Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
16. bře 2011

@xkacatkox
@valentinuska díky holky.....snad bude vše jak má 😵

lucenek
16. bře 2011

@kacka.l bobe....sem z5, na sokolovské já si furt ty dvě pletu omlouvám se ve dvě na sokolovské zam jsou jesle...promiiiin

jchalupka
16. bře 2011

Zdravím,
nemáte prosím někdo zkušenost s PP Aria, případně jakou. Nebo jestli jste někdo tyto golfky viděl na vlastní oči a jak se vám pozdávají? Předem díky.

lucenek
16. bře 2011

@jchalupka já viděla, malé kolečka, ale podobné konstrukně hodně cam plif myslím.....

jchalupka
16. bře 2011

@lucenek hmmm... takze nebrat.... A co Jane Energy. Jestli si dobre pamatuju, mas je vid. Od jakeho věku si myslis je vhodne mimi do tehle golfek?

lucenek
16. bře 2011

@jchalupka neřekla jsme nebrat jen mě se nelíbí ty malé kolečka...mám energy leh je skoroleh...né úplný, píšou od 6ti měsíců, ale mě přijde divné mít tak malé miminko v golfáčích, já osobně bych šla do nich zas (mám už druhé) asi tak cca od 8mi měsíců nejdříve 😉

kacka.l
16. bře 2011

Nedají se jim polohovat nohy a nevím zda záda jo, ale asi jo.

Lucenku, tak jak??? 😉

varo
16. bře 2011

ahoj, po dlouhé době jsem nakoukla a gratuluji @pikusa k // 🙂 🙂
Jinak my jsme v 8,5 měsících přešli do sporťáku takže kdo si myslíte že dítko dlouho v korbě nevydrží tak věřte že to jde !! (a to jsme byli v korbě s fusakem).

jituskak
16. bře 2011

ahojky holky, dlouho jsme tu nebyla a hned pořtebuju radu. Vy tu skoro všechny máte i Pliko, tak píšu i vám. Kamarádka chce koupit a neví jeslti není cena moc za tohle http://deti.bazos.cz/inzerat/9000815/Peg-perego... paní jí řekla, že za 5000 i s taškou.

pikusa
16. bře 2011

@jituskak tak to je teda bez nánožníku že.....to je dost,to bych si už pořídila novej
@varo díky....a malej super......hezky se mu kouká ven vid 😵

jchalupka
16. bře 2011

@lucenek . No mně se energy moc líbí. Malé je ted 8 měsíců. Myslela jsem tak v létě nejdříve, že bych je využila... to už jí bude rok. Díky za názor 😉

lucenek
16. bře 2011

@kacka.l nunička je oužasnáááá jezdí se s ní královsky, ale debilně se mnou vynáší do schodů...v tomhle vedou janečka energy....ale jede luxusně..... 😵 😵 😵 Hany došel dom a čučel co to je...tak mu povidám to je nuna půjčená, prej kolik koštuje tak 15 tis ne? 😀 blááázen
@jchalupka tak to jdi do energy....maj fajně penové kolca kol 2007(mám coal ) měla jsme i marine to taky mělo stejné kolca.... jsou tiché překážky zvládnou lépe než jiné golfáče např pp sí, lehké, skladné

pikusa
16. bře 2011

@lucenek jooo řekni 15 ale já ho mám za míň---at vidí,jak jsi dobrá obchodnice 😀

lucenek
16. bře 2011

@pikusa sem mu řekla pravdu 😀

pikusa
16. bře 2011

@lucenek no jsi hodná....
měla si ho nechat vycukat 😀

lucenek
16. bře 2011

@pikusa mám ho od kačky půjčenej 😉 kupovat nebudu stejnak bych ho neužila...ty janečka stačí.....ale jízda opravdu luxus.....

pikusa
16. bře 2011

@lucenek já vím,že sis ho půjčila...takže si ho nenecháš??? 😀

lucenek
16. bře 2011

@pikusa eeod kačky manža by truchlil 😀

pikusa
16. bře 2011

@lucenek jo???já m yslela,že ho prodává stejně

kacka.l
16. bře 2011

Jojo truchlil, ale stejně to má blbé, bo vyjede tak 1x za měsíc, mu se stejně prodám a bude. 🙂Lucenku klidně si jezdi a pak mi jen řekni, já si je vezmu a nenápadně je prodám. 🙂 Teda asi. 😒
Co ti řekli ve školce??

lucenek
16. bře 2011

@kacka.l jj kači pojezdím do pátku pak mám noční den volno denní...to by tu zbytečně leželo.....máme na JIP velký třeks, vedení nás rozděluje za to že jsme do anonymního dotazníku uvedli s čím jako zaměstnanci nejsme spokojeni, já bodchízím pryč...nervy nemám aby m dávala na odd kde nechci být......
ve školce no...rovnou že nebere děti narozené 08, ale 07,06 a 05...a měla plno....takže se domluví s tou ze žilinské a asi tam no, i když ta sokolovská je teda super, sára se pak zklidnila v herně žehlila.....ta řída z ní byla hotová..ale co naplat že?
Takže koncem března se rozhodne a 12.4 budu vědět toho makovského....ale samo neřekla jsme že se hlásíme jinam...to by mi rovnou řekli tady nespadáte tak šmytec...zkus taky www.makovskeho.cz, maj dvě budouvy na makovského kousek od IMO myčky v Porubě a druhou na Slavíkové v tom parku pod avízem

lucenek
17. bře 2011

kači v pátek ti ji dovezu do školky...? neb jakse domluvíme

kacka.l
17. bře 2011

Lucenku, jak chceš ty, já mám auto a dojedu všude. 🙂

No já jsem byla na zápisu teď ve školce kousek od nás, a možná, možná mi ho vezmou už od Dvou. Je to vesnická školka, ale to je fuk. 🙂

lucenek
17. bře 2011

@kacka.l to neva kolikrát je to lepší jak ve městě 😉
kači po porubě zvládnu dva kočáry 😉 ale bylo by samo lepší sejít se někde blízko

pikusa
17. bře 2011

@kacka.l hele,my máme kousek tady vesnickou školku,kde berou od 2....je malá,ale zase míň děti na učitelku....

ivett
17. bře 2011

ahoj holky,
pikusa moc gratuluji k těhu 😉 a hodně štěstí...

holky jak jsem se ptala na PP skate, můžete mi vysvětlit jak to je se značkou Mammas and Pappas? koukám po inzerátech a někde ho prodávají jako PP skate a někde jako MandP skate, koukala jsem na rozdíly, přijde mi jen, že u PP je na konstrukci nálepka PP a u Mammas and Pappas ne, tam je napsáno jen skate a něco pod tím, co ale nepřečtu z fotky...
je to jeden a ten samý kočár nebo ne???
díky...

mpavlinka
17. bře 2011

@varo malej je nádhernej a kočár taky, kiwíčko je prostě nej 😵 😵

lucenek
17. bře 2011

@ivett jj ten samý identický thle je značka v anglii, vve střední evropě je to peg perego,mají skate pliko, mini aria......

ivett
17. bře 2011

@lucenek díky, já věděla, že ty nebo kacka.l to budete vědět 😀 😉

lucenek
17. bře 2011

@ivett není zač třeba mamas and pappas maj super káru mylo...ale jen se milíbí designově...jak funkčně nevím