Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

nika
6. led 2011

kacka právě že jsem zkoušela v galanterii u nás a i jinde a žádný neseděl ach jo.chtěla jsem si ušít nový nánožník, zatím mám ten emitex

valentinuska
6. led 2011

@pikusa tak to bude ono, to pliko máme také 🙂 zatím tedy využívám jenom podvozek, když potřebuju popovézt sedačku, kterou již neunesu 🙂
ve jméně Leontýnka jsme měli docela brzy jasno a naštěstí se shodli, nevím co bychom dělali u kluka 🙂

mpavlinka
6. led 2011

@valentinuska no mně to smutné prostě přijde, to je o vkusu 🙂 A to mám černou hodně ráda. Prostě na kočár ne. Sama bych šla i do jasnějších barev než mám oba kočáry 🙂

valentinuska
6. led 2011

@pikusa tak teď jsem na to znovu koukal a já nemám bílé puntíky - mám tam nějaké bílé ornamenty 🙂 nedá se to popsat 🙂

pikusa
7. led 2011

@valentinuska já mám starej....kupovala jsem z druhé ruky už,takže nějakou starou kolekci.....
no mě Leontýnka začala brát tak před 5ti měsíci.....někde jsem to slyšela a láska hned 🙂

valentinuska
7. led 2011

@pikusa tak ten puntíkatej se mi taky líbí 🙂
já o Leontýnce nikde neslyšela a stejně se mi zalíbila 🙂 až tady na koníkovi se mi ozvala maminka, co má taky Leontýnku a to je první kterou znám ...

kacka.l
7. led 2011

Niki já se klidně u nás podívám, a koupím Ti ho. 🙂
Jinak dneska došel nový větší nánožník- je to nánožník na jané slalom a je fakt velký a zateplený. A ladí. 🙂

kacka.l
7. led 2011

Tady:

lucenek
7. led 2011

@kacka.l ukááááá

lucenek
7. led 2011

wau

kacka.l
7. led 2011

Lucenku dík. 🙂
A co tvoje síííčko???Kde jsou fotečky???
Jinak jsem se dneska konečně objednala na tu stodolní a 24.1 budu krááásná. 🙂Teda doufám.

lucenek
7. led 2011

@kacka.l jo? k ondrovi? dnes byla kolegyně tak zítra ji uvidím.....
vyfotím ale boroku mělajsme dd ted mám NN no není času.....
navíc výjez v extrému týden ležela paní ve vl. výkjalech topení na plno zkažené maso a na zadku dekubit přes celou dupu...podle smradu jsme myslela že jedeme k ..... 😝

kacka.l
7. led 2011

Tak to je maso!!!!To bych nedala. A to ji nikdo nenašel dříve????

lucenek
7. led 2011

ee 😝 😝 😝 😝 mít ve vábavě plynovou masku tak si ji nasadím...regulernrě

flair
7. led 2011

Ahojky holky, mám na vás prosbu. Je nějaký rozdíl mezi PP GT3 completo Jawa 2010 a PP GT3 completo Jawa 2011??? Připadají mi stejné, jen je rozdíl v ceně 😝
PP GT byl totiž už před rokem a půl můj favorit, ale pak jsem se známou nechala přesvědčit na Mutsy 4rider. No a mám ho tak akorát dost, je hrozně úzký a naše slečna je tam jak sardinka 😠 Takže chci nutně PP GT3 😀 No a právě nechápu, jaký je rozdíl v té Jawě v kolekci 2010 a 2011. Jsem z toho jelen. PROSÍM PORAĎTE Děkujiiiiii 😉

lucenek
7. led 2011

@flair myslím, že krom upínání není rozdíl žádný..PP vždy jednu barvu z kolekce vybere posune do následující kolekce pak udělá třeba místo zipsu cvoky, nebo jinak dá páasy...a nadsadí cenu na kol 2011

flair
7. led 2011

@lucenek moc děkuji 😉 V Aja shopu mi dnes nabídli Javu z nové kolekce 2011 za cenu 11.590 Kč. Znají mě tam, chodím tam často. Tak přemýýýšlím 😝 😅 A nebo si vezmu tu Kiwi či Tropical z 2010 za 10.590 Kč. Já tak nesnáším rozhodování 😕 😖 😀

lucenek
7. led 2011

@flair kiwičko 😵 😵 😵
ale počkej co písne kacka.l ta je expert.... 😉

flair
7. led 2011

@lucenek to Kiwi byl můj favorit před tím rokem a půl 😅 Jenže ted mám nádhernej fusak Lodger bunker a je to taková červeno-růžová barva:

http://www.spuntik.cz/lodger-fusak-bunker-fleec...

takže by to bylo jak pěst na oko 🙄 Proto jsem uvažovala o Javě, bo je to neutrální barva. Nebo pak možná ten Tripical. Co já vííím 😝 😀

lucenek
7. led 2011

jj no....moka by se taky hodila, ale tu neseženeš....

flair
7. led 2011

@lucenek Ta mě přesně napadla, ale to už je myslím kolekce 2009 a nikde není. Jen bazarová a to nechci. Zdála by se ti ta Tropical k tomu fusaku blbá?

flair
7. led 2011

Jdu chrnět. Mrknu zajtra, jestli mi některá z vás poradí 😉 papa

valentinuska
7. led 2011

@flair já jsem byla ochotna si kvůli barvě o malinko připlatit a koupit novou kolekci (u plika 🙂) nebyl to teda rozdíl ani tisícovky, takže to bylo lehčí rozhodování ...
ale je pravda, že k fusaku by Java ladila nejvíce

pikusa
8. led 2011

@flair kamarádka má Kiwi a podobně barevnej fusak..taky lodger....a hele,ono to vypadá hezky....
ona teda zatím vozí v korbičce,ale i tak se ty barvy nějak netlučou...

filomena
8. led 2011

ahojte, tiez mame GT3 a k tomu aj Sí, takze ciste Peg perego vozovy park. Teraz v maji cakame babo a zhanam Navettu, lebo mame len sportak. Nebudete niektora predavat Navettu ? Najradsej cervenu, od kolekcie 2009 🙂 Keby nahodou, tak mi dajte vediet. Ja sa odhodlavam predat Sí, ak by niekto mal zaujem, mam farbu Titatnio stripes.

pikusa
8. led 2011

@filomena navetta na prodej je o kousek zpět.......ale jiná barva.....

flair
8. led 2011

Holky, děkuji za názory 😉 Jinak asi mezi kolekcí 2010 a 2011 není rozdíl, že? Že by třeba alespon něco vylepšili nebo tak něco? 😅

valentinuska
8. led 2011

@flair vždycky tam něco trochu vylepší nebo udělají jinak, ale nebude to nic převratného 🙂

flair
8. led 2011

@valentinuska škoda, že do popisu nenapíšou, co vylepšili 😠 Ono se někde dá sehnat ještě ve skkladových zásobách ta Java 2010, tak to pohledám. Kdyby tam v kolekci 2011 bylo viditelné vylepšení, tak bych měla JASNÝ důvod pro novou kolekci 😀

magalie
8. led 2011

Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala, ale sleduju, sleduju 🙂

@flair určitě je ještě nová pláštěnka -bez těch obručí, já ji mám na béžovce a je dobrá, používám ji i když hodně fouká a dá se krásně složit do košíku.
A ještě jedna věc - podle mě už javu 2010 neseženeš, já když je zlevnili před příchodem nové kolekce, tak jsem sháněla a sháněla... obvolala jsem snad všechny eshopy, co ji měly v nabídce a nesehnala... Nakonec jsem teda ráda, protože béžovka byla taky za dobrou cenu, než je hned zas zdražili.