Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
24. únor 2011

Tak ta naše korba má rozměry 71*32cm měřeno teda s tou stélkou uvnitř, ne na tom černém plastě..

luca30
24. únor 2011

@pikusa děkuji...si nedokážu představit, že s tím zachvilku budu drandit u nás po vesnici 😀 😀 😀 to hned každý pozná, že máme holčičku 😀 😀 s modrý fusakem uvnitř 😀 😀

luca30
24. únor 2011

A původní kočárek co jsem měla na Kubíka měl rozměr 77*34 cm, tak snad se nám tam malá krásně vejde, je fakt, když jsem na to teď koukala, že to moc velký není, ale tak snad tam v tom fusaku dlouho nebudeme.. 😉

pikusa
24. únor 2011

@luca30 zimu přežijete....a pak už snad taková nebude......
a na jaře to bude super 😵

luca30
24. únor 2011

@pikusa taky si myslím, že fusak bude jen na chvilku..a pak se tam může rozvalovat, jak bude chtít... 😵 😵

lucenek
24. únor 2011

@luca30 byly tehdá dvě růžovo šedé, jedna camelia ta měla šedý nákorbník se znakem pegu a bouda růžová a pak tato...i nákorbník růžový, ale kačka řekne víc

valentinuska
24. únor 2011

@luca30 to je krásný, super barvička ... a vy máte výhodu, že budete na konci bez fusaku 🙂

pikusa
24. únor 2011
jchalupka
24. únor 2011

@valentinuska no ta šířka žádná pecka není, prodloužila by nevyhnutelné tak o měsíc možná.... Jinač mi příjde, že na těch starších je fajn ještě ten vrchní dekl na zip. U navety XL je jen na cvoky. Hmmmmm. tak to asi nechám bejt.

pikusa
24. únor 2011

Tak si mamka odvedla matese,bude tam spinkat bo já zítra po 6 frčím do prahy

valentinuska
24. únor 2011

@jchalupka já mám za to, že cvoky jsou lepší 🙂 nandavání rychlejší a pak spodem jsem mohla k nožičkám, kam jsem si dávala mobil do kapsiček apod 🙂
ale to je tedy asi individuální 🙂

lucenek
24. únor 2011

asi si každý najde pro a proti při používání, já z principu co mě takto okradli...z kočíku věci zásadně nedávám...mámcrossbody tašku a vše v ní...kolikrát mi gojgy uteče a já mám volně stojící káru a letím za ní......takže ponaučena, ty svině se neštítí ani šáhnout do kočíku.....

mpavlinka
24. únor 2011

@valentinuska já si myslím, že je lepší zip, líp se s tím manipuluje než se cvokama a dítko ti to nenadzvedává... Pro mne je to fakt vychytávka.

valentinuska
24. únor 2011

@lucenek co je crossbody taška? 😀
já mám jinak většinou tašku peg a ta je velmi lehce dobytná a právě se mi to moc nezdá ...když jdu na kratší procházku a beru třeba jenom telefon či peněženku, tak jsem právě dávala pod ten nánožník a tam by to asi ani nikdo nehledal 🙂

mpavlinka
24. únor 2011

Co teda ještě mohli udělat tak jak je ten kšilt u nánožnasu tak u panoramy má jakoby koženkový poutka, který se daj zacvaknout na nánožník, mohli by jít ještě zacvkanout na obruč boudičky, aby tam nefoukalo... Se divím, že to neudělali 😕

valentinuska
24. únor 2011

@mpavlinka to mě nenapadlo, protože mi to nikdy nenadzvedávala 🙂
a mám to rychle zapnuté, já si říkala, jestli ten zip netrvá dlouho zapnout ...

lucenek
24. únor 2011

@valentinuska jakákoli taška co se nosí křížem, čili crossbody...elvé rameno pravý boček..... 😉
@mpavlinka italové...maj mírné zimy......to samé pásy a sedačky....v zimě zababušené větší prtě nezapneš....

mpavlinka
24. únor 2011

@pikusa ty jo to je bomba 🙂

valentinuska
24. únor 2011

@mpavlinka to ale jde ne? nebo se bavíš o sporťáku?

pikusa
24. únor 2011

@lucenek koukám,kdo to tady je.....a ono nová profilovka 😀

valentinuska
24. únor 2011

@lucenek jo tak takováhle taška je fakt asi nejlepší ... chce to nějakou velkou na kočár na plíny, jídlo apod. a malou na tělo na důležité drobnosti 🙂

lucenek
24. únor 2011

@valentinuska jj přesně tak to mám já...když mi sebere někdo univak...a v něm ubrousky pět plín podložku a deku...tak se neposeru....ale mít tam mobil love, doklady...to asi ee

mpavlinka
24. únor 2011

@valentinuska no Nikiška je na to expertka 😀 u Iksáče to měla furt nadzvedlý, konec konců i u Roanu 😀 Pak přišla zima a fusak a má po ptákách 🙂
Jinak netrvá to dlouho, navíc ty zipy jdou z obou stran kočáru, fakt mi to přijde fajn.

lucenek
24. únor 2011

@pikusa jj kačka mě ne že nepoznala ale říkala, kaj máš vlasy...tak jsem se aktualizovala 😀

mpavlinka
24. únor 2011

@valentinuska nejde, já tam žádný poutka nemám.

pikusa
24. únor 2011

Tak já nosím tašku z DM ted převážně.....právě před rameno...
no ale já už nemjezdím kočíkem..

valentinuska
24. únor 2011

@mpavlinka mě to jde, jestli tedy myslím to samé ... a ty ten nánožník vždycky necháš trochu zapnutý ne, že nemusíš zazipovávat celý? to mi pak přijde jako rychlovka 🙂

janka2110
24. únor 2011

@lucenek potvrdujem tvoje prehlasenie
Italove maji mirne zimy 😀
Tento rok bol u nas asi 2 dni sneh
A aj teraz tu mame okolo 12stupnov.
A GT3 by som povedala,ze sa vyraba viac pre
vyvoz ako pre Talianov.
Ja som si ho objednavala a cakala som nanho viacej ako mesiac
a este som tu nikoho nevidela inaho s GT3 😨
Tu letia Pliko a Switch 🙂

mpavlinka
24. únor 2011

@janka2110 jojo jižani jsou hodně na golfáče. Kámoška byla na Kanárech a tam prej ani jiný kočíky než golfáče nejsou i na miminka 🙂

@valentinuska když ji vyndávám tak to rozepnu tak do třičtvrtě 🙂 Je to fakt frk frk 😉 Hele se musíme sejít ( a předat si ty věci) a předvedu 😀