Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
4. kvě 2011

@beatris Já jsem ho toitž sháněla už v tom únoru a i když je měli v nabídce fyzicky je nikde neměli, leda, ž eby je nějak doskladnili, ale asi ne, protože vesměs mi odpovídali, že nejsou a nebudou, že jsou totálně vyprodané. Cedro je fajn, ale mi osobněby vadilo, že si kupuju skoro 3 roky starou kolekci. Za peníze nové. Cedro je pěkné, ale v reálu takové nijaké, pokud budeš mít holku tak s růžovou by se mi moc nelíbilo, to ta java spíše.

valentinuska
4. kvě 2011

@ivett my máme tu samou kombinaci a já jsem byla z red stepu tak nadšená, že ho právě neprodám 🙂
i kdyby druhé byl kluk, tak je v červené ... mě se to líbí pro obě pohlaví, jenom ten vnitřek bych upravila ...

ivett
4. kvě 2011

@valentinuska já jsem taky nadšená z té kombinace, zatím nejsem úplně rozhodnutá, že korba půjde z domu, jak říkám, nic nás netlačí, třeba zůstane 😉

@beatris eshopům nevěř, všude mají napsáno, že co je uvedeno skladem, skladem být nemusí, proto jsem se ptala už i na to cedro, protože kámoška chtěla titanium a taky jich měli x skladem a prdlajs, furt jim tam visí, že jich je skladem 9 ks, ale není...všechno si ověř mailem nebo telefonem...

jo tak u béžovky mě taky překvapil ten matroš, na údržbu fakt děs, ale vzhledově je hezká...

kiwi potkávám tady ve městě a je moooc hezký...tak jsem zvědavá, jestli ještě seženete...

ivett
4. kvě 2011

k tomu čištění, mám wd40 i teflonáč a je fakt, že jsem čistila ze začátku wdčkem, jako špínu to rozpustilo, krásně vyčistilo, ale kolo vrzalo docela brzo zase, takže jsem se na to vykvákla, vyčistila to a nastříkala teflonáčem a nic nevrže 😉 teda občas vrzne konstrukce, ale to je z toho, že můžu 100x vysvětlovat, že to hušťasí kočár není, ale okolí to jaksi ne a ne pochopit a já už rezignovala, bo nemám nervy na to, říkat to furt dokola jak malým děckám... 🙄

mpavlinka
4. kvě 2011

@valentinuska
@ivett
určo by šla i na kluka 🙂

valentinuska
4. kvě 2011

@ivett hušťasí kočár? copak to je? 😀
po dvou dětech už mi pak nebude líto, když ten kočár prodám za zlomek ceny 😀

pikusa
4. kvě 2011

Asi houpací ne???? 😀

ivett
4. kvě 2011

hušťací, jakože houpací prosím 😀 😀 😀
jasně, tak po dvou dětech bych to taky neřešila, no upřímně, já to nebudu řešit ani po tom jedno, narovinu přiznávám, že ho nehodlám šetřti a jenom opečovávat, jak řekl manžel, snad jsme koupili kočár na ježdění a ne na koukání a věčné oprašování, takže první škrábanec jsem obrečela, teď už to neřeším a se sporťákem to bude asi horší, takže se musím obrnit...ne že bych ho teda záměrně ničila, to ne, ale prostě běžně ho užívám, tak pak ani nemůžu chtít velkou cenu no...někdy čumím co ta ty kočáry lidi chtějí, když podle fotky vypadají dost opotřebovaně...

a červená na kluka by určitě šla, mě jde spíš o to, že jsem blázen a furt se mi kdeco líbí, takže já bych využila toho, že bych mohla mít zase nový kočár, byť třeba zase gt3, ale v jiných barvách 😀

pikusa
4. kvě 2011

Holky já zkraje hlídala,byla jsem na nervy z každého škrábanečku...
ale pak jsem si řekla...vzdyt je to jen kočár 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@pikusa tehle přístup mám ke svému autu, teď už autu mého manžela. Na něm řeším každej škrábanec a přemýšlela jsem kde ho zaparkuju apod. 😀

pikusa
4. kvě 2011

@mpavlinka vzhledem k tomu,že chlap neustále auta mění.....jeho teda častěji,moje jsem měla dlouho,ale ted nejezdí,tak mám jeho.....že jsem k autu nezískala "vztah" 😀
to moje 1.auto mělo i jméno----byla to řůženka 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@pikusa to je krásný 😀 Já mám otce motoblázna, takže to mám od něj. Teďka co mám svý auto tak na to taky prdím, zrovna minulej tejden jsem s ním nacouvala na vysokej obrubník a mírně odřela spodek 😅, to mne teda mrzelo, ale manža říkal ať to neřeším 😀

pikusa
4. kvě 2011

@mpavlinka to je manža super...jinej chlap by třeba řval....
Hele já kolikrát ani nevím,čím mi chlap dojede domů z práce 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@pikusa jo táta říká, že jsme "spotřebitelé" jinak se to nedá prej nazvat. Táta svý nedělní auto totiž zbožnuje, jezdí s ním jen na vybraný místa kde je bezpečné parkování, v životě by nejel s ním do supermarketu apod. 😅 😀

pikusa
4. kvě 2011

@mpavlinka 😀 😀
mě minule soused říká...co to ten tvůj chlap zase koupil???
Já stála před barákem,sjela jsem auta pohledem a říkám....nevím 😀 který je naše????

ivett
4. kvě 2011

jé holky, tak auta u nás neřešíme, máme teda pořád dvě, každý svoje, manžel si teď koupil nové, tak mi zůstalo to jeho, škrábance neřešíme, přestože manžel je na pořádek v autě pedant jak blázen, jeden by si myslel, že bude každý škrábanec řešit a prd 😀 vždycky říká, že je to jen auto a důležité je, aby se mi (nám) nic nestalo, auto je pojištěné tak pal to čert...
akorát já jsem ještě takový blbec, že se vždycky přiznám, když jsem si minule poškrábala svoje mazlíka, tak jsem mu volala málem s brekem, a on, že no tak co se dá dělat no, je to jen auto 😀 ale doteď si ze mě dělá srandu, protože mám parkovací senzory kolem dokola (teda měla jsem, tohle auto jsme teď prodali) a přesto to našiju do plotu zadkem 😀 no jo, jenže ony ty senzory nestihly zareagovat, když mi to na škváře lehce při couvání vystřelilo, jak jsem dupla na pedál 😀

no a stejný přístup manžel aplikuje na kočáry...

mpavlinka
4. kvě 2011

@ivett ty brdo ty máš senzory? Co bych za to dala!

valentinuska
4. kvě 2011

já teda taky kočár nešetřím 🙂 ani ho úmyslně nešetřím a normálně používám ... bych se z těch škrábanců zbláznila 🙂

to na autě mi to vadí víc, když jsem jednou přehlédla vysokej obrubník a odřela si lak, tak jsem byla hodně nešťastná 🙂 a teď už se snažím moc ho neprohlížet, protože na těch parkovištích jezdí fakt šikulové a to je každou chvíli někde něco škráblého ...

pikusa
4. kvě 2011

taky mám senzory....při couvání....a minule to začalo pípat a já se lekla a málem jsem stejně v tom sloupě byla... 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@valentinuska přesně tak se mi to stalo, dole je trochu prasklej plast no 😅

mpavlinka
4. kvě 2011

@mpavlinka já teda nikdy nikoho neodřela. Jen třikrát sebe za deset let co jezdím - poprvý naše první auto, to jsem neuměla couvat, bylo to ale jen trochu, pak jsem v garáži zavadila zrcátkem o skříň, ale skoro nic není vidět a pak teĎka ten obudník. Ale jednou jsem na auto použila houbičku, to bylo asi nejhorší co jsem autu provedla 😅 😀

valentinuska
4. kvě 2011

@mpavlinka vidíš, já nevím, že houbičku nepoužívat 😀

ivett
4. kvě 2011

tak to já odřela snad všechny, ale jen tak lehce 😀 senzory jsou fajn věc, ale nesmí se jim 100% věřit 😀 😀 😀
jako mě to taky vždycky zamrzí, když někde škrábnu, naštěstí zas tak často to není, ale co nadělám no...

a zrovna ten škrábanec od plotu na zadku jsem si mohla nechat zaplatit cizím chlapíkem...parkuju v shoppinu a on byl asi někde vedle a nevím co se stalo, nebyla jsem tam, ale přijdu k autu a za stěračem lístek "asi jsem vám odřel auto, volejte ... pro případné vyrovnání a vyřešení" 😀 tak si chudák myslel, že odřel moje fáro, beztak si říkal kolik by ho to chudáka stálo ta oprava a přitom jsem to už měla a udělala jsem to sama 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@valentinuska no tak to bacha 😅 To byl megaprůser a pán bůh mne měl rád, páč jsem myla naše auto, který jsme shodou okolností včera prodali a něco bylo na kapotě, tak jsem vzala houbičku... ty voe, metla na několika místech byla ta tam... Jsem si nadávala, ještě že manža byl v pohodě.

ivett
4. kvě 2011

a manžovi jsem odřela kdysi před 6 lety jeho fungl novou audinku...vesele to parkuju do garáže a ona jak to byla kráva veliká, tak my měli menší vjezd do garáže, bylo to fakt na centimetry od zrcátek, ale já to měla zmáknuté, no jenže já ráda v autě hudbu nahlas, tak si vesele vyhrávám a směruju to do té garáže až jsem dojela k zrcátku a zjistila, že se jím tam nevlezu a v tu chvíli mi došlo, že drhnu blatníkem o bok těch vrat garáže, vypnu hudbu, čumím a musela jsem couvnout, no ten zvuk si nepřejte slyšet, jak to krásně škrábalo nazpátek 😀 já myslela, že omdlím, normálně mi fakt bylo blbě, manžel pryč, já nevěděla co, v garáži prd světlo, vůbec jsem neviděla jak moc to je...no ale i tak, po 10minutách vydýchávání mu to volám a on, že jako jestli se mi něco nestalo, tak říkám, že mě jako ne, ale to auto je seškrábané, tak on zas "a ty jsi v pořádku?", já že jo, ale to auto ne, tak mi řekl, ať jsem v klidu, že holt se nedá nic dělat, že ta garáž je fakt úzká, ten vjezd, tak to přešel...škráblé to bylo hodně, musel to nechat předělat, ale přežili jsme to... 😀
pak jsem mu ještě zničila fungl nový (tuším je měl asi týden) krásný nízkoprofilový gumy a elektrony na jiným novým autě, no tak to se mnou teda nemluvil 3 dny 😀 páč jsem neuznala chybu a vyčetla mu, že ví, že já přece díry nevidím, kor večer ve tmě 😀 😀 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@ivett 😀 😀 😀
S tou audinou je to pruz, je to kráva - já se zas potřebovala otočit tady před barákem páčto se tu všude kope no a to auto je dlouhý jak silnice našíř 😖 Tak to trochu nevyšlo no 😀

valentinuska
4. kvě 2011

@ivett no tak to nevím, co by na to ten můj 🙂 ten špatně rozdýchával, když jsem parkovala v zimě a sníh utrhnul nějaký nepotřebný plast zespodu 🙂

ivett
4. kvě 2011

jo mpavlinka to mi povídej, tu audinu už sice nemáme, ale mě teď zůstalo manžovo auto a velký je stejně jako ta audina, takže si jako zvykám, dokonce i couvat do garáže zvládám a tak celkově se sžívám, ale díkybohu za ty senzory 😀

ivett
4. kvě 2011

valentinuska, prý nepotřebný palst zespodu 😀 😀 😀
ne jako fakt manžel je v pohodě, ne že by byl nadšen z nějakého škrábnutí, ale tomu se člověk nevyhne a on auto sice opečovává, nesnáší v něm bordel, ale jinak ho bere jako spotřební zboží, navíc pojištěné, takže vždycky říká, že "hlavně, že mě se nic nestalo" 😀

mpavlinka
4. kvě 2011

@ivett já bych je právě potřebovala. Jediný co je dobrý, že auto končí u zadního okýnka, u Oktávky jsem si musela připočítávat kufr páčto to byl sedan. Ale zas byla kratší no. Ale celkově se mi asi líp couvá Audinou. Ikdyž to tak u toho obrubníku nevypadalo 😀