Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
5. dub 2011

@kacka.l seš poklááád, akorát nemám účet na aukru sakra......je někdo ochoten??? 😵

kacka.l
5. dub 2011

Lucenku já mám, jestli chceš, nastavím tam maximální cenu a podle toho uvidíš. 🙂

luca30
5. dub 2011

ahojky, jak se máme...

@lucenek já tam účet mám teda manžel....jsem mu ho vytvořila 😵 😵

co říkáte na tohle??

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43802663&tab=0

lucenek
5. dub 2011

@luca30 písla jsme švagřici ještě...alew nevím jestli má účet..kdyby nměcotak bych tě požádala

lucenek
5. dub 2011

@kacka.l jé jsme přehlídla, tak nastav...luci teda děkuji.. využiju sousedku 😵

jchalupka
5. dub 2011

@luca30 tyjooo. To je dobra cena že?? Ja bych řekla ze skoro podezřele, nebude v tom nejaky hacek??

luca30
5. dub 2011

@jchalupka právě mě taky zaráží ta cena...a přemýšlím o kolik jsou těžší než klasické pliko..

mpavlinka
5. dub 2011

@luca30 tedy to vypadá super, ale píšou funkčně v pořádku či tak nějak, takže tam bude třebas něco na potahu apod.

mpavlinka
5. dub 2011

@luca30 jinak switch pliko jsem četla že má jedenáct kilo, to už je fakt moc, těch osm co má normoš je pro mne tak nějak akorát, těžší už by byl opruz 😖

mpavlinka
5. dub 2011

@ivett kočík je krásnej!

jchalupka
5. dub 2011

@luca30 hmm... to je fakt, o stavu tam neni ani zminka... v tom neco bude, protoze ta cena je fakt nizka... a 11 kg uz je moc...

luca30
5. dub 2011

A nevíte jak to funguje, když na to dám třeba jen korbu nebo autosedačku, tak je z toho klasické pliko, jako že switch je nějaké nádstavba?? nevím jak to popsat, že ta váha by potom mohla být nižší...??

lucenek
5. dub 2011

@luca30 sxitch je sportovní sedačka otočná.....ale tohle switch je se zdovenými koly vepředu, ještě je easy drive-otočná sedačka jednoduché kolečka vepředu a navíc spojená rukojeť

jchalupka
5. dub 2011

@luca30 😒 nevim...

kacka.l
5. dub 2011

Lucenku: a jakou max cenu tedy mám dát, resp: z akolik jsi ochotna ji koupit, třeba se to nevyžene tak vysoko, ale třeba jo.

MMCH dneska bylo na bazosi pliko switch cedro za 1500,- možná tam ještě je.

A ktomu fialovému, tak to je podle mě možná nějaký podvod, kdbych si ho měla brát jedině na dobírku. jediná fotka, dneska registrace, přesně takhle jsem se napálila s autosedačkou na PP.

kacka.l
5. dub 2011

Proč nedělají takové i u nás???
http://manchester.gumtree.com/manchester/51/725...

lucenek
6. dub 2011

@kacka.l 2500-2700max

luca30
6. dub 2011

Holky myslíte si že podle tohoto obrázku, vlastně když oddělám ze switch tu sportovní nádstavbu tak zůstane klasické pliko p3

http://www.babydracek.com/zbozi/3707-peg-perego...

kacka.l
6. dub 2011

@luca30 Podlě mě určitě ne, ale asi bych si zavolala někam na kenyo.
Ta sedačka je totiž v kuse, a jen ji přecvakáváš nakliknutím, myslím, že tam nedáš ani sedačku jen jakoby na potah. Ale 100% to nevím. Jen domýšlím podle fotek.

kacka.l
6. dub 2011

Tak jo sedačku dáš, ale jinak to je v kuse.
http://www.gumtree.com/p/for-sale/mamas-and-pap...

luca30
6. dub 2011

Nemyslím jako pliko, ale že vlastně ta váha bude o hodně lehčí, myslím že switch jsou těžší díky té otočné nádstavbě a taky nevím každé stránky uvádějí jinou váhu někde 9,8 a jinde 11 kg t

whiskey
6. dub 2011

ahoj holky, já mám peg perego young auto korbičku s classicem podvozkem a chtěla bych teď právě gt3 ... jen je mi líto prodat tu velkou korbičku - nevíte někdo jestli by nešla ta young auto nasadit na gt3? a případně jak by to vypadalo? já v krámě viděla na tom classicu nasazenou navettu xl tak když to jde takhle tak by to mohlo jít i obráceně ne? jen teda nevím jestli to nebude pak ošklivě vypadat 🙂

moc děkuju

lucenek
6. dub 2011

@whiskey nejde to young a cula maj jiný systím, navetta je kompatibilní na gt3, at4, classico, opačnš nelze

whiskey
6. dub 2011

aha tak to je teda čára přes rozpočet, počítala jsem, že to půjde ☹ ach jo
lucenek ale moc děkuji za odpověď..

kacka.l
6. dub 2011

Podle mě sedačku a navettu naklikneš, pokud to nemá jiný systém uchycení.

Culla nejde, je moc široká a nevleze se mezi rukojeti gt3.

pusiket
6. dub 2011

@whiskey Nejde to,měla jsme to taky tak,nejdříve hluboký,pak jsme koupila GT3 a myslela jsem si,že korbu použiji z původního,ale zavazí tam bočnice u podvozku GT3,tak jsem musela dokoupit Navettu.Autosedačka vajíčko by měla jít jakákoliv Perego.Měla jsem autosedčku 6let starou a šla na GT3.

dasty79
6. dub 2011

Ahoj holky 🙂
Vy tady jste takový odbornice,tak mě jistě poradíte - líbí se mě kočárek Peg Perégo GT3 kompleto - je to dobrá volba do terénu???a jestli nevíte,jestli je možné na ten podvozek na tu tříkolku koupit korbu NAVETTU XL v barvě fantasy nero a nebo pois brown a nebo jestli se prodávají na ty tříkolky jen přímo ty:java,myrto,geranium a tropical .....
Já zatím jen okukuju kočárky a moc se v tom nevyznám - tak jestli mě poradíte 🙂 Mě by se líbila tmavší barevná kombinace...A jste spokojený s PP GT3?

pikusa
6. dub 2011

@dasty79 ahojík......
Tak s PP GT3 jsem byla naprosto spokojená 😵
a ano.....na tu tříkolku jdou tyto korbičky 🙂

lucenek
6. dub 2011

@dasty79 jakákoli navetta ať panorama S nebo nově XL jde na gt3, ty 4 barvy, jsou letošní sety-sedačka sporťák a korba, daj se tedy různě kombinovat