Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
13. dub 2011

@lucenek šikulka jsi.....ví o ní manžel???? 😀

lucenek
13. dub 2011

@pikusa ne 😀
ale řeknu mu to 😀 až to dojde 😀

pikusa
13. dub 2011

@lucenek no joooo to už nebude moct nic vid

lucenek
13. dub 2011

@pikusa se mu bude líbit..a bude si přesdtavovat jak do modra dělá pinďoura miminkovi 😀

mpavlinka
13. dub 2011

@lucenek do zahraničí jsem nikdy neposílala, tak nevím jak to probíhá 🙂

lucenek
13. dub 2011

@mpavlinka cypatě...IBAN? CIB nebo SWIFT kod adresy.....mno...ale IBAN má 20 čísel kontrolovala jsem to snad 5x

mpavlinka
13. dub 2011

@lucenek to je hnus velebnosti 😝 hele snad to máš správně a nedorazí to někam na Kajmanský ostrovy 😀

lucenek
13. dub 2011

@mpavlinka myslím že by si na prdel z 52 euro fakt nesedli 😀

mpavlinka
13. dub 2011

@lucenek to jo to je pravda, to je taková chacha transakce 😀

valentinuska
13. dub 2011

@lucenek já v práci posílala zahraniční platby skoro denně 😀 že tam je potřeba tolik věcí je snad lepší, protože je větší ochrana a když už se člověk sekne, tak mu to dá banka rychle vědět ....

lucenek
13. dub 2011

@valentinuska jo no jen se v tom vyznat.... 😀

valentinuska
13. dub 2011

@lucenek no přiznávám, že první zahraniční příkaz mi dal celkem zabrat 😀
tak ale za korbičku to stálo ...

kacka.l
14. dub 2011

Lucenku, tak toto je pro mě španělská vesnice. 🙂 Taky jsem ještě nikdy neposílala. 🙂

Holky mám se zeptat, kamarádka prodává PP primo viaggio-autosedačku moka-v super stavu za 1600,-skoro neježděná, kdyby jste někdo chtěli, tak mi dejte vědět, já přepošlu její mail. 🙂

emabaka
14. dub 2011

Ahojte holky

chystam sa predat svoj oblubenyGT3 (kolekcia 2009) vo farbe cedro, v super stave,pouzivany na striedacku s golfkou. MAm aj Primo viaggio Tri fix vo farbe Corallo. Pisnite, ak by ste mala niektora zaujem.

lucenek
14. dub 2011

@emabaka zkus inzeráty a mmb.... 😉

veruu111
15. dub 2011

Ahoj holky,tak se sem ještě vracím,že nakonec PP bude mám objednanou tropical a tu korbičku z bazarku od Jituš 😉 a teď manžel přišel ještě s tím,že kdyžtak k tomu vezmem i vajíčko,ale nevím jak na tom je máte zkušenost?Já po něm nepídila,protože máme baby pointa dumbika u známých ti ho teď používají 🙂

kacka.l
15. dub 2011

@veruu111
Veru to záleží, jak moc jezdíte autem, u nás jsou doktoři a všechno ve městě, takže jsme jezdili často. První jsem měla vajíčko chicco po dceři, ale bylo strašné, ne to vajíčko, ale systémopatrně přendat do vajca, ujet 15minut, přendat z vajíčka do korbičky a potom totéž v opačném pořadí zpět, nedej bože, když bylo vyřizování více, vždycky se mi probral a řval,myslím, že brzo asi po týdnu ježdění jsem dokupovala vajíčko perego a pohoda, nacvaneš, jedeš, taky jsem měla starší, dají se dost dobře koupit jako nové, a já si dokupovala i tu základnu a to je potom poježdění, bez základny bych do ní nešla. Musíš se ale připravit, že je dost těžká, a pásy na zimu jsou taktak, ale vpohodě se vlezete do těch 10m-12m. 🙂
Pokud necestujete často, nech si dumbika. Sice co se týče bezpečnosti se nedá srovnat, má jej sestřenka a pro mimi je úplně obří. Tam je super i ta fixace hlavičky. A v testech se základnou je na prvních příčkách ADAC.Tož tak můj názor.

kacka.l
15. dub 2011

Třeba tady za skvělou cenu a ještě je do oranžova,nějaké odpárnuté informace nejsou podstatné, protože se odtrhnou po jednom vyprání a je i se základnou
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44073544&tab=2
nebo tady přípa papaia, ale o dost dražší
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43267998&tab=9

veruu111
15. dub 2011

kačko děkuji no my právě jezdíme hodně a ta váha no tak nějak jsem se s tím trochu smířila,ale nejsme žádní drobci,takže to docela zvládneme.Jinak právě manža se rozhodl pro to PP,že si chce užít to nacvakávání na podvozek když už tak už u toho dumbíka to nešlo a ani bych si to na tom předchozím kočíku nedokázala představit 😀 a teda ten první inzerát je super barvička já právě koukala na jednu zelenou z 2007 ke které přidává paní i golfáč PP,ale nevím co to přesně je 😉

veruu111
15. dub 2011

tak už vím prý je to nějaký golfáč Centro

kacka.l
15. dub 2011

Tak to neber, to už je tam dlouho, a navíc ta sedačka je starší typ, v tom mimi plave, a centro je velký težký golfáč, který toho má vždy vesměs hodně za sebou, protože se vyráběl tuším do roku 05. To by sis nepomohla.

pikusa
15. dub 2011

@veruu111 já autosedačku využívala dost a právě kvuli nacvaknutí na podvozek...
Ona je fakt dost těžká jen tak na nošení...

kacka.l
15. dub 2011

@pikusa že jo Piku. 🙂
Já taky.
A co odrážedlo, už máte i brzdu???

ivett
15. dub 2011

tak já taky jezdím hodně a sedačka mi přijde dost bezpečná, jen je tam malá dost jako v sedu a hodně taková umáčknutá, teď je fajn, že už ji nemusím tak navlíkat, v zimě mi to přišlo děsně nepohodlné pro ni, ona si sice nestěžovala, ale mě teda ta sedačka extra nenadchla, hrozně se těším až ji vyměním za normální velkou sedačku...to nacvakávání na podvozek je fajn, ale já osobně jsem to využila teď asi 5x, do obchodu s malou nejezdím, teď jsem ji měla v mimi shopu, tak to bylo na chvilku, tak jsem uvítala, že jde nacvaknout i na PP skate a super, ale jinak nejsem příznivce vožení dětí v autosedačce dýl než je nutný a když už smýkám v autě podvozek, který zabere nejvíc místa, tak brávám i korbu a malou tam přendávám, sice se vzbudí, ale neřve a většinou znova usne...k dr. to neřešíme, parking je kousek od toho, manžel to vajco unese a ten kousek bych ho unesla i já, ale když jsme někde dýl, tak beru korbu...je těžká teda hodně...

upřímně já bych ji znova nekupila, PP GT3 jo, ale bez vajca a šla bych asi do maxicosi i za cenu toho, že na GT3 nejde nic krom toho jejich vajca nacvaknout, takže já se po létě doufám toho vajca budu zbavovat...

a jinak neoceintelná je ta základna, my teda máme přímo isofix, ale je fajn, že dělá PP i základnu na pásy pro ty, co v autě isofix nemají, funfuje to ale stejně a je to bomba, já pásala autosedačku asi 2x v autě u našich a myslela jsem,že nervama kopnu do auta, na tohle bych fakt neměla nervy, čas a náladu než bych to upásala, já bych brala isofix rozhodně ke každé sedačce, takže tohle u PP je fakt plus...

pikusa
15. dub 2011

@kacka.l nene brzda ještě není....on zatím zkouší opatrně jen doma.....

kacka.l
15. dub 2011

@ivett Přesně, já teda isofix neměla, jen tu bázi, ale bez ní ani ránu.
A je to jak píšeš, pokud nevyužiješ nacvakávání, tak ji nedoceníš. 🙂 je jasné, že každému sedět nemůže. Já bych si ji zase koupila znova. 🙂
prostě záleží na kždém, co mu sedne-tý jo manža chodí s tebou k Dr. 🙂 Ten můj ani neví, kde je. 🙂

pikusa
15. dub 2011

Jo a báze----super věc

ivett
15. dub 2011

@kacka.l jj, manžílek chodí s náma 😀 nějak ho nenapadlo, abych šla s malou sama, a já jsem ráda, protože při očkování apod. to trochu blbě snáším jak malá řve 😀

isofix je super věc, naštěstí už hodně sedaček to dělá...jako já PP vyloženě nehaním, jen bych se asi teď rozhodovala trochu jinak...přijde mi teda rozhodně hodně bezpečná, to zase jo, když jsem porovnávala se sedačkama, co jsou k polským kočárům nebo tak, tak to bez debat, ale tak nějak pocitově mi prostě přijde, že je tam malá taková namáčklá a bojím se, že jí bude za chvíli malá...jakože jí budou nohy trčet ven, je to možný??? takhle jezdit s prckem se prý nesmí a je to na pokutu, je to pravda?

to nacvakávání na podvozek je dobrá věc, a já to měla jako jeden z hlavních požadavků při výběru kočárku a vajíčka, ale teď prostě uznávám, že zas tak podstatné to pro nás není 😀 to je fakt individuální no...

pikusa
15. dub 2011

@ivett nohy koukat můžou,hlavička nesmí přečuhovat nahoře

ivett
15. dub 2011

@pikusa aha, díky...nohy má dlouhé, tak ty budou za chvilku trčet 😀