Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

valentinuska
24. únor 2011

@janka2110 tak máme názor skoro domorodce, to je super 🙂
to teplo vám závidím ...

lucenek
24. únor 2011

@janka2110 jůůůitalka jo? teda žijící...to je fajné, nikdo nebude mít GT tak si to užij je to nejčananější kočárek na světě 😀
jo můžeš jim tlumočit ať:
1. udělaj látku u sportáku na boudě vzadu navíc ať jde bpiuda přetáhnout k madlu i když je kočík v lehu
2. pásy zase začnou dělat vycvakávací
3. šikla by se kombonace čokoláda/tyrkys, černá/fialová
4.pásy u sedačky laskavě žádáme prodloužit a odlehčit sedačku, zvýšit bočnice u hlavy

no a pak budem spokojené.....

valentinuska
24. únor 2011

@mpavlinka no kdyby mi nebylo špatně, tak jsem se za tebou chystala kvůli těm skleničkám 🙂 ale zase ten blbej vir ...

pikusa
24. únor 2011

@valentinuska hele,jak říkáte doma malé????používáte i Týnko???
já jedu zítra do CARU na kontrolu a říkáme,že akce Leontýnka zahájena.....to jméno se mi strašně moc líbí 😵

mpavlinka
24. únor 2011

@lucenek 😀 😀 😀

valentinuska
24. únor 2011

@pikusa ne, říkáme jí Leontýnko a nebo Leuško 🙂

lucenek
24. únor 2011

ježiš holka žijící v Itálii, ne italka žijící...jsme pako, sorry 😀 😅

pikusa
24. únor 2011

@valentinuska nádherné jméno....když bude holčička,budu se opičit 😉

valentinuska
24. únor 2011

@pikusa no když jste takhle zdaleka, tak můžeš 😀

lucenek
24. únor 2011

@valentinuska gojgy ráda čučí na Ať žijí duchové...teda atžijdukové a miluje lelontýnku 😵

pikusa
24. únor 2011

@valentinuska díky 😵

pikusa
24. únor 2011

hele,já jméno leontýnka zaznamenala na Očku...Mates chce pouštět tany tany a tam běží taková kravina...jak se bude jmenovat vaše dítě...a najednou Leontýna.....a mě to hned učarovalo

valentinuska
24. únor 2011

@lucenek no mě při výběru jména ani tenhle film nenapadl, ale pak o tom všichni začali 🙂

lucenek
24. únor 2011

@pikusa jj vím ty jména
@valentinuska prď na to....ale je torpvní co mě dycky napadne

pikusa
24. únor 2011

Mě až na Silvestra,když to dávali 🙂

valentinuska
24. únor 2011

no já vůbec nevím, co dáme jako další jméno 🙂 aby si to pak eventuelně holky nezáviděly ...
a u kluka to bude taky těžký, protože se na žádném neshodneme

pikusa
24. únor 2011

@valentinuska no u nás zase blbý v tom,že matyášek má jména 2....je to matyáš josef.....
a když pak další bude mít jen jedno jméno.....

pikusa
24. únor 2011

@valentinuska jo a má 2 protože jsme se právě nedohodli,Pepa chtěl po něm a já ne

lucenek
24. únor 2011

u nás Jan, dcera...wau......lauru chce hany já ne....Sofie je neteř.....něco na S bych chtěla 😉 tož raďte...jdu umejt podvozek (svůj) pak dondu 😀

pikusa
24. únor 2011

@lucenek Sandra,sabinka,stela......Sofie je krásný

valentinuska
24. únor 2011

@pikusa hmm, to přítel nechtěl po něm, ale to klučičí jméno jsme prostě nevymysleli, aby se oboum líbilo - já napsala do papírů nakonec Vítka, co chtěl on a modlila se, ať je to ta holčička 🙂

mpavlinka
24. únor 2011

Já bych chtěla asi Sáru nebo Adrianu 🙂 Z obojího asi rodina nadšená nebude 😀

pikusa
24. únor 2011

@valentinuska to my věděli,že to bude kluk
a já chtěla Davídka

kacka.l
24. únor 2011

Tý jo, tak já bych holku Bereniku a kluka nevím, něco aby to bylo ideálně na B a bylo tam i R. 🙂

Lucenku:mám v práci holku Sharon a Serafínu, dále tam je Sindy-vždycky mi to připomene lev-Simba, chudák holka. 🙂

pikusa
24. únor 2011

@kacka.l Bart 😀

ivett
24. únor 2011

@valentinuska ahojky, díky moc, no my máme prý cvok, resp. zarážku jen na jedné straně, to je asi špatně ne? a ta zarážka nebo cvok je nějak nandavatelný nebo je to jako v té tyčce? je možné, že jsme ho třeba z té druhé strany ztratili???

pikusa
24. únor 2011

@lucenek co s tím podvozkem děláš??????????? 😀 😀

lucenek
24. únor 2011

@kacka.l bože bože.....ty jména...chudáci děcka
mě by se líbila Sabinka a Sofie....problém je že neteř je taky Sofie a má stejné příjmení...hanyho segra ji mělaza svobodna.....

lucenek
24. únor 2011

@pikusa ještě žehlím prádlo..a nakukuju 😀

lucenek
24. únor 2011

Sabinka ee neporchází......