Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
14. zář 2010

@kacka.l na MMb je za 3700 uvidíme třeba 2011 bude čoko tyrkys 😵 😵 😵 jsme zvědavka 😉

lucenek
14. zář 2010

JJ šla akutně na sál dělali jí fibrogastro...čili šlauch do žaludku a přes to to vytáhli, ale museli jí uspat zaintubovat...no jak tam ležela bezbranná hotová...tak jsem bulela jak želva.....
holky bacha na prťátka....je to okamžik......

pikusa
15. zář 2010

@lucenek teda to bych taky brečela....ale hlavně,že to vyndali.....
a opravdu,stačí chvilka je to vid

lanka
15. zář 2010

Potěš.... to by mi asi taky bylo do breku. Blbá vteřina...
Kacka - děkuji. Sonduju už dopředu pro případné vylepšení před prodejem až to přestanem používat...
No s tím madlem je to hloupý, škoda že ho nevymysleli z jiného materiálu. Zkusím ještě popřemýšlet. Protože si opravdu nemyslím že ta pěna přežije několik let používání bez úhony a 1200Kč za nový madlo se mi zdá docela dost... když by se to roztrhalo.

kacka.l
15. zář 2010

Lucenku, božatenko, ale už je to dobrý ne???A ta koruna nechtěla ven???

lucenek
15. zář 2010

kači jj dobrý nechtěla neb byla velká...za žaludkem jak je přechod do tenkého střeva je pylorus svěrač a přes ten to neprosšlo...že jo....

marketka.27
15. zář 2010

Hoj, po dlouhé době nakukuju a teda to jsou horory 😲 Luci, ty si teda užíváš ☹ No hlavně, že je to za vámi. Doufám, že jste ji za trápení už i odškodnili 🙂 Úplně jsem z toho zapomněla, co tu vlastně pohledávám 😲

lucenek
15. zář 2010

Marky no.....síla ale už je to ouká...Sárinka myslím už zapoměla......

pikusa
15. zář 2010

@lucenek ale maminka ne vid....
@marketka.27 no co tady pohledáváš??????? 😀

marketka.27
15. zář 2010

@pikusa No fakt nevím, něco jsem chtěla sdělit světu a úplně mi lucenek vyrazila dech.

lucenek
15. zář 2010

@pikusa já ne do smrti nezapomenu

pikusa
15. zář 2010

@lucenek to ti věřím....
@marketka.27 😀 si vzpomen

ciencialka
16. zář 2010

@lucenek ještě že je už v pořádku 😉 tý jo ono je tolik malinkých věcí si nemusíš ani všimnout a prďolek hned něco dá do pusy no co kdyby sis nevšimla že jí spolkla?jak by to zjistili že tam má něco ?

pikusa
16. zář 2010

No to mě taky napadlo.....třeba neuvidím,že mates něco spolknul....jak to poznám????
asi až by to v těle začalo dělat neplechu že...a bolesti by byly

lucenek
17. zář 2010

piku to nepoznáš pkud u toho vyloženě nebudeš nebo až to bude dělat neplechu

svoja
17. zář 2010

LUCI achjo ☹

pikusa
17. zář 2010

@lucenek no myslela jsem si to.....snad to nebudu nikdy řešit....

https://www.youtube.com/watch?v=LL6xhzazUoQ


Mates ve vaně s "nevlastní"ségrou

kacka.l
17. zář 2010

Piku super, Maty Ti vydrží sedět v tom sedátku???Já jsem ho koupila a vydrželo u nás týden, než se Bruník naučil vylízat, ale bylo i tak super. 🙂

pikusa
17. zář 2010

@kacka.l hele vydrží......a v pohodě...
a ráno ho máme na pračce,sedne do něj a čistí si zuby 🙂

ciencialka
17. zář 2010

@pikusa já mám taky sedátko do vany ale Šimonek v něm moc nebyl 🙂

lucenek
17. zář 2010

piku podivat se nemúžu bo nemám ten fachač na to video...všecko mi stojí ☹
dodám fotos do alba Hany moderoval dnes hokej tož jsme za ním došly a gojgyna si vzalal jehomikrofon naprosto jakoby věděla co s ním má dělat a hudrovalal a pak došla k hanymu jako že chce interwjú---k posrání...pak jsme přišli na to, že ho měla zapnutý 😀 😀 😀

svoja
17. zář 2010

holky, potkala jsem u nas nejakej vytunenej GT....cervenej, konstrukce cerna, dve trubky cerveny...co to???

lucenek
17. zář 2010

@svoja kolekce 2008 a níž...stříbrná konstrukce od roku 2009 😉

misulee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svoja
17. zář 2010

aha aha...ty mas prehled 😉

lucenek
18. zář 2010

svoji já ani ne ale kačka s piku jedou...to mám od nich..... 😀

lanka
18. zář 2010

Tak jsem hledala jak vylepšit to madlo. Snad to někomu po nás pomůže
http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&i...
Mají to tam ukázáno dokonce na GT3.
I když my pořád ještě zvažujem zda nebudou rozumnější omotávky jako má rukojeť tenisové a pod. raket... Cenově se mi to zdá docela dost...

pikusa
18. zář 2010

@lucenek neeeee já přehled nemám......vše zbírám tady 😀
A mě madlo vyhovuje jak je....jen jsem ho prostě mou chybou škubla.

lucenek
18. zář 2010

piku jo jo 😀

nika
18. zář 2010

já s madlem nemám problém, ani při skoro každodenním nakládání do auta a vykládávní, položím jej na zem, o madlo se opírá ale nic mu není skoro po roce používání, myslím že vyrží hodně.