Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

verusa22
13. lis 2010

Nějak pusto 😉
Tak jak jste se tu bavili o nánožníku...zapínal se mě jak je zádová opěrka tak tam..jenže se vcoky vychodili a nedrží...myslíte,že když je nějak vpářu že mě je čalouník znovu tam dá? jinak je musí zapínat na boudě tam kde pláštěnku

kacka.l
14. lis 2010

Veru: to zvládneš i sama, druky se dají koupit v každé galanterii.🙂
A mi to dělalo taky, vzala jsem normální kombinačky a tn druk tošinku zmáčkla, čímž se zmenšil a zase super drží, možná až moc. 🙂

kacka.l
14. lis 2010

Luco a co ty??prodala jsi moku???

verusa22
14. lis 2010

Tak oprava se nezdařila celej cvok mě z nánožníku vyletěl tak tam nemám nic:( sakra... tak snad mě to někdo opraví !

jhanka
14. lis 2010

Ahojky,sice je to trošku od tématu, ale na březen čekám miminko a snažím se sehnat perego gt3. Nechce se mi kupovat nové a v bazarech jsem nic moc neobjevila. Kdyby jste někdo prodával, tak vás prosím o nabídku. Nejraději by jsem zelenou, nebo oranžovou barvičku, ale netrvám na ni. Je to krásný kočárek, ale docela dost drahý 😖

pikusa
14. lis 2010

@jhanka
http://kombinovane-kocarky.sbazar.cz/set-peg-pe...
http://kocarek-trojkolka.sbazar.cz/peg-perego-g...
http://kombinovane-kocarky.sbazar.cz/peg-perego...
toto jsem našla.....
nebo koupit někde starší sporták,jinde korbičku....
čekáš mimi,tak asi chceš celý komplet ne???

kockas
15. lis 2010

ahojte dievcata, prosim vas viete mi poradit ohladom rozmerov tohto kocika, konkretne ma zaujima ci rozmer, kt. uvadza vyrobca v rozloženom stave : 132 x 62,5 x 114cm, tych 132 je od predneho po zadne koleso, alebo od predneho kolesa po rucku? velmi ten kocik chcem ale pravdepodobne sa nam nebude zmestit do vytahu, ak by ten rozmer bol po rucku, tak ta sa da este ohnut, by sa to dalo. viem mozno to tu uz niekto pisal, ale asi by som zabila vela casu hladanim. dakujeeeeeeeeeeeeem za bleskove odpovede 🙂

kacka.l
15. lis 2010

Kopíruju staré měření od Piku:
Pikusa:Tak jsem tam hned běžela,ale je to na rychlo,takže + - nějaké cm.....výtah má
šířka 80cm,délka 105 a měřila sem i z rohu do rohu,jk já musím kočárek dát a je to 125cm....
takže zvednout madlo,ještě jde kočárek jako by nadzvednout trošku....a vejde se
2. bře v 10:09 • 2 děti • Odpověz

Tak si poměř výtah a hned uvidíš, jestli se vleze. 😉

pikusa
16. lis 2010

@kacka.l jsi zlato,já už bych to nenašla 😀
jen tak mimo téma......
hračka pro děti,jak píšou
http://kubotoys.sk/do-kupelne/96-kamarati-do-ku...

lucenek
16. lis 2010

tývole piku podobného mám doma ale ještě krutí krkem a má perličky v sobě 😀 😀 😀
to by byl dobrý nápad do černých ovcí 😀 😀 😀

ivett
16. lis 2010

😀 😀 😀 fajn hračka pro děti 😀 😀 😀

jinak k rozměrům, kdesi jsem našla obrázky s mírama, tak jestli to pomůže...

ivett
16. lis 2010

a i navetta

kacka.l
17. lis 2010

Lucenku domlouvaly jsme se na zítra??? 😉 😕 😕 😕

lucenek
17. lis 2010

@kacka.l ooo jo můžem v kolik?? nevolal jsme rezervačku ale ráno cinknu maj od 7

lucenek
18. lis 2010

@kacka.l haloooooo tak coooo?kačule

lucenek
18. lis 2010

hele nemám kafe čekám na tvoje vyjádřeníčko.....

kacka.l
18. lis 2010

Lucenku ahoj, prosím Tě,mamina si vzala noťas a takmám starý křáááp, který se snažím rozjet už od 7 hodin. Jsem úplně šílená vzteky, furt se seká!!!!!!!!!
Lucenku nezabioj mě, ale to počasí je šílené a já nemám dneska auto, než bych dojela, byla bych jak myš.

Lucenku a ty máš auto???kdyby jo, napadlo mě nechceš někdy přijet i s Gojgynkou???Místa je tu dost a kdyby bylo jakžtakž počasí můžou jít na písek a houpajdy.
Bydlím vesnici za Porubou, tak 6km, ale busy nám tu jezdí jen dálkové tak 1x2-3hodiny!!!!!!
Můžou se přidat i ostatní holky.

lucenek
18. lis 2010

okej dám si cafo tedy doma..musím hanyho pustit k opc musí cosik dodělat
nebydlíš v krpoli?jj máme ale starou rezavou fildu tak tořídí manža.....tož to se domluvíme...jen kdy 😀

kacka.l
18. lis 2010

@lucenek Velká Polom. 🙂
Zítra spíš, že???Tak kliďo v Po -teoreticky kromě středy kdykoli. 🙂 Dopo.
Nezlob se, ale to počasí je fakt na prd, kdyby radši sněžilo. 🙂
Holky klidně se přidejte, místa je tu dost. 🙂

Kdbych tu dlouho nebyla, je ten křáááp v popelnici a já čekám na Ježíška. Ne to si dělám srandu, to bych nevydržela. 🙂

lucenek
18. lis 2010

brouku po mám denní pak volno den den volno den den...ten další týden mám zase záhul

kacka.l
18. lis 2010

@lucenek vyber si kdy chceš . 🙂 .-)
Tý jo tvoje šichty jsou maso, to tam i spíš, ne???? Lucenku nebo to klidně necháme až budeš mít volněji, vyber si kdy chceš. Já už nic neplánuju. 🙂 🙂🙂
Nebo když bude hezky, tak klidně dojedu do OV, ale nesmí pršet. 🙂

lucenek
18. lis 2010

my se fakt nedomluví nebo jo až budeme mít fusaté děcka...teda ty já ne..... 😀
no pak to vidím až po novém roce prosinec naliskaný a mezi svátkama rodina abla bla bla...však to znáš

evatk
18. lis 2010

@verusa22 z opěrky se mi to taky odepíná, na té boudě to teda drží líp?

verusa22
18. lis 2010

@evatk jojo drzi. Ale ted mam vymenene cvoku tak to zapinam na operce. Jenze kdyz natahne nohy tak se to odepne:(

evatk
18. lis 2010

@verusa22 no právě... ten nánožník moh být vyšší

pikusa
18. lis 2010

Holky....mě ten nánožník přijde krátkej.....když dám fusak,tak ho pak zapnu????
ještě jsem to teda nezkoušela......

nika
18. lis 2010

jojo taky je to asi jedinné co mne vadí na GT3 je nánožník, zvažuji koupit jiný, protože podle mne se s fusakem nevejdeme.

pikusa
18. lis 2010

@nika no právě...uvidíme v zimě.....
ale my už ted chodíme ven bez kočárku.....jen do města ho beru....ale stejně pak chce ven a chodit....

zelvatko
18. lis 2010

vidím, že probíráte zrovna nánožník. já jsem z něho taky nešťastná.. to jediné mě na kočárku štvéééé, ještě mě napadlo, že bych si vyrobila prodloužení - jakože z gumy a na každém konci druk - stejnou velikost snad prodávají i v galanterce, tím pádem by to bylo pružné a hlavně by se to líp zapínalo - Báji, když to zapnu, tak tam sedí jak přibitá a nemůže se skoro ani hnout.. tím víc o tom prodloužení přemýšlím..