asi neumím jezdit 😀 jako když jedu na obrubník,musím si pomoci nohou a jako by přišlápnout,abych přední kolečka vůbec nadzdvihla 😀

lucenek
13. črc 2010

moje nové umyté a čanané GT

lucenek
13. črc 2010

tak eště

kacka.l
13. črc 2010

Lucenku kráásné!!!Mě se snad ta moka začne líbit více než papaia.
Ty už jsi z dovči doma???

lucenek
13. črc 2010

kači ja ja...mě to na chajdě samotnou neba bez netu a se zrnící telkou...no..... 😀

marketka.27
13. črc 2010

Ahoj 🙂 Tak jsem ráda, že s Plikem nezápasím sama. Teda teď už to zvládám, ale zpočátku jsem byla docela nešťastná, že jsem za to heblo dala takový prachy. Holt rozmazlená GT3 😀
Piku, to je teda den debil ☹

pikusa
14. črc 2010

Den debil pokračoval i včera....po obědě se Mates vzbudil,sípal,nemohl dýchat.....tak odpoledne pohotovost,opět laryngitida a inhalace.......
Dnes jsme byli u dr.průdušky zatím čisté,mám doma inhalátor,tak ráno do něj dostal Mucosolvan roztok a "foukal"......
Marker...takže nejsem debil?????? 😀
Lucenek...super 😉

lucenek
14. črc 2010

piku ajaj...v takovém počasí je to na pytel boroku první pomoc dýchat vbzduch z mražáku 😉
marky ty vozíš malou v pilku???

pikusa
15. črc 2010

Ahojík holky.....
Lucenek,u mražáku jsme seděli 🙂
už je lepší,kašle ale ne moc,čekala jsem to horší.Zase doma inhaloval chvilku tak snad to bude brzy pryč

lucenek
15. črc 2010

piku ty si tež vybíráš co?

zazalienka
15. črc 2010

Ahojte, tak nám v BA opravili naše zlomené Perego (zachytil mi výťah rúčku) , pán bol veľmi ochotný, stálo to cca 30 € ale som rada, lebo malinkému sa v ňom vozí ako v Porsche..
ešte sa chcem spýtať - to polstrovanie zo šporťáku možem oprať v pračke? nič sa tomu nestane? máme Mocca farbu..

lucenek
15. črc 2010

zaza manža mi ten potah před 3mi ndy vyšrouboval a já to neměla odvahu dát prát natočila jsme vodu do vany dala prášek a jela jemným kartáčkem vyždímal to manža jen lehce asi den to bylo v koupelně a pak to šlo na sušák a dobrý

zazalienka
15. črc 2010

tak to radšej nebudem riskovať ani ja.. stačila jedna havária🙂 dík

pikusa
15. črc 2010

Já ho pralal v pračce... 🙂