Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
15. únor 2011

@pikusa a není to ta verze že u starších plik se to jen nasune na tu nožní část?
ono zase ty jejich podřady pliko sportivo a completo....completo s nánožníkem a cvokuy..to mám i u síčka, a sportivo bez nánožníku tak cvoky nebudou

pikusa
15. únor 2011

@lucenek tady ale je nánožník k tomu.....a taky má cvoky 😀

triowax
15. únor 2011

@pikusa to máš ten ušitý???

lucenek
15. únor 2011

no jo..ale není to origo ne?

triowax
15. únor 2011

@pikusa ja jsem ani na origosi kolekci 2010 cvoky neměla.

pikusa
15. únor 2011

@lucenek jo jo origo.. bílejma puntíkama 🙂

pikusa
15. únor 2011

@triowax ano--to je on

triowax
15. únor 2011

@pikusa mam tam nasite nejake pouka nebo suche zipy, jeste jsem ho nezkousela.
Ale ani u origo nanozniku,kdy jsem mela pliko 2010 completa cvoky nebyly.

Ale pani je fakt šikula, vypada jako origos.

lucenek
15. únor 2011

hm tak asi bude nasunovací jen prcek dvakrát máchne nohama a je to víš kde.....
já teda dnes posílám síčenko do Brna...a pocestuje ke mě energy coal 😵 😵 😵 už domlouvám nánožníček

pikusa
15. únor 2011

@lucenek nasunovací je ten spodek......to určo nevykopne....
a nahoře to nějak vykoumám......teda my stejně moc nejezdíme...on šlape klidně 2 hodiny a tak už kočár nechce.No schováme na další 🙂
A na GT to taky drží tak co

pikusa
15. únor 2011

@triowax no já právě na origu nánožníku cvoky mám,ale nevím,kam s nima 😀

triowax
15. únor 2011

@pikusa já jsem měla cvoky jak konci sedak a zacina zadova operka na boku. tam odcvaknes jakoby od te boudy ci co to bylo a nacvaknes nanoznik.

milá pani poslala jen navod a fakturu.
ale kenyo pozaduje zarucak, bez zarucaku a jejich oznaceni vystupu z velkoskladu, nic opravovat nebudou.
Tak mám smůlu s řešením servisu a je rozhodnuto

pikusa
15. únor 2011

@triowax pošli zpět a je to.....
máš nánožník,vezmi hněděho lothuse,na to nude pasovat...a co že tam je pliko,to nevadí 😀

triowax
15. únor 2011

@pikusa jsem rozhodnutá na plika, ale nové.
Nechám si je přivézt z toho slovenska.
Ale nad čím přemýšlím, kolekce 2010 a nová už nemají ty odendávací kšíry z té zádové opěrky. To mě mrzí. To jsem využívala hodně.

pikusa
15. únor 2011

@triowax jooo to já poutala Matese zase jen kolem bříška taky,ramenní pásy jsem nepoužívala vůbec

triowax
15. únor 2011

@pikusa leda tak. Ale z toho se umí princezna vyvlíknout.
Tohle bylo na plikách perfektní.
ta 2009 se ještě nová dá sehnat, ale na to že je to téměř tři roky stará kolekce je stejne drahá jako nová

pikusa
15. únor 2011

@triowax hele,Mates když se vezl,tak seděl v klidu,takže to nehrozilo

mpavlinka
15. únor 2011

@triowax plika jsou na Slovensku levnější? Výrazně?

Holky včera mi zas moje stará tetka málem převrhla pega. Fakt mne to štve, byl to mžik, odcházím od ní z bytu, obouvám boty a ona už u kočáru a chtěla s ní vyjet na chodbu a zadrhla se jedním kolem o futro, jak jí to nešlo jet tak přitlačila a kočár se zváhnul, jsem ho chytala ☹ 😠 A máma zas na mne co je to za blbej kočár apod.

triowax
15. únor 2011

@mpavlinka jo, clasico vychází na 180eur, to je 4300kč. To je dle mě dost velký rozdíl

triowax
15. únor 2011

@pikusa no ona právě moc do kočáru nechce. Furt se kroutí, otáčí, chce vylézt.
Ale po svých taky daleko neujde. Ale někdy je v pohodě. Jak kdy no
@mpavlinka to znám. hlubokáč jsem měla bebecár, trojkolku a nejednou bylo mimino málem vyklopené

mpavlinka
15. únor 2011

@triowax a poštovný?

mpavlinka
15. únor 2011

@triowax no hlavně že mi jedna pipka taky na koníkovi tvrdila, že nic takového není možné a že to není pravda a že je stabilní apod. Tak jsem jí psala, že mám i čtyřkolku a můžu srovnat 😀

triowax
15. únor 2011

@mpavlinka holky tu psaly max 12eur???Kdyžtak mě opravte, jestli kecám.

triowax
15. únor 2011

@mpavlinka i já jsem s ním měla poprvé problém. najet na obrubník, vždycky jsem to postavila na to přední kolo a kočár se kýval na předním kole do prava, do leva a dítě v něm... 🙂
Já si zvykla, ale ostatní příbuzenstvo mělo velký problém a slova, co to je za blbý kočár jsem slyšela skoro pořád

mpavlinka
15. únor 2011

@triowax no ona mi psala, že jsem asi nešikovná že s tím kočárem neumím, to mne fakt pobavila. O mne vůbec nejde, jde o to, že kdokoliv si ten kočár půjčí tak mi to skorem převrhne 😠

triowax
15. únor 2011

@mpavlinka kdo není zvyklý, asi je to běžné.

pikusa
15. únor 2011

Převrhneš i čryřkolku,když blbě najedeš......
samo,že se s tím musí jinak
Moje mamka zase když chtěla zatočit,kočárek zvedala na zadní----říkám,to nemusíš 😀

pikusa
15. únor 2011

@mpavlinka ne každej s tím umí,to je jasan.....musíš dát školení předem 😀

mpavlinka
15. únor 2011

@pikusa hele já dávám školení každýmu a každej se s tím málem vyseká. Jedinej koho ses tím nebojím nechat jet samotnýho ven je můj manžel a můj táta. Ale zbytek rodiny s tím bojuje. Čtyřkolku právě převrhnout prakticky není možné, zato trojkolku při každým sjíždění z obrubníku 😖 To není problém jen pegu (já ho jako nehaním, jinak je super) ale tříkolek obecně 😠

triowax
15. únor 2011

@mpavlinka budou dělat řidičák na kočár, než jep ustíš ven. Jako s autem 🙂