Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

beatris
4. kvě 2011

@mpavlinka - jo kiwi je super.Ale zatím jsem nikde na tuhle barvičku nenarazila.
Jdu hledat...... 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@ivett jo je těžkej a velkej, hele opruz je ho dávat i do kombíka 😒 Nicméně nejvíc mne štvalo, že s tou Navettou byl prostě kinklací a spousta lidí z rodiny s tím měla problém a kočár při sjezdech z obrubníku se nakláněl. Jako sporťák už o.k. Když si půjčím Janéčko sestřenky s korbičkou tak je to stabilní. Logicky. Je to níž. A jako nekamenujte mne jo!

ivett
4. kvě 2011

mpavlinka já jsem pako, mě celkově cena toho kočáru štve ješt teď, chtěla jsem levnější kočár, ale s načima požadavkama bohužel jiný než tenhle neprošel, jsem za to ráda, ale stejně si říkám, ýže službu by mi udělal stejnou i tako z polska 😀 ale už mě to pouští, z kočáru jsem nadšená, takže jako dobrý...
manžel to neřešil vůbec, jako kdybysme na něj neměli, tak nad ním neuvažujem, ale manžel zase chtěl všechno nové, že jako první dítko a rpávě jak píšeš, u bazoše se dělají kompromisy a on na tohle nemá nervy 😀

na druhé jsem zvažovala ji nechat, ale kdyby byl kluk, tak červenou asi nechci a jak se znám, bude se mi líbit něco jiného, takže já na druhé počítám s jiným kočárem 😀 uvidíme...

ivett
4. kvě 2011

beatris, když zalistuješ pár stran tady zpět, tuším kacka.l má kiwi a dávala sem fotky v realu... 😉 jak je to s eshopy nevím, možná ji ještě někde najdeš...

mpavlinka
4. kvě 2011

@ivett my jsme bohužel nějaké cenové kompromisy museli udělat, já jsem si pořídila co jsem chtěla, ale halt to nebylo nový. Ikdyž teda gt je furt moc pěknej, ty potahy jsou hodně kvalitní. Měla jsem teda ještě hlubokýho poláka Roana, teď ho taky prodávám. Na minimimi nedám dopustit na klasiku 😵

mpavlinka
4. kvě 2011

Holky musím mazat něco dělat, Niky spí 😅 😀

ivett
4. kvě 2011

mpavlinka, a joooo, to jsi ty s tou rodinou, co s tím neuměla jezdit a furt ti ho haní??? nemělas jinou profilovku??? 😀 jako to těžiště je jinde a uznávám, že někomu se může stát, že se mu nakloní, když s tím neumí, ale když chce, naučí se...tchýně je malá a drobná a vidím, že je na ni těžký, proto jezdí radši s tím Skatem, ale naši v pohodě, nikdo nemá problém, naučili se...
jsem na sporťák zvědavá jak se s ním bude jezdit...je fakt, že jednou rukou najíždět s navettou na obrubník je husarský kousek, mě jak naschvál to tak vždycky vyjde, že telefonuju a potřebuju na obrubník, a to mám co dělat abych ho nevyklopila, ale oběma rukama není problém...

mpavlinka
4. kvě 2011

@ivett jojo přiznávám změnu profilovky 😀
No přesně já jsem ta s tou rodinou 😀 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@ivett jinak ale je to prostě super kočár, strašně jsem si na něj zvykla a ten prostor... Když jsme ho minule srovnala s xlanderem kamarádky, tak jsem byla ráda, že jsem xáče tenkrát vyměnila za tento 😵

ivett
4. kvě 2011

jj mpavlinka, je to super kočár...to jo...

beatris
4. kvě 2011

Holky,tak jsem našla ne netu KIWI a manžel mě ho schválil 🙂 Tak mám radost,tak se na něj pojedem někam podívat asi v sobotu...

mpavlinka
4. kvě 2011

@beatris super 😵

pikusa
4. kvě 2011

@beatris kamarádka má a je super....moc se mi líbí 😀

beatris
4. kvě 2011

@mpavlinka a @pikusa - díky 🙂 taky nás úplně dostala tahle barvička 🙂
Ten prostě musím mít!!!!!!!!!!!!!!!
Jsem z Východních Čech - nemáte někdo doporučení na nějaký obchůdek?
Zatím jsem našla Prahu,Kopřivnice,......
Kdyžtak si uděláme výlet někam dál 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@beatris neporadím ☹, jsem z Pha, máme vše u frňáku. Což je dvojsečná zbraň, cokoliv sháním - kočár, sedačku apod. tak to furt jezdím zkoušet a obhlížet než se rozhoupu 😀 😀

beatris
4. kvě 2011

@mpavlinka - tak to máš superrrrr!!!!To je velká výhoda 🙂
To se to pěkně utrácí,když je vše při ruce 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@beatris nJsou tu všechny babyexperty a babystary, babypark je přímo tady u nás v naší městský části 🙂

beatris
4. kvě 2011

@mpavlinka - no ještě budu hledat,co kde najdu.Jinak Praha to jistí 🙂

mpavlinka
4. kvě 2011

@beatris no si dyžtak uděláte vejlet 🙂

beatris
4. kvě 2011

@mpavlinka - jasný 🙂 Akorát,aby jsme našli něco na kraji Prahy - protože my po Praze většinou autem bloudíme 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@beatris tady doporučuju ten náš konec - Černej most- je tu to co jsem psala a kus odtud ve Vysočanech je dětskej ráj, taky super 😉 Navíc je tu Hradecká dálnice jesi jste tím směrem?

pikusa
4. kvě 2011

@beatris já byla pro PP na černém mostě v praze

kacka.l
4. kvě 2011

Tak kiwičko je opravdu krásné, ale už jej podle mě neseženeš, v celé ČR byly před 2 měsíci 3poslední kusy. Z toho vím, že ty dva se už prodaly. Takže to bych moc nezkoušela v to doufat. 🙂
Fantasy beige se mi v reálu vůbec nelíbí, na netu je krásná,ale skutečnost... ☹ Navíc je jako jediná z kolekce bavlněná, takže podle mě na údržbu nic moc.
Jediné kiwi, co vím, měli v malli. Ale je to už dávno.
Jo a přední kolečko ne WDčkem, nevím, co to ta prodavačky říkají, pak se na to akorát lepí prach a kamínky a kolo vibruje. Vždycky teflonový. 🙂 🙂

No já už kiwino nemám, mám to jané reverse. 🙂

kacka.l
4. kvě 2011

Sakryš to gtčko se mi líbí, že bych to zase změnila zpátky??? 😉

pikusa
4. kvě 2011

😀 @kacka.l změň 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@kacka.l bylo úžasný! Ale Janéčko je taky fajný, má ho sestřenka 😵

kacka.l
4. kvě 2011

Jojo,nechám to tak, jané je fakt dobré, hlavně není tak těžké a velké.
Stejně kočár pomalu přestaneme používat. 🙂
No a na další mimi jesli někdy bude, koupím gtčko v čokoládově tyrkysové kombinaci!!!!!!!!!!!!!Už by jim měl někdo v té Itálii říci, že toužíme po větší barevné kombinaci. 🙂

pikusa
4. kvě 2011

@kacka.l tak na tu kombinaci se teda těším 😀

beatris
4. kvě 2011

@mpavlinka - jo přesně - je přijedem z Hradecký dálnice

@mpavlinka a @pikusa - kde je na Černým mostě nějaká prodejna s kočárkama?

@kacka.i - jkato víš,že měli poslední 2 kusy v celý ĆR?Tak proč to maj na netu?
Našla jsem asi 15 obchodů - kde by ji měli mít ☹
Ani mě nestraš,že ho neseženem.Když se mě něco tolik líbí,
tak nakonec nebude? ☹
Super fotky - nádhera 🙂 prostě to kiwi nemá konkurenci 🙂
Pokud je fantasy beige - bavlna -tak to ne ☹ ,ve skutečnosti jsem ho neviděla.
A co říkáš na CEDRO?
Takže WD40 je nesmysl?Myslíš,že je lepší teflonový?
Mě by se taky líbila čokoládovo-tyrkysová kombinace jůůůůůůů

mpavlinka
4. kvě 2011

Na Čerňáku máš Babyexpert a Babypark. Kus od Čerňáku v Horních Počernicích je Babystar. Nevím jesi všichni prodávaj peg perego. Spíš si myslím že ne. Ten náš Babystar tady - ti ho mají.