Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
13. bře 2011

@lucenek no jo, jenže mě se žádné nelíbí a potřebuju ještě na pár měsíců korbu, takže mi jde jen o lehký a skladný povdozek hlavně, a ten skate podle všeho má...

lucenek
13. bře 2011

ale zespoda ho ohobluješ...to víš? jinak asi jako městskej oká a na to shopin doktorka přejezdy by fakt golfáče nebyly? mnohé jdou do lehu...spíš jen vypadá divně pidi dítě v nich

verusa22
13. bře 2011

@pikusa gratuluji
@lucenek a jakse sundava kos ?ten potah ze sportaku muzu prat v pracce? musím teda přijít nato jak se ddělává.

ivett
13. bře 2011

lucenek no jako golfky celkově myslím, jsou na nás brzo, gituli jsou 3 měsíce, takže jako golfky fakt nechci, i když pominu to, že se mi fakt žádné krom nuna nelíbí...jak myslíš, že ho zespodu ohobluju? tak snad je to kočár, se kterým se, byť jen ve městě, jezdí, tak já nevím no...
já třeba první škrábanec na GT3 ořvu 😀 ale manža mi řekne, jestli jsem padlá, že snad jsme koupili kočár na používání a ne na dívání a udržování 😀 takže jako ohoblovaný spodek skate pokud nic jiného by tam nebylo, by mi asi až tak nevadil...jak říkám, za plnou cenu bych do něj nešla, brala bych jetej...

lucenek
13. bře 2011

@verusa22 já vše ručně...radši...a zásadně bez aviváže....je tam impregnace proti dešti tak tou aviváží to dorasuješ....
potah mi sundal manžel..tož neporadím...ale ručn ve vaně s práškem a kartáčkem
popruhy taky ručně, koš -ta částc o se ohýbá dolů když vytahuješ nákup..a vlastně i jde dát nahoru naklopit tak, ať ti do koše nikdo nevidí nebo ti tam necáká, ta pohyblivá tyč má své ukotvení v pokračující konstrukci košíku....zatlačíš velmi silně nejlíp nehtem ten kovový zobáček dovnitř a cvakne to a můžeš vytáhnout tu pohyblivou tyč a tím pádem i vysunout tu část košíku,která je na to našitá-systém navlečení....to samé na druhé straně...a v poho vysuneš a vypereš...
kačka pere v pračce i boudu snad 😀 tož nevím jakej to musí být kalibr pračky..stran těch drátů v boudě....ale já osobně se bojím..že by se mi zatrhl potah nebo tak něco....radši ručně

lucenek
13. bře 2011

@ivett určo skate jsem jen viděla na živo...je dost nízko ta konstrukce a co znám ostravské patníky, ne všude jsou dlaždičky a sjezdy....takže ohobluješ, na tuty

ivett
13. bře 2011

@lucenek a víš o nějakém shopu v Ov, kde ho můžu omrknout? já ho nikde neviděla...jako nízko asi bude, to nepopírám...nejsem přímo z Ov, jezdím tam fakt jen na shooping do futura, avionu apod. takže patníky jsou mi lehce šumák 😀 tady po městě to není tak hrozný, jak říkám, já potřebuju něce lehkého a skladného do auta a nechci golfky 😀 tak babo raď 😀 😀 😀

lucenek
13. bře 2011

@ivett nunu 😀 leda v sambaby n slezské......a propos od nás doktor prodával skate...nevím jakou barvu ale holku měl.....

ivett
13. bře 2011

@lucenek no jo nuna, se směješ, ale fakt jsou jediný golfky, které se mi vzhledově líbí 😀 a v SB na Slezské skate není, neviděla jsem ho tam...je fakt, že jsem ho vyloženě nehledala, ale PP kočáru jakéhokoli bych si fakt všimla...a prodává pan doktor ještě nebo už prodal ?

lucenek
13. bře 2011

@ivett je v austrálii s rodinou...já měla od něj quinny speedy sx, tak už nevím jestli prodal, nebo ne.....má tam roční stáž

jo kači tak tedy v tu středu půjdu klidně s tebou k zápisu....kolem 14h????

kacka.l
14. bře 2011

@ivett Já bych do něj šla, je opravdu velmi skladný a i když je spíše městský tak zvládne i terén, psala jsem si kdysi s maminkou, která jej má. Bydlí v někde v horách, je prý výborně odpružený. Jako golfky je super. Navíc použitý zase za stejné prachy prodáš, a navíc ti na něj určo bude pasovat i sedačka. Golfečky bych nechala fakt na později. Zkus ho!!!!když ti nebude sedět prodáš. 🙂

Lucenku Ok. budu tam!!

pikusa
14. bře 2011

Ahojík holky.....
my měli šílenou noc.....Mates blil a blil.....a já převlíkala a sprchovala.....
Pak jsme šli na KO k dr.s kašlem----šup na RTG plic......
Ale vše v pořádku snad,zprávu nesu k dr až zítra.
Mates už neblindí,ale průjem teda má....

ivett
14. bře 2011

@kacka.l díky za názor, to jsem potřebovala slyšet 😀
mě se líbí moc, doma to teda neřeknu, musím to koupit bež porady s mažnou, bo ten mě pošle někam 😀 až bude skate doma, tak už s tím nic nenadělá...uvidím, omrknu inzeráty a uvidíme, já bych ho fakt měla jako náhradu za golfky, které jsou na nás brzo a kterým se zuby nehty bráním 😀
tak jestli do toho půjdu, až bude doma, dám vědět jak jsem spokojená a hodím i nějaké foto...

kacka.l
15. bře 2011

Ivett: tento potah jsem viděla a je nádherný.
http://kombinovane-kocarky.sbazar.cz/peg-perego...

Piku: už je lépe??

Lucenku: zítra beru nunu,ju???

lucenek
15. bře 2011

@kacka.l ok...zítra ve 14h na žilinské...se poznáme 🙂

lucenek
15. bře 2011

@kacka.l detail brouku zítra je zápis jen na sokolovskoui, a 17.3 ve čt na žilinskou.....

ivett
15. bře 2011

@kacka.l no tenhle inzerát mám v merku jako náhradní když by nevyšel ten hlavní, a jelikož se mi zatím paní neozvala, tak nevím no...jako já na to nespěchám, ale těším se...

valentinuska
15. bře 2011

holky můžete mi prosím zopakovat, co je to dobré za ty věci na promazání koleček po zimě? 😅

ivett
15. bře 2011

valentinuska teflonový sprej a wd40 😉
akorát teda kola mi sice nevržou, ale nějaké zvuky mi vydává celá konstrukce, jako prý to slyším jen já 😀 není to vrzání ani vyloženě lupání, asi je to normální, ale já fakt doufala, že budu mít absolutně tichý kočár 😀 a ono ne...

no nic, jdu spát, dobrou... 😉

valentinuska
15. bře 2011

@ivett wd40 máme doma, ale ten teflonový sprej jsme nemohli najít (já si to myslela, že jste to tady psaly ...)
kde jsi ho koupila?

valentinuska
15. bře 2011

a ještě prosím v jakém pořadí? 🙂

kacka.l
16. bře 2011

Mě kdysi přímo z malli psali, že WD ne, že na sebe váže prach a mikročástice a po chvíli bude kočár vrzavější než dříve, prý hlavně ten teflonový, já jej koupila velkou pixlu v Globusu za 100,-

Aha Lucenku, no to je fuk, zkusím všechno, můžu se zapsat třeba do 30 školek ne??? Tak ve dvě teda na žilinské???Jak jsou i ty jesle, nebo na sokolovské- a to je kde???? 🙂 🙂

mpavlinka
16. bře 2011

Holky mně peg vrzal v zimě když se střídavě oteplovalo. Pak mi jednou vrzalo kolo a to byste měly zažít 😀 bylo to slyšet přes dvě ulice když s tím táta jel 😀 Ale sundali jsme kolo, omyli a byl klid. Teď nevrže nic, ani konstrukce 🙂

lucenek
16. bře 2011

@kacka.l jj můžeš ono žilinská a sokolovská jsou jedna školka...ale dnes je sokolovská tj ta bez jeslí zítra ta žilinská s jeslema.....

ivett
16. bře 2011

já koupila oba na netu a zatím jsem používala právě wd40, rozpouští ten bordel fakt pěkně, ale je fakt, že na sebe asi i prach dost váže, bo jsem to dělala už několikrát a vždycky to bylo zasviněný hodně a drželo to na té vrstvě wd 40, tak zkusím asi spíš ten teflonáč...

kacka.l
16. bře 2011

Lucenku, takže chápu to dobře, že se sejdeme před žilinskou??

valentinuska
16. bře 2011

díky moc, tak zkusíme spíš ten teflonový 🙂
mě to tedy nějak moc nevrže, ale potřebuje údržbu po zimě 🙂

pikusa
16. bře 2011

Ahojík holky....
mě už je fajn,mates má skoro po průjmu,ale zase se osypal.....ale to jsem četla v příbalovém letáku u toho enterolu,že se to může stát...
A kuk holky

xkacatkox
16. bře 2011

@pikusa jééé, moc ti to přeju, at se fazolence daří 🙂

valentinuska
16. bře 2011

@pikusa úžasný! 🙂 tak ať se tam daří dál a krásně roste 🙂