Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
15. dub 2011

@ivett to je jasan,že ty nožky za chvilku vykouknou 🙂

veruu111
15. dub 2011

no jasně s malou jsme to taky přežili,že jsme ji dávali normálně na nákupní košík..právě jsem se o tom teď bavili,že stejně jsme ji nikdy nepředělávali do korbičky,protože jsem jen nutnou dobu na nákupu nikde jinak nerajzáme po obchodech to mě neba,že bych byla půl dne v nějakém shoppinu,takže fakt jen do obchodu a zase domů asi do ni nakonec půjdeme a buď co mi dávala tady kačka tu papaiu a nebo teď manžel narazil na celou moka kombinaci za 11.500Kč

jinak bacha na ty nožičky sice trčet můžou ale kdyby se něco nedejbože stalo nevím nic moc zaražené nožky nevím až kam 😒 a stejně malá šla pak do romerky a tam byla spokojená viděla už ven a to se ji moc líbilo

ivett
15. dub 2011

holky když je tu debata o tom sezení ve vajcua trčících nožkách, odkdy může dítě do normální sedačky po směru? teřba ty romerky? nebo ony jdou dát taky proti směru? jsou nějak polohovatelné, že tam může i prcek, který ještě nesedí??? v tomhle vůbec nemám páru, tak se ptám...

kacka.l
15. dub 2011

Veru, já bych šla určitě do té nové papaia- jako je tuším za 8900,- a korbu a sedačku starší, ty jezdí s miminkem tak max. 7měsíců korba a sedačka do roka a né každý den, ale vem si, že ten podvozek jezdil pořád!!!!Za ty peníze máš nové gt3 a starší korbu a sedačku. 🙂

kacka.l
15. dub 2011

@ivett ofisiálně od 9kg vesměs, ale poutáš většinou v protisměru a polohuješ skoro do lehu. 🙂Teda my to tak měli.A až asi od roka jsem poutala po směru.

ivett
15. dub 2011

@kacka.l takže i v těch velkých autosedačkách jde poutat v protisměru? jakože ji teda dám stejně jako vajco zádama k zádům sedadla spolujezdce??? já myslela, že jde dát jen po směru...a 9 kg malá ještě nemá a nevím kdy bude mít, ale všeobecně tam může dítě od kdy? až už sedí? je to nějak vypolstrované tak, že je to v pololehu jako vajco nebo fakt prostě až sedí???

lucenek
15. dub 2011

čuste ženy...
k sedačkám dneska jezdím rychlou a čučím jako puk pár veze dvojčátka vzadu ve bajcu PO směru jízdy.....bože, vajca se při zastavení na semaforu houpaly...no moje nervy, vyliskat ty rodiče fakt...a to jsme měli včera nehodu s 10ti m děckem v autě.....

0-13kg zásadně v PROTI směru¨
9-18kg VE směru jízdy..tento typ sedačky nejde ani dát do protisměru
15-36kg VE směru jízdy
Sára byla ve vajcu do 11-12m...já tcrdím, čím déle tím lípe, náraz zepředu nedojde k mechanismu poškození mozku par contra coup----čili hlava jde dopředu dozadu a dopředu-to v protisměru nejde....

šla do II kategorie až když seděla..jako hlava blambelala, ale máme MC TOBI a jde podsunout zadek dopředu takovej pololeh, takže hlavinka jde víc dozadu....

lucenek
15. dub 2011

@ivett zajdi s malou do krámu si vyzkoušet a pak objednej tady www.zaparkacek.cz
polstrování , polohování, vše bych nejdřív zkusila

Sára dobře seděla v Tobince, tak jsme ji vzala, ted chci to MC airportect...takže pokračuju ve značce....

kacka.l
15. dub 2011

Holky některé jsou i v protisměru, ale je jich málo, já mám foppapedretti, italská. A ta jde, je to 9-18kg. Mám to na té sedačce i nakreslené. 🙂) Jak to dělat správně v obou směrech a vlastně i návod, kde to je. 🙂

Ale zrovinka dneska jsem koupila cybex pallas, protože mám pocit, že ji má už malou, nepo prostě tak divně. 🙂

veruu111
15. dub 2011

Kači já to trošku teď nechápu jak jsi to myslela,korbu a sporták už mám zařízený jen mi šlo jestli jít do jaja nebo ne 🙂

jak píše lucenek nejlepší vyzkoušet taky pokračujeme v romerce malou jsme zkoušeli ještě do jiné,ale sama si řekla,že je lepší ta tak máme kravičkovou 😀 i nám přišla taková pohodlnější

kacka.l
15. dub 2011

Jo tak, já myslela,že zvažuješ ještě koupit celou trojkombinaci moka. .-)
Tak to potom jo. 🙂

valentinuska
15. dub 2011

@veruu111 a kolik vám je, že už jste přešli do větší sedačky?
já teda ještě nemám vybráno, ale kravičková se mi taky líbí 🙂 nicméně chci jí co nejdéle udržet ve vajíčku, hlavně ještě samotná nesedí ... ale větší sedačku už můžu mít doma připravenou 🙂

veruu111
15. dub 2011

@valentinuska teď 20.5. bude mít malá 3roky 😉 ona je dlouhán,takže jsme přecházeli před 2 měsíci z romerky king plusa do romerky kidfixa a tu máme právě kravičkouvou 🙂

@kacka.l kači no ono se to manžovi zalíbilo,že to byla celá kombinace,ale naštěstí je prodaná,protože já mám objednaný sporták tropical jsem se do něho zamilovala a tady od Jituš tuším,že je to ještě panorama v šedé barvě a teď jen zvažuju to vajíčko,psala jsem na tu papaiu,ale paní bude vědět až v pondělí,protože už má zájemce,tak budu kdyžtak hledat dál 😎

valentinuska
15. dub 2011

@veruu111 jo ahaa, tak vy už jste v úplně jiné kategorii 😀

jchalupka
15. dub 2011

@valentinuska ....no moji Kačce je 9 měsíců, 9 kg nějak tak mít bude a už máme doma přichystanou MC Tobinu.. Ve vajičku bych ji taky nejradeji nechala co nejdele , ale je docela dlouha, nohy ji čouhaj uz dlouho, ale uz ted ji hlavicka jen tak tak div neprecuhuje... konci zaroven. A hlavne kdyz jedeme k manzelovo rodicum 3 hod. tak posledne v PP vajcu nemohla uz vydrzet. .. tak doufam, ze nedelam chybu, ale pristi tyden nas ceka opet dlouha cesta a to ji chci dat uz do Tobiny 😒

valentinuska
15. dub 2011

@jchalupka no já to mám vyřešené i tím, že Leuška ještě ani sama nesedí, takže tam prostě vydržet musí 🙂
ale je pravda, že zatím nám přesahují nožičky (to už dlouho), ale hlavičku tam má krásně - navíc, když už není navlečená tak to jde ... a jí vadí jenom to, že nemůže lézt, jinak si myslím, že je ve vajíčku spokojená, zvlášť když spí 🙂

lucenek
16. dub 2011

@jchalupka hele přesně+ jako u nás a v Tobině unešená nepípla...prostě zkus a uvidíš....prckům vyhovuje jak jsou vysoko a vidí ven...
holky co je ta kravičková? nějak mi to uniká...díky za vysvětlení 😀

mpavlinka
16. dub 2011

@veruu111 já měla nejdřív vejce MC a jde daleko líp poutat pásama. Takže pokud nebudeš mít na peg iso nebo aspoň tu bázi, tak je to vopruz. Ty pásy se musej do těch otvorů jakoby zastrčit, u MC je to daleko snadnější. Jinak nohy nám čouhaj šíleně, malá je veliká, ale chci ji mít ve vajíčku co nejdýl. Ale to by čouhaly z každý sedajdy. Pozačátku mi malá v peg vejci padala dopředu, páč je tam jakoby víc na stojato, ale bylo to tím, že jsem sedajdu dávala v blbým úhlu. Dneska už bych byla chytřejší a koupila bych hned izofix. Jinak si myslím, že je ta sedajda bezpečná 🙂

mpavlinka
16. dub 2011

@lucenek
@valentinuska

holky ta kravičková mi přijde fakt jako úlet. Ale proti gustu... 😀

mpavlinka
16. dub 2011

@ivett hele já si myslím, že tu další sedajdu už bych v protisměru asi nepořizovala, bezpečnější to bude, ale co s nožičkama a navíc si myslím, že už by se dětem mohlo i dělat špatně, krom toho že do opěrky sedadla nebudou chtít koukat.

mpavlinka
16. dub 2011

Jinak naprosto souhlas, že do těch vajíček od polských kombinací bych mimi nedala 😒

lucenek
17. dub 2011

@kacka.l kači ty máš zase nové janečko? v coal? 😀 😀 😀 já se picnu z tebe, jako brute jeden na tebe fákt nemám

kacka.l
17. dub 2011

Lucenku houbelec, jen u janéčka je ta tak super, že si našiješ jakékoli boudy a oblíkneš na konstrukci a k tomu jsem si našila vložku a obálek na madlo, jinak je to ten černozelený. 🙂
A fakt se mi slalom líbí, nevím který je lepší- každý je na něco jiného. Oba PP i janéčko jsou prostě skvělé. 😉

lucenek
17. dub 2011

@kacka.l jo tááák...ta křiklavka se mě líbí víc 😵

valentinuska
17. dub 2011

@kacka.l kolik ty máš vlastně kočárků? 😀 a kdy jaký používáš?

lucenek
17. dub 2011

@valentinuska kačka má myslím dva...a culu korbu ve sklepě 😀
ale kolik jich měla..dvě GT3..tropical a kiwičko, těď jane reverse, nunu peep, quinny buzz...a na víc si nevzpomenu....jo síčko ještě, pliko.....tývoe kačus.... 😀 By tě měl Peg platit 😀

kacka.l
18. dub 2011

Holky vždycky jsem měla peg a k tomu na spinkání na zahradu nějaký další, vždycky max. do 3000,- a to jsem střídala, já za to nemůžu baví mě to 😀 😀 😀 😀 , ale že bych jako doma měla najednou 5 kočárů, tak to teda ne. 😀 😀 Vždycky jen jeden pořádný sporťák a jedny buď golfečky nebo něco- prostě koupím, vyzkouším, pojezdím, a pak zkusím jiný, poslední dobou je i měním. 🙂
jo Lucenku nunu už nemám. 😉 mám zapp. 😉 Musím si to ještě užít, malý už se brzo vozit nebude chtít. 😖

Ale jinak jsem úplně normální. 😀 Fakt!!!Teda myslím.

lucenek
18. dub 2011

@kacka.l a zapoměla jsme na něco? 😀
zapík dobrej? se nedá polohovat že? teda ten klasik, nepředpokládám, že bys měla x-tra

pikusa
18. dub 2011

Ahojík holky...
Já chci taky vědět,co je kravičková.......já netuším

kacka.l
18. dub 2011

@pikusa já to taky netušila, ale asi to bude sedačka s kravičkovým potahem, a myslím, že má i ouška. 🙂

Lucenku jasně, že obyč- xtra už bych nevyužila a hlavně, cenově by byl i jetý nad moje možnosti. 🙂 😉