Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
18. dub 2011

@kacka.l ahaaaaaaaaaaaa 😀

lucenek
18. dub 2011

tývoel kravičková 😀 😀 😀

pusiket
18. dub 2011

Toto je kravičková 😀

pikusa
18. dub 2011

@pusiket 😀 😀

lucenek
18. dub 2011

😀 😀 😀 mazec

mpavlinka
18. dub 2011

@kacka.l hihi ještě větší magor na kočárky 😀 Hele ale mně to taky baví a proč to nevyzkoušet že 😅
Hele ten zapp má strašně nízko rukojeti ne?

valentinuska
18. dub 2011

@kacka.l 😀 no kočárková královna ... ale když to koupíš a za dobrou cenu prodáš, tak proč ne 🙂
kdybych na to měla peníze a místo, tak mám určitě taky víc kočárků ...

občas zauvažuju, že na druhé peg prodám a koupím nové janéčko, ale pak si uvědomím, že je to kravina, malá korbička, nízký kočárek a to pro nás není 😀
je pravda, že vždycky zatím peg zvítězí - mám kvalitní kočárek, který mi nějakou dobu vydrží a jsem ráda, že mám nový, že si ho od začátku ničím sama 😀

mpavlinka
18. dub 2011

@valentinuska hele ale to janéčko... Má ho sestřenka... Taky mívám škuby, když ho vidím 😀

kacka.l
18. dub 2011

Valentinusko: já přesně za to co koupím prodám, ztratná jsem byla jen jednou a to asi 300,- ☹
Jinak slalom je fajn. 🙂
Pavli, ten zapp je fajn, ale má fakt dost nízko rukojeti. 😉

mpavlinka
18. dub 2011

@kacka.l hele já prodala xáč bazovej dráž než jsem ho koupila 😀 Někdy mám škuby koupit tho slaloma, ale Nikča je obřík a myslím, že gt je pro nás fakt nejvhodnější 😀
No zappa má kamarádka a ona má tak 160 cm 🙂

pikusa
18. dub 2011

Tak mě se naštěstí nové janéčko moc nelíbí 😀
No nemám teda chutě na jiný kočárek...já se těším,až bude vybírat ségra 😀

kacka.l
18. dub 2011

Holky ty kočáry se nedají ani moc srovnávat- myslím, že je to jen o pocitu z něj a jak se líbí, protože každý má něco. 🙂
Já jsem toho slaloma chtěla vždycky zkusit, a když mě na tom kiwinu štvala ta bouda, tak jsem uvažovala ...prodala a koupila to jané. Jsem spokojená. Myslím, že je to taky dost dobrý kočár, ale v poloze v leže má tu boudičku malý jak bunkru 😀 teda vedle pegu. 🙂
Ale vleze se krásně i s fusakem, ložná plocha je úplně stejná jako u pegu, i výška opěrky a všeho jen šířka je cca 34cm.

lucenek
18. dub 2011

je fakt že každej má něco a každému vyhovuje něco jiného....
já už jsme vyzkoušela dost všeho.....ale na kaču nemám...
jdu odstrojit jane a poslat do handy zaservisovat, a přenýtovat tak snad to ta malá čavera zvládne...furt ooop maminko ooop 😠

valentinuska
19. dub 2011

@kacka.l ale to janéčko máš nové nebo ne? nějak jsem myslela, že máš tu 2011

vladka75
19. dub 2011

Neplanujete niektora do juna predat GT3 2009 corallo? Najlepsie sportak s vanickou aj vajickom. Velmi sa mi ten kocik paci. A pozeram, ze ste s nim aj spokojne.

kacka.l
19. dub 2011

@valentinuska Mám to nové reverse, ale 2010, ale je úplně stejné jako 2011, jen potahy se liší. Oni tento rok jedou dva modely- to klasické jané-které bych nebrala ani za zlaté prase a to jané reverse. 🙂

valentinuska
19. dub 2011

@kacka.l aha, tak já vůbec nevím jaký je rozdíl mezi klasickým a revers - vidíš ač se mi líbí, tak mám v tomhle mezery 😀

kacka.l
19. dub 2011

Vali: klasika nejde otočit proti směru, je širší- to reverse jde otočit a je užší, polohuje se do úplného sedu.

valentinuska
19. dub 2011

no a to otočné se mi líbilo víc 🙂

pikusa
20. dub 2011

Ahoj holky....
prosím o názor na tento kočárek
http://www.slune-cz.cz/kocarek-bebecar-vector-a...
ne líbí--nelíbí,ale spíš vlastnosti....

kacka.l
20. dub 2011

Piku neznám, neporadím, jednu dobu tady s ním jezdila maminka, ale když dítě vyrostlo s korby jezdí s quinnym, tak nevím. 🙂
Jo a jinak....za ty prachy nelíbí.... 😉 😉 😉 😉 😀 Tos slyšet nechtěla, že???

pikusa
20. dub 2011

@kacka.l no ptám se,sestra mi to včera poslala...jí se líbí celkem......tak se ptala a já se ptám vás 😀

mpavlinka
20. dub 2011

@pikusa sestra nechce peg?

lucenek
20. dub 2011

@pikusa Piku já kdysi bébe car chtěla moc...ale jsou dibré asi jen jako houpací korby, sporťáky jsou na styl přesně vysklávávané jako kdysi liberty a nyní Roan marita, takové ty poevné sedačky....nic pro mě,ale zase typodvozky jsou fajn stylo AT je myslím s natáčecí pření nápravou, to je fajn nemusíš nadzvedávat do zatáček.
Ale nešla bych do něj takejc 😉

pikusa
20. dub 2011

@mpavlinka nee přece nebudeme mít stejnej....
@lucenek díkes 😵

lucenek
20. dub 2011

@pikusa ježiš zas píšu jak trotlík....
to neva, že stejnej..... 😀

edie63
20. dub 2011

ahojte. mame peg perego gt3 completo 2010 a pokazilo sa nam predne koleso (velmi tazko alebo vobec sa neotaca), takto je kocik velmi tazko ovladatelny. stalo sa to niekomu?

lucenek
20. dub 2011

@edie63 símtě určitě tam máš bordel, takže polož si pega rukojetí na zem, vycvakni si kolco z té trojúhelníkové základny, vem si suchý papírový kapesník-ne dětský ubrousek 😀 a utři to počádně tu tyčinku černou co se zasouvá do základny nejlíp,když to po utření vysprejuješ WD 40 a pak nasadíš zpět až to čedé místečko na té základně dvakne, jo símtě ještě se podívej jestli máš odaretováno.... 😀 i to tu bylo 😀

edie63
20. dub 2011

@lucenek dakujem, skusim to. 🙂

pikusa
20. dub 2011

@lucenek mě by to vadilo....nechci aby jsme měly se ségrou stejnej 😀