Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
28. led 2011

@kacka.l jasný můžem...že by konečně sand klapl scuk?
jiank kde to hledáš? na tom MMb já najedu na mimáč peg perégo a nic takového nenajdu

kacka.l
28. led 2011

LUcenku a přepínáš si to tam v té tabulce, jak je napsáno OD HVĚZD na OD VŠECH INZERENTŮ? To se ti jinak zobrazují jen nabídky odtěch, co si to platí a takhle je jich mnooohem více. 🙂

Scuk???Až půjdeš kolem Porubské, tak mě prozvoň, budu Ti mávat z okna. 🙂

lucenek
28. led 2011

@kacka.l Porubské????nechápu......
jj to s tím MMB je možný

kacka.l
28. led 2011

No, jsem tam v práci!! 😉 Na 832-sportovka. 🙂

miselaniki
28. led 2011

@lucenek - no pošlu určitě až mi odepíše, napsalo jí celkem dost holek a jestli má měsíční dvojčátka tak asi to bude chvíli trvat.

lucenek
28. led 2011

@miselaniki ok díkec rozumim tomu ale ta co zakladála tu diskuzi je jeí kamarádka...teda esli blbě nečtu

lucenek
28. led 2011

@kacka.l počkej počkej ty pracováš? to mi něco říká....škola...porubská...naproti zimáku že?

kacka.l
28. led 2011

Lucenku: pracovám jako ty. Jojo naproti stadionu, v úterý chci vzít dětičky bruslit. 🙂

lucenek
28. led 2011

@kacka.l úterý mám folno....chcete s lekcí krasobruslení???? 😀

kacka.l
28. led 2011

Tys krasobruslila?????

lucenek
28. led 2011

jj kdysik dáfno
se Sáruš už jsme byla na ledě, ale netvářila se nohy na led nedala

kacka.l
28. led 2011

Tý jo, tak já bruslitzvládnu, ale krasobruslení to teda není. 🙂

lucenek
28. led 2011

@kacka.l símtě já se taky klepu v kolenou...a občas bechnu.....nerobila jsem to dlouho... bruslení do skoro 16 ti a pak jsme dlouho dlouho nif.....

marketka.27
28. led 2011

@pikusa Vůbec se nešpiní, prala jsem ho jednou, je strašně odolný, jakoby byl naimpregnovaný, když ho chceš vyprat, tak ho napřed musíš strašně dlouho máčet, aby se vůbec namočil 😀 Nečistoty uschnou a vyklepeš je. A neprofoukne.

lucenek
28. led 2011

jdu nynat dneska byl náročný den....brou všem

luca30
28. led 2011

Tak já myslela tento, ale paní u něj měla na prodej za 7900,- Kč

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41442452&tab=0

lucenek
29. led 2011

@luca30 už nejde vidět

pikusa
29. led 2011

@marketka.27 aha.díky....no je to nádhernej fusak.....

luca30
29. led 2011

Tak to byla rychlost v noci tam ještě byl, ale i ten kiwi by stal za hřích 😀 😀 paní tady jezdí s hlubokou korbou v barvě kiwi a je to pěkné...

luca30
29. led 2011

Ještě jsem si vzpomněla že musím koupit nějakou pláštěnku na hl. korbu asi univerzální od Emitexu, mám jen na sporťák taky od emitexu a jsem spokojená...

lucenek
29. led 2011

jj na korbu pláštěnu neřeší to je fakt ale zas je to prej nepromok matroš stejně jakopláštěna na sprták je na zips u boudy a bouda nic, ale já mám tu kiwi pláštěnu to je iné kafe tak neřeším a jde to i na korbu

miselaniki
29. led 2011

@lucenek - ahoj tak chystá se seznam pro ty miminka, až bude mít ta holka chvíli čas, napíše co vlastně potřebuje, aby se jí tam nepotkalo 30 bodýček a 1 dupačky🙂). Pak ti napíšu🙂.

kacka.l
29. led 2011

@miselaniki
mi taky!! 😉

mpavlinka
29. led 2011
lucenek
29. led 2011

@miselaniki jj sleduju to....

pikusa
29. led 2011

@mpavlinka super
A to kiwíčko taky 😀

mpavlinka
29. led 2011

@pikusa no já furt dlužila tu fotku s Navettou, jsem jí kdysi slíbila 😀

Jo to kiwíčko vypadá super 😵 , jedno nám tu jezdí. Jen mi to přijde hodně nízká cena 😒

pikusa
29. led 2011

@mpavlinka no slíbila,tak máš štěstí 😀
Já mám slíbenou kiwi navettu,když se nám povede sourozeneček 😉

lucenek
29. led 2011

@mpavlinka právě taky mě to zarazilo....