Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

beatris
13. kvě 2011

@ivett - jo jo těšila jsem se a to tak bývá.Člověk se fakt nemá na nic těšit 😒

@kacka.i - mě připadne kiwi prostě hezčí,než to myrto.Ta tamvě zelená tam není u kiwíčka taková - tam mě připadla taková víc jakoby do šeda.....No právě včera jsme s manžou říkali,že Cedro fakt asi vypustíme z hlavy.Je to taková "posraná" žlutá - není to ono....Takže to vyřešíme tak,že si necháme buď to Myrto a nebo Fantasy Beige - ta se nám líbí oboum.Sice asi nebude moc praktická,ale budem si muset na to dát pozor.manža nechce Javu - že prej to je jak šedý pyžamo 😀 a červená se mu taky moc nezdá.....Tak jsem zvědavá,co nakonec vezmeme......Ale na 99% to bude z této kolekce.Jo a to Cedro jsme měli bloklej celej complet za 22.000,že má poslední kus.Možná i v ČR.
Takže teď buď Myrto a nebo Fantasy Beige - obojí jen sporťák......Oranžovej nám nabízej Tropical - ten by bral manža,ale zas já ne.Já nemám ráda oranžovou...A jde to blbě kombinovat s růžovou,.....
Tak já dám vědět, pro co jsme se rozhodli. 🙂

ivett
13. kvě 2011
ivett
13. kvě 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44589126&tab=7 a autosedačka

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44590111&tab=7 další korbička

takže já bych si nechala třeba myrto sporťák a koupila k tomu kiwi korbičku a budeš mít oba 😀

verusa22
13. kvě 2011

@beatris škoda,že vám to tak doblbli..... ale j bych si určo nechala myrto...přece jen je to kolekce 2011 a je lepší ne? a Ivetka ti pekne našla korbičku... ty jsou moc pěkné....taky chci myrto!!! ale to fantady beig není špatný 😉

mpavlinka
13. kvě 2011

@beatris to jsou blbci. Mně se více líbí kiwi než myrto. Ale jak píše ivett, tak třeba vzít myrto a k tomu kiwi korbičku 🙂

ivett
13. kvě 2011

http://deti.bazos.cz/inzerat/9730486/Peg-Perego... hele, pěkná cena za takový velký komplet...to lehátko melodia máme taky a je super... 😉

http://deti.bazos.cz/inzerat/9521535/PEG-PEREGO...
hele kiwi...http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/kocarky/inz... to bude asi jeden a ten samý inzerát...už je tam delší dobu, ale možná ho paní ještě má 😉

holky já se zamilovala do mamas and papas luna mix, nádhera...jsem fakt magor, furt po něčem koukám, přitom malá bude ještě nějakou dobu v korbě a na golfky má hafo času 😀

beatris
14. kvě 2011

Holky všem díky,jak mě hned hledáte Kiwíčko 🙂
Přes víkend máme na rozmyšlenou - jestli si necháme to Myrto,co jsme dali k babičce
a nebo ho v po pošleme zpět a oni nám pošlou Fantasy beige.Ale na 90% to pošleme
zpět a necháme si polat béžovku.A korbičku si koupíme nějakou starší - buď Kiwíčko
a nebo se nám líbí ta Fantasy Nero - ta černá s bílýmy květy 🙂
a autosedačku taky starší - pravděpodobně od @mpavlinka 🙂

@ivett - ta paní z Českých Budějovic vůbec nereaguje

kacka.l
14. kvě 2011

Beatris a co čekáš???Víš???Kdyby holku jdu do béžovky, ale kluka...no mě vadí vozit dvouleťáka kluka v květovaném kočáru. 🙂 Ale to je věc názoru.A viděla jsi béžovku na živo???Aby jsi pak nebyla zklamaná v reálu mi nepřišla béžová, ale nevím spíše světlehnědožlutobéžová, nevím jak to popsat, ale někdo tu béžovku má..

kacka.l
14. kvě 2011

Jo a ještě fantasy nero je krásná, ale můj malý je červnový, korbu jsem měla zelenošedou a hic v ní byl neskutečný, nedovedu si na léto představit smažící se miminko v černé, sporťák mi neva, ale mimi neumí regulovat teplotu těla...No to je zase jen můj názor. 🙂 Kámoška v létě v korbě casualu na slunku naměřila 43 stupňů, ale samo bez miminka, jen ho nechala na slunku asi 2 hodiny,

beatris
14. kvě 2011

@kacka.i - nevíme co budeme mít.To bude překvápko 🙂 Jo viděla jsem ji naživo a líbila se mě i manžovi...
Asi půjdem do ní - hezky se kombinuje s oblečením - kluk v modrém,zeleném a holčička v červené,růžové - myslím,že to s tou béžovkou bude dobře ladit.Líp,než to Cedro...Mimčo čekám na přelomu srpna/září - a v podzimních měsících bude korba fantasy nero dobrá a na jaře bude mimi v béžovce.Hezky to vyjde 🙂
Nás to Myrto nezaujalo ani když jsme ho viděli v obchodě a teď když nám to poslali,tak jsme byli v šoku...

lucenek
14. kvě 2011

čuste čičndy
tak souhlas s kačkou na fantasy beige...jako 2x detailně na živo sjme zkoumala a líbí se mi víc na obrázku...a ty korby mě serou jak maj olátkovaný i ten spodek.....za mě radši korby navetta panorama S

ivett
14. kvě 2011

nazdárek...

beatris jak holky říkají, já bych tu béžovku ještě zvážila, jako je nádherná, mě se líbí moc, ale naživo jsem ji viděla taky a nepřišla mi to taková bomba...hlavně si nedovedu představit tu údržbu, já i hl. korbu mám sem tam šmouhlou, tak si nedovedu předtsavit, jak bude vypadat béžovka, kor v zimě 🙂
a že se hodí na kluka holku, to jo, ale co ty květy? mě se ty květy na kluka taky moc nezdají teda, ale hlavně já bych se bála, že mě omrzí...

tak si to ještě promyslete...

valentinuska
14. kvě 2011

zdravím ...

@beatris ty to teda přebíráš 🙂 ale chápu, že vybrat barvu je složitý ... béžová se mi líbí hodně, ale s tou praktičností to bude asi špatný a až ti pak začne dítko ještě v kočárku jíst, tak to bude jeden flek vedle druhého 🙂
já mám javu a jsem za ní nakonec moc ráda, ze začátku jsem tou barvou nebyla nadšená, ale teď si jí nemůžu vynachválit - je neutrální, jdou k ní všechny barvy a nejsou vidět fleky 🙂 takže být tebou zůstanu u něčeho tmavšího ...

jo a k barvě korbičky, o té černé je nějaký náš výmysl, že je v ní větší teplo ... ano svítí na ní sluníčko a je teplá, ale to teplo nejde dovnitř, horší prý jsou v tomhle světlé barvy - to jsem slyšela a něco na tom podle mě bude 🙂

lucenek
14. kvě 2011

val dovolím si oponovat zkus jen tak v létě postavit korby na slunko...světlou a černou.... a pak změř teplotu uvnitř....budeš se divit že v té tmavé bude až o 7-12C více....a to je sakra rozdíl....z tmavých bych se vyhýbala tm. hnědé, černé, tm.zelené a tm. modré a antracit.

weri1
14. kvě 2011

ahoj holky, já sice nemám pega ale chci jen přispět co se týká černého kočárku...já mám černý s kytičkama-mám kluka-je červencovej a nepřipadalo mi teda, že by tam měl nějak extra horko. 😉 to je jen za mě 🙂

weri1
14. kvě 2011

a už jsem to psala beatris mě se ta barva myrto moooc líbí, taková elegantní a zelenou mám ráda 😉

valentinuska
14. kvě 2011

@lucenek tak až najdu někoho s černou, tak to zkusíme 😀 já jsem psala, že jsem to nezkoušela ...
ale i doktorka říkala, že nejhorší je třeba bílá plena přes kočárek - no a ty arabáci nosí všechno černé, protože je to prý na sluníčko lepší než bílá, jak si myslíme my ... tak i z toho usuzuju, že něco pravdy na tom musí být ...

lucenek
15. kvě 2011

my to zkoušely u černého casualu a janečka orange...rozdíl byl 9,5C janečko 30 casual skoro 40 😔
už ve fyzice nás přece učili že černá a tmavé barvy to světlo přitahují více..viz solární panely elektráren
u těch arabáčů je to spíš o tom že to je volnej střih a luftuje a praktičnost černé.....

lucenek
15. kvě 2011

jinak bych specifikovala tu beige...taková nazelenalá, jakoby tomu pegu bylo permanentně špatně 😀

dasty79
15. kvě 2011

Ahoj - my taky jdeme do fantasy beige 🙂 🙂 🙂 Je to taková elegantní barvička 🙂 a všechno se k ní bude hodit 🙂
Takže jednoznačně jsem pro Fantasy Beige 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kacka.l
15. kvě 2011

Dasty jasně, pokud se Vám líbí, ono fakt není z letošní kolekce moc na výběr, škoda jen že ta fantasy beige vapadá super na netu a v reálu nee. 🙂

Lucenek kde bylas???

ivett
15. kvě 2011

k tomu horku v korbách, já mám red step, vevnitř je bílá, a horko v ní teda je taky, proto si černou vůbec nedovedu představit...

nevím jak vám, ale mě ta béžovka matrošem připomínala maxi cosi mura, mají podobnou barevnou kombinaci, jen teda vzhledově naživo daleko příšernější, ty kytky jsou na tom nějak nažehlený, prostě vypadá to strašně, jak je to tam nalepený, bije to do očí, podle mě se to rychle oškrábe a tak, na béžovce je to líp vyřešené a jak říkám, mě se na pohled líbí moc, doma bych ji ale nechtěla kvůli té praktičnosti a ten matroš mi přijde jiný než mají ostatní gt3 nebo se mi to zdá? horší na údržbu mi přijde...

mě se z letošní kolekce líbí krom javy, kterou mám 😀 ta béžovka (ale jen na koukání), pak ta červená (ale pokud nevíte pohlaví, tak nevím) a pokud vím, je i nějaká hnědá a fialová ne? teda aspoň na hl. korbách, tak ty se mi líbí taky...

ivett
15. kvě 2011

http://www.malli.cz/det_obr.htm?pod=obr.big/pp-... tahle navettka je krásná...sporťáky teda jsou jen ten geranium, myrto, java, tropical a béžovka, to je na výběr dost blbý...mě se naštěstí pořád nejvíc líbí java, takže já bych problém neměla 😀 a to myrto nevypadá vyloženě zle...

ivett
15. kvě 2011

http://www.malli.cz/det_obr.htm?pod=obr.big/pp-... tahle je taky krásná...

já nechápu, že ke všem variantám hl. korb nedělají v té samé variantě i ty sporťáky, vždyť ten hnědý nebo šedý by byl nádherný...

ivett
15. kvě 2011

http://www.malli.cz/det_obr.htm?pod=obr.big/pp-... jak teď koukám na ten geranium, tak ten je fakt krásný...možná bych ho brala i pro kluka, však ferrari je taky červené 😀

kacka.l
15. kvě 2011

U nás v obchodě měli všechny tři vedle sebe, ten geranium byl nejkrásnější, ta barva v reálu nádherná, červeno, vínová s odlesky fakt krásná, pak to myrto, taky krásné a nakonec béžovka, byla jsem hodně zklamaná, když jsem ji viděla na živo, materiál je klasická bavlna. Ještě, že je světlá, bo já tu svou navettu měla taky klasiku bavlnu a furt jsem lítala s válečkem na odchlupení jak na ní všechno drželo. Prach šel vidět po jednom vyjetí, na té béžové to ale určitě tak vidět nebude. Té údržb bych se až tak nebála není to sice šusták, ale asi se bude udržovat dobře. Já mám teď na janéčku jakoby samet-mikroplyš či co to je a stačí vlhký hadřík, dokonce lepší než šusťák. 😉 Každopádně pak Beatris hoď fotečky. 🙂a vyber, co se líbí tobě, my jen radíme, ale jezdit budeš ty. 🙂

lucenek
15. kvě 2011

@kacka.l nechodím tu moc, neb se mi stále chce gract z toho všeho karkule latvině jasena a tak...občas juknu za váma ale jsme na miminu

lucenek
15. kvě 2011

@kacka.l Kači kde v obchodě docela ráda bych viděla geranium na živo

lucenek
15. kvě 2011

@ivett já bych chcala z apricot gt ve sportovní verzi...doslova.....bych i moku pro něj prodala 😀

ivett
15. kvě 2011

luci apricot to je ta oranžová??? jdu na to juknout...ale já oranžovou nemám ráda...