Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
6. kvě 2011

@beatris já budu prodávat sedajdu, ale už teda po dvou dětech 🙂.

mpavlinka
6. kvě 2011

Holky paní v Babystaru byla dneska úplně hotová z mýho pega... Prejže jé ten je krásně modrej a jak novej a přiznala, že ty dřívější potahy byly o dost kvalitnější 😀 Místo abych byla do kšeftu když jsem jí řekla, že na druhý mimi pořídím novej, tak mi říkala, ať si tehle schovám - prča 😀

beatris
6. kvě 2011

@pikusa - to mě je jasný,že manža má jen takový řeči a jen co PP dorazí,tak ho bude 1.zkoušet 😀

@mpavlinka - pokud máš sedačku zachovalou,tak se domluvíme.
Jen ať si jí ještě tvoje malá užije a pak se domluvíme.
Jakou máš barvičku?Ale na tom tak nezáleží?
Tak pak dej někdy foto a cenu a dohodnem se.
autosedačka nemusí být nová - hlavně,aby splnila svůj účel 🙂

beatris
6. kvě 2011

@mpavlinka - buď ráda,že ti paní chválí kočárek 🙂 To potěší,viď?
Jen si ho pěkně schovej.A nebudeš si chtít schovat i tu sedajdu na druhý?

mpavlinka
6. kvě 2011

@beatris ne nenechám, ani jedno. Druhý je v plánu za pět, šest let, pak koupím zase jinej kočár, to nemá cenu skladovat.

mpavlinka
6. kvě 2011

Jinak je to barva Toffee, najdu nějakou fotku malé. Koupila jsem ji od solidní paní, byla hodně dobře situovaná a sedajda byla jak nová. Dala mi k ní i nánožník, návody apod. Teďka má sedajda pár škrábanců na spodu jak ji člověk pokládá, ale nic hroznýho. My ji budem mít cca do července, doufám, tak pokud budeš mít zájem tak písni. Najdu tu fotku 🙂

beatris
6. kvě 2011

@mpavlinka - no jo,pokud chceš druhý až za takovou dobu,tak to pak chápu 🙂 To bych taky pak chtěla jinej kočárek + ostatní věci.Jo tak pak někdy dej fotku.Já se ještě s manžou domluvím,ale novou asi nemá cenu kupovat.......
No já jí budu potřebovat na konci srpna,či začátku září 🙂
A novou korbu jsi kupovala?to přemýšlíme,jestli koupit novou - nebo taky starší....
(nánožník je ten podstavec pod sedačku?)

mpavlinka
6. kvě 2011

Tady je vidět zhruba ta barvička 🙂

mpavlinka
6. kvě 2011

@beatris já jsem pega koupila až když bylo malé 6 měsíců 😉 Takže jsem řešila jesi ještě kupovat korbu, ale byl prosinec a řekla jsem si, že na ty mrazy radši jo. Koupila jsem bazy a teďka jsem ji prodala 🙂
Co se týče sedajdy, někdo chce fakt novou a mít záruku že je o.k. apod. Promyslete to 🙂

beatris
6. kvě 2011

@mpavlinka - krásná barvička a krásná Nikolka 🙂 🙂 🙂
To je něco jako mocca,ne?Jo promyslíme to s manžou.....

mpavlinka
6. kvě 2011

@beatris jojo je to hodně podobné odstínu Mocca. Prodávat ji budu za tisícovku včetně emitexovýho nánožníčku 🙂 Ten je šedej, na zimu to bylo fajn, Nikolka měla nohy v teple jak se říká 😀 😀

mpavlinka
6. kvě 2011

Tady je Nikča v pegu 🙂
Hele to kiwi bude nádherný!

beatris
6. kvě 2011

@mpavlinka - zatím jsem 1. zájemce 🙂 ,ale ještě se dohodnu s manžou
Ale i on říkal,že to je zbytečný nová.....
A jakej jsi měla předtím kočárek?A jakto,že ses najednou rozhodla pro PP?
Modrej je taky krásnej - to jsem ještě neviděla 🙂
Slušíííííííí vám to holky mooooc.Můj manža by chtěl taky Nikolku 🙂
Jo na kiwíčko se těšííím

mpavlinka
6. kvě 2011

@beatris jasně, v klidu se rozhodněte.
Měla jsem x landera, poněvadž jsem ho dostala od příbuzné. Ale měl malou korbičku a navíc já chtěla tříkolku 🙂
Jo ta modrá je krásná 🙂 Vůbec nevyšisovala, to ta zelená korbička šíslá byla 🙂
Kiwi se mi moc líbí, tady u nás jedno jezdí. Já mám ráda zelenou 😵
Já měla několik favoritů pro holčičku, pak zůstala Nikolka, Natálka a Anetka a nakonec jsme dali Nikolku 😵

Hele musím jít žehlit 😠 Tak dobrou noc!

beatris
6. kvě 2011

@mpavlinka - tak ať ti jde žehlení pěkně od ruky 😀
Jo já ještě nebyla ani těhu a už jsem snila o tříkolce 🙂 Ta modrá,ta je jakej rok?že jsem jí vůbec
nikde neviděla.To je Zafiro?to jsem viděla jen tašku 😀 Já mám ráda zelinkavou a hodí se dá se
říct ke všemu...
Natálka se nám taky líbila -ale to maj známý.....A nám se ještě líbí Nelinka,Adélka + ta Nikolka - ale
on to třeba bude kluk 🙂 a nám to je fuk! 😀
dobrou noc, já jdu zkontrolovat manžu 🙂

kacka.l
6. kvě 2011

@beatris Gratuluju ke kiwičku, je to fakt nádherná barva, šla bych do ní zase. !!!!

Pavli a fakt to nemáš moka? Tofee byla ještě ne trifixová, jen takový podhlavník a ty máš trifixe. 😉

A Pega má Pavla kol. 07 Mod blue. 😉

mpavlinka
7. kvě 2011

@kacka.l ne je to trifix, je to na ní napsané. Tak je to Moka 😀

mpavlinka
7. kvě 2011

@beatris Adélku maj naši kamarádi, taky krásný jméno. Minule jsme s tou kámoškou byli ve Stromovce na hřišťátku a nějaká maminka tam měla dvojčátka - Nikolku a Adélku. Nás to rozesmálo 😵

beatris
7. kvě 2011

@kacka.i - jo díky, taky jsem ráda že jsem kiwíčko ještě sehnala 🙂
Počkej,ty už nemáš tuhle barvičku?Já myslela,že jsi jí začátkem roku scháněla - nebo kdo mě to tady psal? 😀

@mpavlinka - tak přeci to je moka? 😀
Jo Adélka a Nikolka - to jsou krásný jména 🙂

beatris
7. kvě 2011

@pikusa - koukala jsem na ten mimibazar a nemůžu tam najít ty vložky do kočárku
Já se tam v tom zatím moc neorientuju....Prosím naveď mě trošku.....

pikusa
7. kvě 2011

@beatris
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26572779&tab=7
mě šila tato paní.....prohlédni si její albumek 😵

kacka.l
8. kvě 2011

@beatris á už jsem kiwi prodala a mám jané slalom reverse, ale tady chodím dále. 😉

mpavlinka
8. kvě 2011

@kacka.l Kači, Nikolka se o víkend hodně vztekala v pegu, pořád se otáčela na mne... Myslela jsem na reversáčka 😅 😀

ivett
8. kvě 2011

kacka.l proč jsi prodala kiwi a šla do slaomu reverse?

sirenita
8. kvě 2011

Ahojky holky, chci se zeptat, jestli někdo nemá zkušenost.... Od loňského listopadu máme doma GT3 2010, už od začátku ježdění ( leden 2011 ) mi přišlo, že kočárek lehce zanáší doleva, když je zaaretované př. kolo ( snad píšu dobře - zacvaklé ), u odaretovaného to není tak cítit, dokud jsem s kočárem nevyjela na brusle. Strašně se jakoby zasekávalo př. kolo - drkotalo - drhlo. Máte někdo zkušenost? Bude to jen tím kolem, nebo něco u konstrukce v předu...?? Nemůžu zatím kočár reklamovat, dokud nepořídíme golfky, ať má malá v čem být.
Díky za případné info.

valentinuska
8. kvě 2011

@sirenita pokud jedeš na brusle, tak jedině se zaaretovaným kolečkem! bez zaaretovaného kolečka je to "o hubu" pro tebe i pro malou - a při větší rychlosti kolo může pak právě drkotat ....
jinak mě zanášel kočárek na stranu i se zaaretovaným kolečkem, když jsem měla měkkou jednu pneumatiku 🙂 po dofouknutí a srovnání se srovnal celý kočár ....
jinak při reklamaci bych se o bruslích moc nezmiňovala - myslím, že @mpavlinka někde našla, že kočár není určen na inlajny ...

sirenita
9. kvě 2011

@valentinuska aha...tak to mě opravdu nenapadlo. Já právě myslela, že tento kočár je vhodný na brusle...díky moc za info!!

sirenita
9. kvě 2011

@valentinuska jsme dvě co spolu jezdíme, kamáradka má ještě hl.korbu, tak je kočár o něco těžší...a jí to nedělá teda. Jen mi, když už mám sporťák, proto jsem psala.... ještě jednou díky za info.

mpavlinka
9. kvě 2011

@sirenita gt3 není určen na bruslení, je to v manuálu, takže tak. Ty kola nejsou vyvážený na tak rychlej pohyb, stačí mít třeba jemně zmáčklej ráfek a kolečko šmajdá, což při normální jízdě kočárkem nepoznáš.

valentinuska
9. kvě 2011

@sirenita jo, z obyčejných kočárů je tenhle kočár vhodný na brusle, má dobře rozloženou hmotnost a ruční brzdu, ale ne na rychlou profi jízdu - prostě zaaretovat kolečko a jezdit si tak v klidu ... oni se tím manuálem normálně chrání 🙂