Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
15. únor 2011

@kacka.l já chyby nehledám 🙂 Jak říkám mne vadí jen to, že není více skladnej. Jinak já jsem šťastná když s ním jezdím sama a nikdo mi do toho nekecá 😀

valentinuska
15. únor 2011

@mpavlinka neprodávej, počkej na sporťák! 😀 úžasnější kočárek jsi nepotkala 😀

mpavlinka
15. únor 2011

@pikusa nespokojená se nedá říct, jen když vykládaj jak je nestabilní tak to otáčej na tom, že Nikče pořídím nebezpečnej kočár a to mi vadí a je mi to nepříjemné 😒

mpavlinka
15. únor 2011

@valentinuska to víš že počkám, jakožto sporťák věřím že nemá konkurenci, především je prostorný a to Nikča potřebuje 🙂

valentinuska
15. únor 2011

@mpavlinka já se na to tak těšíííím, už aby bylo teplo a předělávám na sporťák okamžitě 🙂

pikusa
15. únor 2011

@mpavlinka jasan,počkej a uvidíš 😉
Mates buřtík v něm byl mooooc spokojenej a když jsem viděla jiné sportáky,taky by tam byl jako sardinka

lucenek
15. únor 2011

@mpavlinka no a se 4 kolkou je to taky tak ne..sjedeš a?....nějak si představuju sjížděcí a najíždší mechanismus a přijde mi to scestné

kacka.l
15. únor 2011

Lucenku jsi zpět???jaká byla masáž???

mpavlinka
15. únor 2011

@pikusa no přesně!
No a co se týče golfek se mi líbila ta Plika mini, ale jsou moc úzká, musím se stavit tady v Babystaru, máme ho kus od baráku a vyzkoušet tam Nikču, vždy když jedu kolem tak spí nebo nestíháme kojo apod. Ty golfky se mi moc líbí, ale obávám se že budou úzký ☹

mpavlinka
15. únor 2011

@lucenek no jenže když sjíždíš na dvě kola namísto na jedno tak se kočár prostě nezvahuje do stran.

lucenek
15. únor 2011

@kacka.l ti pak povim 😀
@mpavlinka v 7mi měsících bych ani golfky nezkoušela 😉

lucenek
15. únor 2011

@mpavlinka jako divej tady extra vysoký patíky nemáme...občas se nějakej najde to jo.....ale prostě m,ě to nedělá.....ono si fakt počkej na váhu...jako neprosto jinak se jezdí s navetou jinak se sportákem a když jekočík plně naložen.....

valentinuska
15. únor 2011

@mpavlinka ty mini budou malý extra hrkátka podle mě 🙂

mpavlinka
15. únor 2011

@lucenek no ale já je potřebuju jezdím často do centra vlakem takže je užiju 😉

lucenek
15. únor 2011

@valentinuska jenže ma dvojitý přední to se líp jede něž se single věř mi

mpavlinka
15. únor 2011

@valentinuska já už jsem je viděla, hele jsou krásný a co se týče stupně hrkavosti 😀 kategorie Jané Sonic Evo, Energy, Inglesina Tripka 😉 Ale jsou prostě úzký ☹

lucenek
15. únor 2011

energy jsou hrkavý?mě teda líp jely o dost než sí

valentinuska
15. únor 2011

@lucenek hele, já teď normálně nevím na co si s tím dvojitým reagovala 🙂

lucenek
15. únor 2011

@mpavlinka hodně mainek si myslí...že dítka tak rychle jak nabíraj od narození do roku že i porostou do šířky, nicméně se dítko vytahuje do délky, jako jsou dětičky zavalité...ale já se hrozila kam až s váhou dojdem, kdy při narozemí měla gojgy 3750g a na konci šestinedělí 5990g a v poho....

mpavlinka
15. únor 2011

@lucenek hihi no pro mne jsou všechno hrkátka 😀 Třebas plika a multiwaye tak hrkavý nejsou, ale zas ta váha už je vyšší. Spíš si říkám že bych ráda golfky fakt lehký, že jinak budu brát gétéčko 🙂

pikusa
15. únor 2011

@lucenek chceš vědět,kam rostou??????????????? 😀

lucenek
15. únor 2011

@valentinuska pliko mini dvojitý pření kolečka...dle mě dvojitý líp jedou nehrkaj..ono golfky jsou nebo aspon já to tvrdím na lítačku měly by být lehké , skladné a polohovací na hajání kdyby něco...por tyto účely jsme vybírala...je jasné že jízdní vlastnosti budou oproti sportákům s nafukovacíma kolcama jinde..ale s tím jsem do toho šla

mpavlinka
15. únor 2011

@lucenek jojo to určitě, pak jdou do dýlky. Teď jsou takový barokní andělíčci 😀

lucenek
15. únor 2011

@pikusa no povidej 😀

pikusa
15. únor 2011

@lucenek no Mates má asi 92 cm a tak 15 kilo 😀

lucenek
15. únor 2011

@pikusa chlapisko.... 😀

pikusa
15. únor 2011

😀

mpavlinka
15. únor 2011

@lucenek a jak se ti zdála ta Plika mini? Mně se moc líbila, akorát ta látka není moc silná, aby vydržela...

mpavlinka
15. únor 2011

@pikusa hele to maj děti když jdou do školy ne? 😀

pikusa
15. únor 2011

@mpavlinka jo 😀