Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
20. únor 2011

@lucenek jenže ono nic co váží míň než osm kilo není pořádný vozítko, ale hrkátko 😝 Chci aby měla Niky pohodlí. Ta Plika mi přijdou fakt v poho, s nima to zvládnu. Když je člověkl zvyklej tahat peg, tak je naposilovanej dost 😀

mpavlinka
20. únor 2011

@lucenek ale taky jsem původně chtěla něco lehčího 🙂

lucenek
20. únor 2011

@mpavlinka no dovolím si nesouhlasit
ne vše co má pod 8 kilčo je hrkadlo
navím tvoje malá má 7m, to bych neřešila ještě koupí golfek a užívala si plně pega
teda pokud často necetuješ
já měla kočíků několik, viz moje album a nej s kočíků pod 8kilčo vyšlo jane energy překvapivě

mpavlinka
20. únor 2011

@lucenek hele energy jsem chtěla, jako pěkný, ale jak jsem zkusila pliko, tak dle mne hrkátko 😀 Nehádám se, každý máme jinou představu. Jinak jsem psala, že nemíním do vlaku a socky v Praze tahat gt3 😉 Golfky jsou skoro v lehu, takže nevidím problém, že v nich Nikča parkrát v měsíci bude 🙂

lucenek
20. únor 2011

@mpavlinka jo to je jasný že golfky budou na tom jízdně zcela jinak ono zz gt3je všcko hrátko....

mpavlinka
20. únor 2011

@lucenek ale je to neporovnávám s gétéčkem. Možná na první návštěvě a okouknutí golfek jsem byla zděšená 😀 a člověkl zjistí, že nesmí porovnávat se sporťákem.
JInak u Plik se mi hodně líběj ty bočnice na opření hlavičky, což většina golfek nemá 🙂 A jak ti připadá energy co do šírky, přijdou mi docela úzký 🙂

lucenek
20. únor 2011

jj jsou užší oproti síčku nebo graco jsou, ale my nejsme cvalíci a jsou to lítačky, do auta na cestování.... jsou polohovací a hlavně fajně se s nima jede, což mě překvapilo

kacka.l
20. únor 2011

@mpavlinka musím napsat, že pliko a gt3(nevím jak switch), ač se to nezdá je rozměrově úplně stejné jako gt3- na délku tuším 95cm a vím, že na šířku byly jen asi o 2cm užší, takže ložná plocha boží.
Třeba ti budouu tak sedět, že prodáš gtčko.

Já jsem právě vyprala boudu v perwoll black magic v domění, že trochu ztmavne, ale kecy-reklamy, je pořád stejná. 😀 😀 😀 😀 😀

A jinak jsem právě prodala, fusak emitex, protože jsem zjistila, že ten tchibácký mi vyhovuje mnohem víc.Tak uvažuju, že pořídím nuně ten nánuník. 🙂

JInak pavli: bude nová nuna ivvi- s otočnou sedačkou.

lucenek
20. únor 2011

@kacka.l možná na černou brouku...s tím už nezrobíš nic tu zelenou esli myslíš

kacka.l
20. únor 2011

Že bych jim navrhla, ať urychleně vyrobí perwoll green magic??? 😀

mpavlinka
20. únor 2011

@lucenek jo jede se s nima skvěle, má je kámoška 🙂 Ty hnědo oranžové 🙂

@kacka.l jo ta ložná plocha je super a hlavně si je sama vynesu a snesu 🙂 Že bych prodala gt nepřichází v úvahu, dneska jsem se luxusně projela a proběhla po mém rodném městě 😵 A navíc mu rodina začíná přicházet na chuť že 😅 😀 A to furt nemám ten sporťák 😉 Jsem na něj natěšená 😀

mpavlinka
20. únor 2011

@kacka.l nuna? Pošli mi prosím nějakej odkazík 🙂
Máš šíslou boudu ju?

kacka.l
20. únor 2011

@mpavlinka no já jej ještě nenašla, jen jsem o tom slyšela, ale nunička je super, právě do města.
A bouda, je šíslá tak, že to nejde ani vidět, ale já to prostě vidím. 😉

lucenek
20. únor 2011

@kacka.l je fajnej ten tchibáckej a nánuníček pořiď...... 😉
hele a nějaký potenciátor barev by byl fajn že? 😀

mpavlinka
20. únor 2011

@kacka.l holky kopete taky do gétéčka?

mpavlinka
20. únor 2011

@kacka.l Koukám na tu nunu a je moderní, ale není to přímo můj vkus. Plikáčky už jsou jasný 😵

lucenek
20. únor 2011

@mpavlinka ne, kam kopeš ty?

mpavlinka
20. únor 2011

@lucenek do toho plastu jak se na něj má asi stoupat - jak je pod košem 🙂

mpavlinka
20. únor 2011

@lucenek Kolik měříš?

lucenek
20. únor 2011

ráno 161cm večer 160cm 😀
na ten plast bych teda nestoupala ani prcka nedávala myslím že to je jen tak designově masivníé celkově ke kočíku když si předtsavím stoupnout na to...dítě tak se musí podlomit ta ojnice co drží dvě kolca pokupě

mpavlinka
20. únor 2011

@lucenek ten plast je tam podle mne když nazdzv edáváš kolo, tak to máš asi přišlápnout, nevím, mně tam spíš sejří. páč do něj kopu 😀 Já mám 175 cm 🙂

lucenek
20. únor 2011

jjá rytmicky nazvednu na zadní nešlapu na nic

mpavlinka
20. únor 2011

@lucenek já taky ne, jen vyvsvětluju co čeho kopu 😀

mpavlinka
20. únor 2011

@lucenek a když máš 160 cm tak kopeš do Janéček nebo ne? Já při každým kroku. Ale u golfek to není žádný překvapení, kopu snad do všech 🙂

mpavlinka
20. únor 2011

Jo a dneska krásná příhoda jak jsem hledala polohování zádíček 😀 Zvyklá z Roanu - tam je to na páku v korbě to tam furt hledám jak pako 😠 a ono to jde krásně zvenku, jsem si libovala 😵

kacka.l
20. únor 2011

@mpavlinka Já mám 173 a nekopu. 🙂

mpavlinka
20. únor 2011

@kacka.l já když jdu s našima psema pomalu jak smrad 😀 páč furt někde čuchaj tak taky ne, ale když jdu svižnějc tak jo 🙂

mpavlinka
20. únor 2011

@kacka.l koukám do albíka, Bruník je kousek 😵

lucenek
20. únor 2011

@mpavlinka nekopu 😅 fakt u janeček nevím do čeho bych kopala.....

kacka.l
20. únor 2011

@mpavlinka a Pavli jaké máš psiska. ???