Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
3. bře 2009

no tak já teda pomalu zabalím 😀
no já ani nevím,jestli druhé bude....je mi 34.....a přítel má 2 holčičky,tak pak tady mít 4 deti....holky sem jezdí docela často a v bytě 3+1........už ted nemám kam dávat spousta věcí 😲 😀

kikimaruska
3. bře 2009

Ahojky. Zoji jaké má rukavičky, jen látkové nebo jiné? My používali i do velikých mrazů tyhle, jsou teploučké a nikdy mu zimka nebyla...Máme dvoje a ty nejmenší pořád, ale už začínají být malé, tak koupoíme ještě větší. Jinak doraztila vložka do sportáku, je pěkná..ale foto dám až bude sporták zas nasazený, až sundáme korbu 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15586587&tab=8 ...máme od nich i látkové a teplé čepičky s růžkama, chlupaté kabátky a měli sjme i chlupatou kombinézku a ted máme nově ty chlupaté teploučké botičky. Jsou to kvalitní a krásné věcičky, tak pokoukejte v albíčku holky...určitě víte jak na to na MMB...?Pa, letím vytírat, mrnousek spinká venku, je teploučko... 😉

zojina
3. bře 2009

Děkuji kiki

zojina
4. bře 2009

Tak jsem obednala jen ted aby to přišlo brzo nebo mi kupišek umrzne

kikimaruska
4. bře 2009

Ahojky, Zoji co že si to objednala? My vyjíždíme na cesty, zase další očkování...tak pa pa

zojina
4. bře 2009

🙂 rukavičky a čepičkuuu. my dnes kočarkovali se sestřenkou co ma taky gt 3 no užasne dva stejne kočarkyy ...ják bylo ny očkovani

pikusa
5. bře 2009

Ahoj holky,
já už chci taky kočárkovat 😀
A máte nějaké peřinky do kočárku??jen tak se ptám...jsem zvědavá 🙂

zojina
5. bře 2009

ja mam v kočarku danou zavinovačku jinak klasicke peřinky nemam

zofik
autor
5. bře 2009

PIku já furt taky o tom přemýšlela ale spousty lidí mi řeklo, že to koupilo a pak nevyužilo----mám pár dek, letních i teplejších a taky letní zavinku do emitexu a to mi postačí myslím....

pikusa
5. bře 2009

No já taky nemám....a ani nepořídím asi....deky mám,letní od emitexu taky 🙂

tak jsem zvládli předporodní kurs :lol:
prošli jsme i porodnici,vše nám ukázali,zrovna tam i byla maminka akorát po porodu........
A miláček z toho byl celý nesvůj............... :?

zojina
5. bře 2009

Myslim že to moc nevyužijete tak se tim netrapte ,,,a s čeho bylů nesvuj muj muž si nemuže porod vynachvalit ,prej to je nej zažitek

pikusa
5. bře 2009

Jééé Zoji,já doufám,že bude můj taky 😀

zojina
5. bře 2009

Vložila jsem fotky mám tam i kočar tak kukni jak to mame

kikimaruska
5. bře 2009

Ahpjky holky. Zoji krásné fotečky 😵 Holky já měla ty saténové zavinovačky i peřinky a ani jedno jsem nevyužila. Malý byl moc malý a oblíbil si fleecovou zavinovačku od Ivema baby: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9503700&tab=1 vyhovovalo mu že nebyla naducaná jako běžné růžky, to mu vadilo jak málo vážil a byl mini...a hlavně ve flecce dekách byl i v inkubátoru. Takže byl odkrytý v parnu, pak jsem ho přikryla...a až byl větší, tak už byl víc oblíklý s dekou a ted v zimě má ještě zkrácený fusak Combi od Emitexu...a peřinky jsme uplně nové prodali. Kamarádka vozila v korbě tu verzi zavinky do autosedačky a vždycky pak prcka přikryla...taky řešení. Ty saténový krásný jsou spíš pro holčičky...po nás byly i nepraktický, malý pořád blinkal apod, tak stejně měl pod hlavičkou plenku a nebylo by to takové pěkné. Ale měla jsem je připravené...líbilo se mi to. Očkování ok, ale dva dny nás trápí průjmy a zvracení, celou noc jsme probrečeli, tak jsme byli u Dr. a máme dietu a Nutrilon Low Lactose, žádnej tuk, černý čaj slazený Glukopurem a smíme pak banán, mrkev, brambor a rýži a kuřecí, až mu bude líp. Už dnes naštěstí nezvracel, ale ještě stále jsme byli několikrát pod vodou...hrůza

😔 ☹

sicinka
5. bře 2009

Ahoj holky, obcas sleduji vaši diskuzi a jsem už pevně rozhodnutá pro GT3. Vím že někdo nakupoval v itálii a ted tam mají akci že sada naveta, autosedacka, golfky a taska stojí 399 EUR - lonska kolekce. Napadlo mě ji tam koupit a sporťacek GT3 koupit v cechách, kvůli záruce. Myslíte že ty Golfky potom využiju? Budu mít první mimco tak přemýšlím, aby toho nebylo moc. Cenove by to vyslo jako kdyz koupim sadu navetta, autosedadacka GT3 v čechách 🙂

kikimaruska
5. bře 2009

Zojinka myslím vše kupovala v Itálii...i golfky. A osobně asi golfky využiješ...my taky máme ještě golfky, když chcem jet jen nakupovat velký nákup a malý už nebude ve vajíčku. GT3 nám totiž zabere celý kufr...je mohutný (fabia combi), tak ještě nějaké skladné golfáčky, co budou fakt jen na nákupy nebo popojíždění k doktorům, kdy neplánujem větší cestování s nimi. Na to máme sporták...jsme velku třeba pul dne... 🙂

kikimaruska
5. bře 2009

sicinko koukám že Navettu chceš v barvě mocca...tu máme taky 🙂

sicinka
5. bře 2009

No v bohuzel za tu výhodnou cenu mají jen červenou modrou a oranzovou. Ale asi bych se s tím smířila 🙂 Ještě jsem psal do slune.cz jestli v je v sade mozne nakombinovat barvy a jestli jsou schopni poresit odlozeni zacatku zaruky, ale zatim neodpovedeli a tak koukam na ještě jinde🙂 Auto mame dlouheho focuse, tam je snad místa dost 🙂

kikimaruska
5. bře 2009

Koukni na Kočárkov zda je tam mají,paní mi tenkrát na první kočár odložila záruku až na termín porodu o pul roku 😉 a jednání na úrovni i co se týče reklamací. Jo jo, ve Focucu je místa 😀 . Oranžovou bych brala hned, máme oranžový sporták, ale já vzala už starší korbičku za levnější penízek, takže sem si moc nevybírala...jen jsem nechtěla modrou a červenou...a ta mocca se mi na živo líbila, paní mi ji i dovezla ukázat.

zojina
6. bře 2009

Ahoj sicinka tak k tomu kočarku no on ten co pišeš je skoro stejnej jak mam jen ja nevim jestli nema jen jednu boudičku ,ja mám switch je pravda že mně tehda stal 599euro ale parada ..myslim si že golfky využiješ ja pokud beham po uřadech nebo jedu na nakup tak si beru pod navettu gofovej podvozek je lehkej kde potřebuješ se vejdeš popripadě vyneseš http://www.bimbomarket.it/product.asp?Id=5969 za ty penize to fakt jde je to nova kolekce neni to stara jen to je levnejší verze ..

sicinka
6. bře 2009

Ahoj,

tak se mi ozvali ze slůněte a záruku mi potvrdí až podle data narození a barvy si můžu nakombinovat jak chci. Mají tam dárek, že si můžu vybrat něco do dvou tisíc v ceně a hlavně mají kamenny obchod. Tak to ještě probereme doma máme malej byt a nerada bych ho překočárkovala 🙂 Olno je škoda že je tak vysoko EURO před půl rokem by to bylo z té itálie ještě levnější.

aniii
6. bře 2009

ahoj holky,
můžu se k vám přidat? neviděla jste některá v reálu nový PP Skate 2009? teď jsem koukala na nějaký video, je to až roboticky udělaný, co se s tím dá všechno dělat. Spíš přemýšlím o 4kolce ne trojkolce. jen se mi moc nezdají ta malá kolečka, nejsou nepraktická?

zojina
6. bře 2009

Ahoj mam pocit že na to maji diskusi jinou na skety koukni se peg perego vim že tam řešili skaty a byli spokojeni ................................Sicinka to je pravda když sjem kočarky kupovala ja bylo euro někde jinde ..... A jak se maji holky miminka v břišku jsou hodne nezlobi ?

sicinka
6. bře 2009

Tedy pokud byl dotaz také na mě tak zlobí - vetsinou o nem cely den nevím a zacnu se bát. A pak me v noci kope a budí mě. Možná za to můžu já - přetáčím se ve spaní na bčicho 🙂. Jen se modlím aby mu to nezůstalo 🙂

zojina
6. bře 2009

🙂 tak to znam jsem rada že už to mám v te postýlce

sicinka
7. bře 2009

Jo jen mimochodem comi napsali ze si muzu nakombinovat barvy tak to resim 🙂 nevim jestli si nevzit treba sedacku papaya 🙂 stejne se s nima nejezdi najednou tak je jedno že není stejné barvy. Zojina moc jsi me inspirovala - Jirickovi ta oranžová fakt sluší.

zojina
8. bře 2009

🙂 vypada to fakt pěkne my to máme ted jako jeho barvyčku kupujeme vše oranžovaa...o chiditko tak chci koupit

pikusa
8. bře 2009

Ahoj holky po delší době 🙂
Sicinko....já mám navettu šedou,sporták a autosedačku červené 😀
Jinak můj prcek teda už moc nezlobí....spíš asi už nemá moc místa 😀

zojina
8. bře 2009

🙂 Já pořad přemyšlim o dalším ditku jsem asi blazen se divim že mi ten porod nestačil

europa8
8. bře 2009

Ahojte baby,prepacte,ze vam sem vpadam,ale aj mne sa velmi paci PP GT3 len sa mi zda pre mna velmi velky.Mam vysku 162 cm a pocula som,ze nizke mamicky potom nevidia cez sportak na cestu.Mate s tym nejaku skusenost?alebo ste vsetky nad 170 cm? 😵 😵 😵