Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
4. kvě 2011

myslím, že kolekce 2009 ještě měla ty sundavací, ty co holky chválí, že jsou jako lepší...od 2010 jsou už na pevno...já zatím neřeknu co je lepší, protože sporťák ještě nepoužívám, ale ono je to asi o zvyku...ale 2009 má určitě ještě ty vyndavací...

ivett
4. kvě 2011

beatris a co to nakoupit zvlášť všechno? jako kup někde sporťák samotný a pak dokup třeba jetou korbičku, zaplatíš za ni polovinu...já si kupovala všechno nové, ale taky zvlášť, sporťák javu jsem sehnala za 11500 tuším, hl. korbu red step za 5tisíc a autosedačku tuším za necelé 4 tisíce + teda ještě za nějaké 2,5tisíce isofix...když to nakoupíš takhle zvlášť, tak si to nakombinovat můžeš...

ivett
4. kvě 2011

a z těch letošních kolekcí se mi líbí i hnědá i ta červená, je v realu taková pěkně červená, ale vadí mi tam struktura toho materiálu, že to má jakoby puntíky...
já bych se odvázala u hl. korby, ale u sporťáku bych brala něco, co se mi neomrzí a co se snad nebude tak svinit...

beatris
4. kvě 2011

@ivett - A tys to kupovala přes net? Mě furt v okolí někdo radí,že by to přes net nekoupili,že to je risk!Taky mě napadlo to vše koupit zvlášť 🙂 Java to je ta letošní kolekce ta béžovo-hnědá?Pokud jo, tam se manželovi nelíbí ta světlá 😒
Nejvíc co jsem viděla ty kočárky - tak se mě líbí mocca -ale tu už asi neseženu ☹
Ty puntíky,ty se mě tam taky nelíběj -ale barvička je pěkná ta červená 🙂

ivett
4. kvě 2011

java je šedohnědá a byla i loni a je i letos...
já teda jen sporťák kupovala přes net, ale u takového eshopu, kde mají i kamennou prodejnu, ale ono je to stejně jedno, veškeré reklamace vyřizují stejně jen v Kenyo, takže i když to koupíš z netu a něco se posmolí, tak to pošleš tam...
a jinak risk v čem? já kupuju přes net všechno a zatím žádný problém, a to jsem kupovala už dražší věci...jen jednou jsem zboží vracela, bylo asi za 15tisíc a v pohodě nám vrátili peníze, do 14 dnů to můžeš vrátit bez udání důvodu...nebála bych se toho...

a hl. korbu bych teď klidně řešila přes bazar, já za ni dala zbytečně 5tisíc a za víc jak 2,5tisíce ji asi neprodám, přestože bude používaná max. 7 měsíců...takže na tom se dá ušetřit, no a na autosedačce taky tak...nejdůležitější je sporťák, ten máš na nejdýl, tak ten bych koupila nový...

ivett
4. kvě 2011

jj, přes net jsem kupovala všechno, akorát teda ten sporťák na jiném eshopu, kvůli toho, že mají nedaleko od nás kamennou prodejnu, jinak ten zbytek jsem kupovala na eshopbaby.cz

beatris
4. kvě 2011

@ivett javu můj chlap nechce.Mě se taky líbila,že je taková elegantní 🙂 Taková ne řvavá a pěkná 🙂 A tak s javou jsi ještě nevyjela?Kolik je mimču?No risk - právě v těch reklamacích.Jinak já taky objednávám vše přes net.
Jo autosedačku bych brala klidně starší.
No dík,žes mě trošku poradila - to jsem zvědavá, pro co se nakonec rozhodneme.

ivett
4. kvě 2011

malé je 5 měsíců...takže zatím jsme v hluboké, sporťák na nás teprve čeká...jinak z loňské kolekce je krásná i kiwi...😉

s těma reklamacema, jako ono není moc co na něm reklamovat, leda byste měli smůlu na nějaký vadný kus, jinak jestli sis to tu pročítala, tak s tímhle kočárem problémy nejsou, maximálně ti může sem tam vrznout, to spraví sprej wd40 a teflonový sprej, a to je asi tak všechno...
jedna holčina na něm něco reklamovala, ale jinak myslím tu není nikdo, kdo by něco reklamoval...jo ještě vyšisovanou boudu tuším někdo reklamoval nebo špatně ušitou, ale tak toho si všimneš hned a můžeš to ještě vrátit a koupit jinde...

holky ti potvrdí, že s těma kočárama problémy fakt nejsou...

mpavlinka
4. kvě 2011

Holky Navettka prodaná 🙂 O stovku levnějc než jsem jí koupila, fajný 😵

ivett
4. kvě 2011

mpavlinka za kolik jsi ji prodávala?

jinak beatris a viděli jste javu na živo? na fotkách se moc lidem nelíbí, ale naživo je hezčí...béžová fakt není, je šedostříbrná v kombinaci s hnědou...

mpavlinka
4. kvě 2011

@ivett Za 1400 🙂

mpavlinka
4. kvě 2011

@ivett paní byla nadšená protože chce ten starší typ a nánožník na zip plus má zelený Plikáče. Takže to brala ikdyž je poškrábaná a šíslá 🙂

beatris
4. kvě 2011

@ivett - kiwi se mě taky moc moc líbí,ale tu jsem nikde nenašla,že by jí někde měli ☹
Jo bavila jsem se o tom s prodavačkou - ta říkala,že nejsou vůbec reklamace na PP.
A taky říkala to přední kolečko nastříkat WD40 a je to🙂
Mě se Java líbí moc -ale manželovi se tam nelíbí ta šedá.
Máš jí po ruce?Pošly fotku 🙂 A u sporťáku je víc ty hnědý,že?takže bude i praktická 🙂

ivett
4. kvě 2011

mpavlikna, tak to je docela málo, ale tys ji asi měla už z druhé ruky co? já kupovala novou za 5tisíc a děsím se toho, za kolik ji prodám 😔

pro gresa: tady foto javy...

beatris
4. kvě 2011

@mpavlinka - navetta xl se dá koupit za 1400????Krásná cena 🙂

ivett
4. kvě 2011

beatris sporťák je víc šedý...

kiwi byla loňská kolekce, zkuš ještě poheldat, bude i levnější...nedávno jsem ho ve městě potkala a je krásný...

mpavlinka tak super, tos měla štěstí...

mpavlinka
4. kvě 2011

@beatris ten kočár vydrží hodně, já mám bazy po jednom děcku a skládám ho cca několikrát týdně do auta a furt supr, vše šlape jak má.

beatris
4. kvě 2011

@ivett - nádherná 🙂 🙂 🙂 Já myslela,že tam je víc hnědý.
Ale i tak bude pěkně praktická 🙂 Víc než fantasy beige 😀
díky za fotky - je nádherná 🙂 Ukážu mnažílkovi 🙂

mpavlinka
4. kvě 2011

@beatris no byla to stará kolekce, 2007, lehce šíslá bouda plus škrábanečky, ale těm se asi nikdo nevyhne. Ale na půl roku jí určo ještě službu udělá. Novou Navettu za ty nehorázný prachy bych si nekoupila 🙂

beatris
4. kvě 2011

@mpavlinka - jo slyšela jsem,že tyhle kočárky jsou kvalitka 🙂

mpavlinka
4. kvě 2011

@ivett hele visela už docela dlouho za 1600 a nikdo se neozval... 😒 No a pak se ozvala tato paní. Fajn že je z domu.

mpavlinka
4. kvě 2011

@ivett upřímně řečeno já myslím že byla už z několikáté ruky 😀 😀

gresa
4. kvě 2011

@ivett díky moc, fakt je krásny. Dnes si ho chcem objednať...🙂

beatris
4. kvě 2011

@mpavlinka - tak to je jasný,tak si taky seženeme použitou Navettu - dám na vás 🙂
A sporťáček koupíme novej přes net 🙂

mpavlinka
4. kvě 2011

@beatris kiwi se mi strašně líbí 😵

mpavlinka
4. kvě 2011

@beatris já jsem s tím kočárem spokojená, no to co mi vadí psát nebudu, nebudu tu zas kalit vody 😀 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

Jo a holky přišla jsem na to "zavření" - přiklapnutí košíku. To je super vychytávka 😀 😵

ivett
4. kvě 2011

mpavlinka já už jsem taky poučená a nebránila jsem se tomu ani loni, když jsem navettu kupovala, bazary jsem měla celkem zmáknuté, ale nikde nebyla red step a já ji tak chtěla, takže manžílek zavelel a byla nová 😀 cena je to šílená, proto mě i štve, že ji prodám tak za půlku...jako hodím ji tam na nějakou dobu třeba za 3tisíce, ale pochybuju, že se někdo ozve, uvidíme...naštěstí nás nic netlačí, takže mi tam může viset dlouho a pak slevním...uvidíme, zatím to stejně není aktuální...myslím, že tak na podzim...koncem léta bych chtěla si do sporťáku malou přendat, ale dokud to půjde, bude v navettě...

ivett
4. kvě 2011

mě jediné co na něm vadí, že je to obr a těžký...jako já jezdím všude autem, takže skládání ho věčně do auta a z auta, za prvé už mám škráblou konstrukci a za druhé s takovou budu mít svaly jak pepek námořník...ale u nás je problémv tom, že mám sice velký kufr, ale sedan, tam se to blbě rve tak aby tam vlezla i navetta, takže je to takový opruz...do kombíka by s tím asi problém nebyl, ale teda velký po složený je fakt hodně, jeden z největších...a ta váha no...docela mě to štve, ale jinak na něj nedám dopustit a je strašně praktický ten velký koš a vůbec, prostě vychytávky, kvalitka, design mi každý chválí, prostě spokojenost...
a na cestování jsem stejně už koupila PP skate, ten mám furt v kufru a je klid 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@ivett simtě když zavelí manžel tak proč ne! Máš co se ti líbí, u bazy věcí člověk často dělá kompromis a není to ono... A nechceš ji na druhý mimi?