Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
3. čer 2009

Ahojík..
Tak jsem na kluka koukla 😀 je krásnej,Luucio děkujeme a jestli jsi v kontaktu s maminkou Zofikem tak že všichni z PP GT3 gratulujeme 🙂

zojina
3. čer 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 i myyy

matra
4. čer 2009

I mýýýý 🙂 At se má klučík krásně k světu a dělá jen a jen radost 🙂

zojina
4. čer 2009

Ahojky holky nedavate někdo dětičkam nutrilon Ha 1

elinecka6
6. čer 2009

Ahojky 😀 ,jsem konecne rozhodnuta pro koupi sportacku PP GT3,ale chtela bych Vas poprosit o radu jestli muzu,vim,ze nema otocnou sedacku ani prehazovaci rukojet, ale slysela jsem, ze existuje moznost jak mit mimco aby se koukalo na me, mam 10mesicni dceru a doufam, ze to pujde, poradte mi prosim jestli vite jak na to,diky moc a mejte se krasne,az mi sportacek prijde,tak napisu sve dojmy 🙂 😉

zojina
6. čer 2009

Ahojky koukni do fota mam to tam jezdim s chlapečkem ame teprve 4m ale tvoje sedi a v tom připadě už to musíš mit tak jak to je otočit to totiž nejde my maem hlavičku v nohach

elinecka6
6. čer 2009

Ahoj,krasnej klucik 🙂 ja se jen bojim,aby si zvykla nevidet na mamku??Jeste jsem se chtela zeptat,mas prosim zkusenosti s panelakovym vytahem?jestli se tam vejde??a jak je to, kdyz cestuji linkovym busem?Vleze se tam vubec?Diky 😀

zojina
6. čer 2009

Máme baraček a auto tak ja stimto kočarkem ani v autobuse ani ve vytahu ještě nejela

pikusa
7. čer 2009

Ahojík holky....
Elinečko,já jezdím zatím s hlubokým a do výtahu ne moc velikého se vejdu...jen tam musím najet jako by do rohu a být našikmo...
Ale třeba jsem zjistila,že jak jedu k babičce do věžáku,tak se bez otevření druhého křídla dveří do vchodu nevejdu..... 😒
A busem nejezdím.............

pikusa
7. čer 2009

Joooa Zofik,hned jsem zkoukla prcka a teda ten se vám povedl...kus chlapa to je 😉 tak to má být 🙂
A moc moc si ho užívejte 🙂

zofik
autor
7. čer 2009

ahoj holčinky, hlásím se , že jsem to přežila 😀 😝 ale byl to teda mazec....

doufám, že se máte všechny dobře a kočárkujete..mimís je v albíčku....

zojina
7. čer 2009

Ahojjjjjjky tak co bylo to těžke dostat na svet takové krasne miminko ?

matra
7. čer 2009

Ahojik, Vašííík je moooc krasny. Uplne stejne míry jako můj Ondrášek. 😉 Bude to kus chlapa... Malej má ve 4 mesicich obleceni pro cca 9-12 mes a taky i vetsi 😀 Hlavne zdravíčko 😉

matra
7. čer 2009

Jo holky, stalo se vam nekdy, že zacly vrzat zadni kolecka? Ja dneska davala kocar do auta a jak jsem jej vytahla a jela tak zacly jakoby skripeni plastu o sebe 😖 Zatim je ve sklepe, zitra se na to musime kouknout, pac to jde dost slyset a leze to i trosku na nervy 😅
Promazavate nekdy nejake casti?

irine
8. čer 2009

Ahojte peregacky...my vyberame kocik, vaham medzi CC fusion a GT3...dnes som si bola obzriet farbu moka a som bola unesena, aj tvarom a velkostou, stabilitou...no predavac ma odradil, ze do maleho auta sa nezmesti...mam C3 citroen, co nie je ktovie co...nemate niektora s tymto skusenosti? moooc dakujem za postrehy a zelam vsetko dobre vasim detickam, hlavne vela km v kocikoch 😉 😉

denisab32
8. čer 2009

irine
...zmestí sa ti aj do C3, teda...ak sa "posnažíš", no okrem nej už skoro nič...

matra
8. čer 2009

Tak ja Vas potesim ja nas Peregacik 🙂 narvu do pezota 106stky, akorat sundam kolecka a je tam hned 🙂 A dnesk jsem jela s kamoskou fordem Focusem sedanem, s tim mensim kufrem a mela jsem tam kocarek ja ona golfky chicco a autosedacka a vklidku... 😉 A do pazouta se na kocarek a mimo nej vejde i par tasek, a to jsem z toho mela strach...

katyl
8. čer 2009

aj ja si idem kupit, bud C3 alebo C3 PICASSO a dufam ze sa zmesti 😉 este som to nebola vyskusat, ale chystam sa

elinecka6
8. čer 2009

Ahojky, tak zitra by mel prijit peg perego gt3-barva moka kvuli prakticnosti, ale to rozhodovani doufam, ze stalo za to 🙂 jen jsem se vas chtela jeste zeptat, kdo uz jezdite treba se sportackem, mate stinitko nebo slunecnik?a nebo postaci ta boudicka, jestli se da sklopit?diky, a gratuluji k malemu Vasikovi-hlavne hodne zdravi a mamince taky 😉 diky vsem za radu pri vyberu 😀

irine
9. čer 2009

dakujem za reakcie, denisab, matra, katyl 🙂 chystam sa to pre istotu vyskusat urcite, kym ho kupim, ale ste ma potesili

monas
9. čer 2009

eli - máme taky barvu moka, mimčo se narodí až v srpnu, ale sporťák jsme už několikrát využili na staršího syna a v poho stačila ta bouda, pěkně jsme mu ji sklopili a bylo, je to fakt vychytávka!!! Jinak máme doma s bývalého kočáru slunečník, tak pak asi přiděláme i ten, kdyby něco, ty clony se mi moc nelíbí...

pikusa
9. čer 2009

Zofik....byla to fuška ale stálo to za to co.....
však my jsme už ted obříci,máme 6620 gramů 😲 😲 jsem zvědavá,jak dlouho nám bude stačit hlubokej kočár...................

zofik
autor
10. čer 2009

PIku jsem myslela, že skonám 😀 přehodnotila jsem slovo bolest no....ale jak říkáš, stálo to za to....

zojina
11. čer 2009

🙂 Ahojjj pikuuu ty jo ty nas dohla ateda rychle no stakovou musite jezdit za chvili už ve sportaku vždyt se ti do korby ani nevejde

pikusa
11. čer 2009

Ahojík....
Zofik...a že už ted nepamatuješ jak to bolelo???Já teda neeeeee--- 🙂
Zojinko,no uvidíme,kdy dojde na sporták...prostě je to obřík 🙂

kacka.l
11. čer 2009

Holky prosím dneska jsem koupila pláštěnku na navettu emitex exclusive maxi, a je fakt maxi? Paní říkala, že mi ji vymění, Vy máte jen tu emitex eclusive? Stačí to? Děkuji.

zojina
11. čer 2009

Ty jo ja nevim holky to tu řešili ale navetta je fakt mala tak zkus kouknout zpět ja navetu mněla chvili ani jsem ji nepotřebovala

zuzik28
17. čer 2009

ahoj holky, hlásím, že je na světě další peregaček 🙂 6.6. se nám narodil Ondrášek, 3,50 kg a 52 cm (10 dnů před termínem 😀)
Včera jsme byli poprvé na krátké procházce...kočárek je bezva. Jen ta autosedačka mi moc nevoní...zdá se mi, že v ní malej hrozně sedí místo toho aby spíš trošku jako ležel. Nevíte jestli je to normální nebo se to ná nějak víc sklopit?
Jo a do panelákovýho výtahu se tak tak vleze...je to na centimetr 😀 ale jde to...Do auta ještě nevíme, to jsme ještě nezkoušeli

pikusa
17. čer 2009

Zuzik..tak ti moc moc gratuluju k chlapečkovi 🙂 a taky kus chlapa vid 😉
U autosedajdy jsem to taky řešila,ale prostě to tak je a sklopit nejde.....ale ted jak je Matyášek větší už mi to tak nepřijde.

zuzik28
19. čer 2009

Ještě bych se ráda zeptala na jednu věc ohledně kočárku...Už jsme začali jezdit na procházky a zdá se mi, že kolečka jaksi divně drkotají...tak na to manžel koukal, všechny kolečka sundal a zjistil, že jak se kolečko otáčí, tak že v tom ložisku je tak trochu vůle, takže to kolečno jako když hrká. Máte to taky některá tak? (jako volný ty středy na kolečkách) Já jen jestli s tím mám zajet do obchodu na reklamaci nebo je to normální. Zdá se mi to ale u nového kočárku divné...a hlavně mi to hrozně vadí, když jezdíme...je to prostě slyšet, když se jezdí po hrbolkách...díky