Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zojina
8. bře 2009

🙂 já mam 168 myslim si že moc velky neni nebo určite ne zase tolik aby jsi nevyděla

europa8
8. bře 2009

zojina dakujem,ked mne sa tak strasne paci a v obchode kde som ho pozerala ma nenapadlo pozerat sa pred seba 😵

kikimaruska
8. bře 2009

Já mám 164 a je fakt, že pokud máš boudičku normálně danou, tak je trochu vyšší, ale já celkově nevidím skrz žádný sporták dopředu na kolečka apod...je to o zvyku...já si zvykla a nevadí mi to...Pokud váháš, jdi si ho do krámu nebo někam vyzkoušet a uvidíš. Znám maminu co ho dala pryč právě kvuli tomu a nedoporučovala mi ho (měří stejně)...a mě to zas nevadí...je to o zvyku a když pak boudičku sklopíš, vidíš dobře..., vyzkoušej 😉

pikusa
9. bře 2009

Ahoj holky 🙂
tak já mám taky 164 a teda zkoušela jsem to v obchodě a doma a dobrý...
je větší,ale ne zase tak moc 😉

zojina
9. bře 2009

🙂 je to boj s kočarkama ...kiki nevrže ti pruženi na kočarku ?mně malinko jako to mam na tom nejmekčim mně se to zda že to je proto že je aveta těžka ..nemaš zkušenost

pikusa
9. bře 2009

No opravu jsem dřív netušila,že vybrat kočárek je taková věda 😀

zojina
9. bře 2009

🙂 ale pak je radost jezdit se sepr kočakem ..

pikusa
9. bře 2009

zoji,to eda ano.....však to je taky taková příjemná starost si vybrat ten "nej" 😀

kikimaruska
9. bře 2009

Zoji vrže...pokud jedu na absolutní rovině tak ne, ale na nerovnostech jo...mám to stále na tom pro nerovné cesty...tady je to samá díra a rigoly, štěrk...ale i na Mediu to vrze, pokud je nerovnost a to jsme to i promazávali...ale stačilo to jen tak na 14 dní, musíme namazat zase

zojina
9. bře 2009

🙂 tak jsem v pohodě ,dnes jsem malemu obednala i sedatko snad se mu bude libit byli jsem se převažit u pani doktorky a mame už 3500g myslim že roste až moc rychle

europa8
9. bře 2009

baby,dakujem vam za odpovede,ste ma potesili,mala som v zalohe Teutoniu Spirit-je tiez super,ale nejak ma to stale taha k PP aj ked je ovela vacsi a neda sa otocit proti smeru jazdy.Proste srdcovka.
Tak vam prajem prijemne kocikovanie 😵

kikimaruska
9. bře 2009

europa-pokud sis ho osahala...tak te nic snad nepřekvapí...já ho neosahala, nebylo kde...a nelituju. Tady PP nikde nejsou v prodeji, je to dražší kočárek a maminy si berou spíš Slaloma Pro a nebo Cortinu...ty já nechtěla. Teutonie jsem taky koukala, ale jsou na přání do výroby a čeká se dlouho, my potřeovali kočárek hned. Starší jsem nechtěla...

kikimaruska
9. bře 2009

Zoji k tomu vrzání...je fakt, že se sportákem mi to nevrzalo...jen s Navetou...s ní je to těžší, to je fakt. 😉 ale namazat a je to...

zojina
9. bře 2009

Tak snad to bude dobrý aspon se sportačkem ...........................................

zojina
11. bře 2009

Kde jste kdo ?

pikusa
12. bře 2009

Ahoooj...
tak včera jsem byla na kontrole a prcek má už 2500 gramů 😉 a vše je v pořádku a hlavinkou dolů...tak paráda.....za měsíc by mohl být v kočárku 😉

zojina
12. bře 2009

🙂 Tak to už se těšim na fotečky...Jinak se ti daři dobře ??

pikusa
13. bře 2009

Zojinko,jo jo je mi dobře 🙂 jen kopce a schody mi dávají zabrat 😀
Občas v noci nespím,nebo před den prcek dost tlačí dolů................ale mjinak mě nic nebolí a netrápí,neotékám...takže zatím pohoda 😀 ¨
A co vy????Jak se máte??

zojina
13. bře 2009

Jj mame se fajn jen dnes večer pořad papala tak šel haji až v 11 jsem mysella že mu to mliko potřečei nosem ....dbnes jdeme na kyčle a odpoelde frčime do ikei pro sedačku předěvame byt a miminko se mi vzbudilo tak asi jdeme papat zase za chvili sni i nas

pikusa
13. bře 2009

Tak až tady nebudeš,tak jsi spapaná 😀
já byla v Ikea nedávno a teda asi bych si nevybrala......koukali jsme na sedajdy a teda ve scontu měli hezčí...........tady mi přišly takové někdy i odfláknuté.....myslím šití,potahy neseděly......
ale byla to rychlovka,kdybych tam byla dýl,asi bych pak něco vybrala

zofik
autor
13. bře 2009

ahojík, dlouho jsem tu nebyla...vidím, že se všem daří....už mi taky došla pláštěnka na sporťáček, pro jistotu....

zojina
14. bře 2009

pikusa Víš co mi mame celej byt ikea a sedačku jsem kupovali takovou jako jen tak ke keuchyni ne nic na spani leženio a tak je pravda že v dnešni dobe to je docela dřina neco koupit ,ale my jsem s ikeou opravdu spokojeni mame hodne veci od tama a nekltere jsou třeba zase kvalidnejši ............ Zofiik kde jsi se toulala jsem mysella že už v porodnici ale vydim že maš času ještě moře.....

zofik
autor
14. bře 2009

ále Zoji zaučuji v práci novou holčinu místo mě, tak to víš nestíhám....ale jen konec března a balím to....no si myslím, že na to mám nárok.....

Zoji změn si profil, vypadá to že přenášís....

kikimaruska
14. bře 2009

Ahojky mamky a skoromamky. Tak jak je, Dnes jsem byla v Č. Lípě...tedy s kočárkem co máme u našich a štrádil si to tam tatínek ve středních letech s peregem, měl tu stejnou korbičku mocca jako my, stahnutou a evidentně se mu poježdění líbilo... 🙂 . Jo, to u nás krom mě si kočárek nikdo nevezme.... 😝 , ten muj chlap na to nejni...leda tak vozit malýho při nákupech v nákupním vozíku... 😀

pikusa
14. bře 2009

Zojinko,to nebylo nějak ve zlym,já mám z IKEA taky hodně věcí.....a pravda....něco v ybrat je fuška,tak at máme to nejkrásnější 🙂
U nás v Mimoni jezdí PP-mokka...i tatínek vozí a právě s maminkou jsem debatila,když jsem ještě nebyla rozhodnutá a ta si kočárek chválila,takže už pak nebylo co řešit 🙂

zojina
14. bře 2009

Hoj holky tak my dnes byli 2 krat na prochajde bylo tu nadherně a jinak makame na ohradce a tak no docela se těšim až už to bude hotove .co vy jak travite vikend

zuzik28
14. bře 2009

ahoj holky, nevíte některá náhodou jestli na PP gt3 completo letošní nový model pasuje hluboká korbička a autosedačka z loňské kolekce? Chceme totiž koupit korbičku loňskou a bojím se, aby šla na ten nový nasadit. Ikdyž v tom podvozku a připínání by snad neměl být problém...díky

zojina
15. bře 2009

🙂 Zuzik pasuje tam i kolekce 2007 v klideku mužeš koupit cokoli.........maji to opravdu univerzalni

zuzik28
15. bře 2009

tak to je super...chceme totiž koupit starší korbičku...paní používala cca půl roku...stejně nám tam malej asi taky dýl nevlelze tak to skoro nemá cenu kupovat novou...díky za radu 😉 🙂

zojina
15. bře 2009

🙂 jjj to ja plne chapu ,,,, tak dobrej kup .