Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
23. únor 2011

právě litr patnáct stovek bych neřešila..... 🙂 a dobře se prodaj

veronka
23. únor 2011

@kacka.l podla teba je kiwicko z lepsieho materialu ako myrto?

kacka.l
23. únor 2011

@veronka Jak jsem psala, měli tam vystavené myrto trojkombinaci a nahozenou navettu, ten sporťák s boudičkou měli vsunutý do navetty, takže byl nepoužitý, a lem boudy byl normálně zachytaný- tak jak ti to dělá třeba na silonkách a clý jakoby otřepený, podle mě se někde otřeš a už se to zachytí. Taky je to extra šusťák, nevím, zda je totřeba nějaké kvalitní, ale v létě to musí být maso, určitě si to běž raději sama prohlídnout, třeba se to zdá jen mi a tobě se bude líbit.

lucenek
23. únor 2011

@kacka.l a kdes byla?

triowax
23. únor 2011

@mpavlinka za 5300 jsem našla kolekci 2009 s těma vyndavácíma pásama.

veronka
23. únor 2011

@kacka.l a u kiwicka sa to nerobi

jchalupka
23. únor 2011

Zdravím,

chtěla jsem se zeptat, zda někdo máte zkušenost s navettou XL (kol. 2010 a novější). A jestli byste mi někdo nemohl příležitostně změřit vnitřní rozměry navetty panoramy - kol. 2009 a starší. Navetta XL mne moc nenadchla a uvažuju, že ji pošlu do světa a koupím přes bazar navetu starší, která si myslím je prostornější. Potom jsem se ještě chtěla zeptat na pásy, které jsem pochopila jsou v kol. 2010 také jinačí než starší kol. a včem konkrétně jsou ty starší lepčejší. Předem díky 🙂

pikusa
24. únor 2011

@jchalupka navettu už nemám.....
a pásy na starých kolekcích jsou vzadu za zádičkama na volno....jako by se jen zaháknou do opěrky,takže jako by měl prcek kšíry.je poutanej,ale může se při tom třeba předklánět.

lucenek
24. únor 2011

guten tag
tak wave korbička není..... ☹ budu plakat 😢

mpavlinka
24. únor 2011

@jchalupka ahoj já mám panoramu a má 76 cm vnitřek (měřila jsem to baj vočko před vánocema, ale i ta paní co mi to prodávala psala že má 76cm).

kacka.l
24. únor 2011

@lucenek Jak není????
Byla jsem v sam baby

Kiwi- má lepší potah, né tak háklivý na provoz, ale fakt s emi to možná jen zdá.

valentinuska
24. únor 2011

@jchalupka já mám navettu XL a je opravdu delší než ta stará - je delší, ale užší 🙂
mě to takhle vyhovuje, protože v kočárku a ve fusau se nemůže moc hýbat a aspoň spinká ... ale pokud někdo chce hodně prostoru i do šířky, tak to jsou lepší opravdu ty starší

lucenek
24. únor 2011

@kacka.l není no měl ji na mmb robert w. malli.cz s kompletem sedajdou, asi už prodal

mpavlinka
24. únor 2011

@valentinuska hele Nikča se tam v zimní bundě vůbec nemůže hýbat, si nedovedu představit že by to bylo ještě užší, ale je fakt že ona je obřík 😒

mpavlinka
24. únor 2011

@kacka.l viď kiwíčko je krásný... 😵

lucenek
24. únor 2011

noooooo ty korby...mám slíbenou lavandičku, ale srdceplesá i pro wave 😵

valentinuska
24. únor 2011

@mpavlinka ona se tam Leontýna taky nehýbe 🙂 ale je pravda, že mě to fakt vyhovuje že neleze z fusaku a spí 🙂

pikusa
24. únor 2011

Tak mates taky byl v navettě na fest,ale jemu to vyhovovalo a byl spokojenej

mpavlinka
24. únor 2011

@valentinuska jo to je fakt, Nikča taky furt v korbě spí 😀

lucenek
24. únor 2011

jdu stáhnout fotos.... 😀 už mám i nájenačníček

pikusa
24. únor 2011

@lucenek 😀

lucenek
24. únor 2011

tak tramtadadáááááááá viz album

pikusa
24. únor 2011

@lucenek je super....a malá je smíšek co 😵

luca30
24. únor 2011

@lucenek teda ty máš doma kočárků nebo jsi teda měla...a prý já jsem maniak na kočárky 😀 😀 😀

veronka
24. únor 2011

@kacka.l tak asi pojdem do kiwicka

lucenek
24. únor 2011

@luca30 no.....už jsme ticho 😀

luca30
24. únor 2011

@lucenek já už pak jen půjdu do nějakých novějších golfek plika až bude malá větší..

lucenek
24. únor 2011

eště to plesknu sem ať se můžu kochatiiiii