Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
21. črc 2010

Piku třeba bude vrzat, špatně jezdit, odírat kolečka, špatně polohovat. 🙂 🙂 Nebo taky ne. 😝

pikusa
21. črc 2010

Kači nech toho!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

pikusa
21. črc 2010

je někde foto i s nánožníkem??

pikusa
21. črc 2010

🙂 nechám si pliko 🙂

kacka.l
21. črc 2010

jasně. 😉

pikusa
21. črc 2010

Tak konec přemýšlení ju???? 😀 😀

kacka.l
21. črc 2010

jasně 🙂 🙂 I když tento typ si tam zrovinka chválili, kazový je prý ten scout. 😝
Né já mám jasno,pliko, ale až k nám dorazí ten polohovací zapp jdu do něj. 🙂

pikusa
21. črc 2010

Kači a kdy to má být?????

kacka.l
21. črc 2010

Peti, v Anglii tuším za týden a u nás asi v září, říjnu.🙂

ciencialka
22. črc 2010

@pikusa 😀

evatk
22. črc 2010

ahojte, jdu na radu

potřebuju vyčistit autosedačku před prodejem - jde to celé nějak sundat a oprat v pračce? nebo jak ste to dělaly? je mi jasné, že zřejmě nepůjde oprat v pračce ta ochrana hlavy, ale zbytek?????????

děkuji předem

kacka.l
22. črc 2010

Evatk: já stáhla i tu ochranu hlavy, ale chce to trpělivost, pamatuju si, že jsem ji stlačila jakoby těmi uchy co nejvíce k sobě a pak přetáhla. Byla pak jako nová. 🙂

evatk
22. črc 2010

@kacka.l a zbytek jde stáhnout asi v pohodě? i ta boudička?

kacka.l
22. črc 2010

Jojo, v pohodě, bouda jde super. 🙂

pikusa
22. črc 2010

Kači,tak to jsem na něj zvědavá 🙂
Cien...co se směješ??? 😀 😀

jituskak
22. črc 2010

ahojky.
@evatk já to prala včera. sundala jsme to celý. ale potžebuješ šroubovák🙂 ale v poho.

pikusa
22. črc 2010

Já vyprala v pračce potah GT a super...jako novej....
Jituško......32.týden 😲 😲 😲 a tadeášek--to je hezký 😉

jituskak
22. črc 2010

no, Piku, už aby bylo to září. je mi čím dál hůř. malej taky není zrovna drobek a to vedro... no děs. ted se mi vykadil na koberec. na bílej chlupatej. než jsem mu stihla dát plínku, už to bylo. pak hysterák ve sprše, za asistence bráchy, naštěšstí, páč manža není doma máme tu veselo 😀
já nakonec koupila tu autosedačku z MMB moka za 1500. někdo mi tu dával odkaz. vyprala jsem ji a je jak nová. příští týden mi přijde moka duette sw, tak to vyperu taky s gt3 a pak i pliko. a budeme mít komplet vozový park peg perego.

pikusa
22. črc 2010

Jituško,vedra,pupík a prcek---musí to být záhul vid...
A ty bys měla od PP dostat nějakou prémii 😀 😀

jituskak
22. črc 2010

že jo, za reklamu 😀 😀

pikusa
23. črc 2010

No jo za reklamu 😀

svoja
23. črc 2010

Holky, zase otravuju......prosimvas....objednavam si tu vlozku, chtela bych tu prodlouzenou, ale nemam ji zmerenou, kocik nemam doma....nevite nekdo ten rozmer (od zadecku po spicky)??? Diky.

ciencialka
24. črc 2010

@svoja jestli myslíš tenhle rozměr je to tak 49-50cm 😉

svoja
24. črc 2010

CIEN tyjo, diky moc, jsi skvela!!!! 😵 😵

ciencialka
24. črc 2010

@svoja podívej se ještě zpět tady na str.115, ZELVATKO tam dalo svoji podložku a je větší tak by ti mohla napsat jaká je to délka přesněji ještě 🙂

pikusa
25. črc 2010
kacka.l
25. črc 2010

Je pěkné, už jsem se taky dívala na MMB.

Piku: tobě to nedá??? 😀 😀 😀

Přišla mi odpověď od paní, když jsem psala na ten lothus: že měla první taky pliko a teď si koupila toto,a že je naprosto totožný🙂

lucenek
25. črc 2010

kači aby to nebylo to co casualplay s4 a hermés.....