Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
9. kvě 2011

@valentinuska tak tak třebas moje tempo je v pohodě 😀

beatris
9. kvě 2011

Ahoj holky 🙂

Já taky Gt3 chci vyzkoušet i na bruslích 🙂 až se mimi narodí,tak si s manžou pořídíme brusle a budem drandit 🙂
a na naše tempo to bude úúúúplně v pohodě 😀

mpavlinka
9. kvě 2011

@beatris já lituju že jsem se na brusle nedala dříve. Jenže před rokem když se narodila malá tak jsem se dávala dohromady skoro tři měsíce, natož myslet na brusle a pak už bylo nic moc počásko 😒

sirenita
9. kvě 2011

@mpavlinka
@valentinuska
Moc díky. Já taky jezdím "odpočinkovou jízdu" 😎 Jen mě zarazila reakce předního kola, udělalo mi to i do kopečka a to jsem jela/šla....

mpavlinka
9. kvě 2011

@sirenita zaaretovaný by to vibrovat ani jinak zlobit nemělo 😒

sirenita
9. kvě 2011

@mpavlinka Je pravda, že abych nějak dojela domů, tak jsem to pak zaaretovala, ale hodně mi to zanášelo vlevo...
Zkusím dofoukat a zaaretovat a uvidím. Byla jsem zatím jen jednou a nebýt toho malinkého problému, tak to na těch bruslích fakt bylo super. 🙂

mpavlinka
9. kvě 2011

@sirenita ono ti to možná může připadat, malá se někdy navalí na jednu stranu a pak to asi taky víc táhne k jedný straně. Musíš to vyzkoušet.

sirenita
9. kvě 2011

@mpavlinka ...asi...tož uvidím 🙂 snad to už bude dobré.

valentinuska
9. kvě 2011

@mpavlinka hele já to myslím vážně, že musíme vyrazit někdy na ty brusle taky spolu 🙂 se mnou nikdo nechce, páč bych zdržovala 🙂 kam jezdíš?

mpavlinka
9. kvě 2011

@valentinuska no ale já jezdím rychlostí chůze víš 😅 😀 No zatím jsme zkoušeli dvě stezky, jednu co vede z Vysočan do Troje, ale tam jel jen manžel já se placatila na začátku a podruhý jsme byli na tý co vede kolem Harfy, ta co byla v televizi probíraná, ta za těch 200 mega či co. Ale je luxusní 😵

valentinuska
9. kvě 2011

@mpavlinka no právě proto že jezdíš rychlostí chůze, tak bych jela s tebou 🙂 já ani nevím, jestli to co tam předvádím se dá nazvat ježděním 😀
já jsem jezdila na Proseku na takovém hřišti, kde to bylo pořád dokola, protože jsem se bála vylézt mezi lidi 🙂
a jednou jsem se plácala právě u Troje, tam mi to přijde celkem fajn ...

ivett
9. kvě 2011

holky tak my byli na bruslích s gt3 (hluboký zatím) o víkendu a pohoda, jezdili jsme bez zaaretovaného kola, s aretovaným by se mi asi jelo blbě...kočár v pohodě vydržel, nikam nezanášel, krásně jel, jen mi od té doby víc povrzává, musím ho promazat teflonáčem...

valentinuska
9. kvě 2011

@sirenita tak dneska jsem zažila to co ty popisuješ 🙂 dobíhala jsem autobus a fakt jsem se do toho opřela, takže jsem měla nezaaretované kolečko a to mi začalo úplně vibrovat ... při bruslích je to o hubu 😒

kacka.l
9. kvě 2011

Holky když mi vibrovalo kolečko, navlíkla jsem na osku kola z duše vystřihnuté jakoby těsnění a nastříkala teflonový olej a nádhera, jelo super a už nikdy ani nevibrovalo, ani když jsem běžela, před tím se rozmitalo tak, že jsem malého málem vysypala, takže doporučuju.

Lucenku kde jsi???Nejsi ani na miminu???

Malá provokace???? 😀 😀 😀 😀

mpavlinka
9. kvě 2011

@kacka.l neprovokuj, dneska jsem malou frkla do Roanu, páč poslední dny nechtěla bejt v pegu... Hele malá je obřík... To janéčko by na nás bylo malý...?

sirenita
9. kvě 2011

@valentinuska fakt? Tak asi to opravdu bude jen tím. Přifouknu, zaaretuji a snad to bude ok.

ivett
9. kvě 2011

kacka.l kočárek krásný, ale přijde mi dost malý, jestli má tvůj syn rok a 10měsíců, ne? nebo se mi to zdá? přijde mi, že je mu skoro malý...

já teda na jané koukala taky, ale bylo mi řečeno, že díky té šíleně pozohýbané konstrukci je to hodně kazový kočárek, tak nevím no...jsi spokojená? proč jsi prodala kiwi a vyměnila ho za tohle? něco zásadního, co na gt3 bylo špatně?

mpavlinka
9. kvě 2011

@ivett hele jízdně je suprovej, má ho sestřenka. Absolutně stabilní. Navíc skladnej. A hlavně dítě k tobě. Malá mi začíná stávkovat v pegu, jsem z toho docela divoká... ☹ Jen mi přijde malej, přesně jak říkáš.

ivett
9. kvě 2011

malinký je a nejen takhle jak ho vidím, on je pro malý lidi celkově, je hrozně nízký...já jsem na nás zvědavá, zatím nejsme ve sporťáku, tak snad pak nebude problém...a když jo? tak aspoň důvod koupit další kočár, jako já bych se nebránila 😀 ale asi mám smůlu, PP skate jde dát do obou směrů, ale zase to není na pořádný ježdění, takže já bych si to obhájila 😀

kacka.l
9. kvě 2011

Holky vedle pegu je určitě menší, ale jen do šířky o cca 3cm, ložná plocha je na délku 95cm a výška k boudičce od sedáku je o 2cm nižší než v pegu. On tak prostě vypadá, když je otočený- ale po směru je úplně v pohodě, prostě je to jen o vzhledu. 🙂 Na té fotce mi to taky tak připadá. 🙂

No jízdně je fakt super, hlavně je o dost skladnější a já už nepoteřbuju tak bytelný kočár tento mi stačí, dneska jsem ho právě poprvé otočila k sobě a už chápu co na tom maminy mají...perfektně jsme si pokecali. 🙂

Jo a na gt nebylo nic špatně, štvala mě ta šíslá bouda. A prostě jsem to janéčko chtěla zkusit. Třeba se mi přejí a vyměním ho zpátky za peg, malý se naštěstí chce hodně vozit. 🙂

kacka.l
9. kvě 2011

Ivet jako s korbu bych ho asi taky nechtěla, ta musí být fakt nízko,já mám 175cm, ale jako sporťák oceňuju, malý si tam naleze a vyleze sám, a člověk se k němu nějak často nesklání. 🙂

Holky tím nechci říct, že peg není super, byl to můj vysněný kočár, citovka, ale toto je něco jiného. Nemůže říct, že jej jeden lepší a druhý ne, každý má něco. 🙂Proto sem furt lezu, že???

ivett
9. kvě 2011

aha, tak to jo...no mě se víc než jane líbí concord fusion, takže pokud u nás bude nějaký problém se směrem, tak na léto bych šla klidně do něčeho jako je právě fusion nebo klidně casual s4...na léto to podle je ok a není třeba tak bytelného kočáru...no, uvidíme, jak budeme s pegem spokojení jako se sporťákem...

mpavlinka
9. kvě 2011

@ivett no Nikča byla pozačátku úplně v poho, vykloněná ven, ale posledních pár dní mívá záchvaty a točí se ke mně. Dneska jsem jí dala do Roanu páč jela tchýně a ona s pegem neumí a Niky byla veselá, usnula jí tam... Odpo taky když jsem s ní jela já. Prostě chce kontakt. Já už mám Roana v inzerci, ale teďla vůbec nevím jesi ho prodat 😒

kacka.l
9. kvě 2011

@ivett casuala jsem měla půjčeného a teda děs, ani za zlaté prase bych ho nchtěla, design krásný, ale klepe přední kolo je o moc menší než jané, fusiona měla jedna kamarádka a byla z něho nešťastná. To si nech PP 🙂

ivett
9. kvě 2011

no, já měla u jané korbu fakt u kolen, možná ještě níž, to je kalamita...ale když už není třeba korba,tak je tolik krásných sporťáků...asi by se výrobci kořárů měli zaměřit i na tento srotiment - hluboké kočáry samostatně...zatím jsou to jen hrůzy typu roana apod. (nic proti těm, co ho mají, ale designově je to prostě katastrofa), přitom kdyby udělali nějaké krásné a ne moc drahé hluboké kočáry, tak si pak člověk vybere z krásných sporťáků, ale jak to má koupit jako kombinaci, to je kolikrát fakt kumšt si vybrat, ať to vyhovuje jak v hluboké, tak ve sportovní verzi...

ivett
9. kvě 2011

kacka.l to byly jen takové typy, co mě zrovna napadly, jako možná bych vybrala něco jiného, já každopádně mám gt3 a měnit zatím nehodlám 😀

ale štve mě to vrzání, jako mažu a čistím jak magor pořád a pořád to vrzání slyším, po víkendu na bruslích tím spíš, i manžel si toho dneska všimnul...☹

kacka.l
9. kvě 2011

@ivett Naprostý souhlas, nebo proč neudělají nějaká průzkum co by miminky chtěly. 🙂

mpavlinka
9. kvě 2011

@ivett hlubokej Roan je hezkej, to si dovolím oponovat. Sporťák se mi nelíbí, to máš recht. Ale! Jde otočit směrem k mamce. To může bejt peg kdovíjak dokonalej ale toto nemá ☹

kacka.l
9. kvě 2011

Teflonovým???taky???mě to teda vždycky pomohlo, teda stříkala jsem to jakoby i do těch plastových částí a trubek.A byl vždycky tak 3měsíce klid.

mpavlinka
9. kvě 2011

@ivett jo korba je u Jané nízko. Ale zas díky tomu je stabilní. Vše má svý... Mně taky vyhovuje vyšší peg a roan.