Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

valentinuska
27. čer 2011

nám kočár kupoval táta - nebo spíš dal peníze a tak je moje věc, co s tím udělám a na druhé mimčo prostě už bude jiný 🙂

@ivett jakou zkoušíš teda cenu?

lucenek
27. čer 2011

@kacka.l
jukni na www.baby-nabytek.cz
z tama mám stejný rozměr, ale dřevíčko masiv....

lucenek
27. čer 2011

tak jsme tu asi zůstala jediná co? 😨

pikusa
28. čer 2011

Ahojík holky...
kačko.....do té postele bych nešla.....sice hezká,levná,ale myslím,že to bude nic moc.......
Jestli chceš jen na chvilku,jukni ještě na jinou 🙂
A proč ne rovnou na stálo????jako postel???

vendyzr
28. čer 2011

@kacka.l Já vím, už jsem to tady někdy četla. Jenže já do auta boudu odepínala, takže jsem to přistehnout nemohla. VOzím s sebou ještě totiž většinou i psa, tak musím dávat kočár na stojáka, aby mi zabral jen půlku kufru a tak jsem boudu musela vždy vycvaknout.
No teď už je to jedno, jak jsem psala, jiný kočár nebude, to by se mnou v rodině nemluvila ani noha od stolu. Elli už to vydrží a druhé dítko snad na mě nebude tak fixované.
Jinak jak jsem napsala - jízdní vlastnosti super!
Jen mi teď nějako cvaká v předním kolečku, tak to musím vyčistit.....

gresa
28. čer 2011

Ahojte, potrebujem poradiť.
Kúpila som nový kočík a nejako sa mi nezdá strieška, aj keď mám tie bočné páčky stlačené, tak strieška hore je voľná. Podľa mňa by mala byť napnutá. Pozrite sa prosím na to, či to tak máte aj vy.

kacka.l
28. čer 2011

@vendyzr Ale asi si mě nepochopila, já jsem nepřistehla celou boudu dozadu, ale jen na lem té boudy zip a odepínala jsem to podle potřeby.Prostě to bylo zapnuté, nebo se to odeplo, zip nešel ani vidět a zase jsem jí nasadila normálně.

@gresa Bouda by měla být napnutá, toto se ti nikdy nevypne, měla jsem to tam na tom kiwi, na cedru i papaie byla pěkně napnutá. Taky bych z toho šílela, asi bych to zkusila vyměnit.

gresa
28. čer 2011

@kacka.l poslala som foto do predajne, kde som kočík kupovala a predavačka si nie je istá, či je to na reklamáciu, pošle foto na reklamačné, tak som zvedavá.

ivett
28. čer 2011

kacko ty máš jané slalom pro reverse že? jsi spokojená? ne že bych ho chtěla, ale zaujal mě jané unlimit, nevidělas? nemáš zkušenosti?

valentinuska
28. čer 2011

@ivett já jsem včera celý den strávila s kamarádkou, co má reverse a asi bych do něj nešla ...
kočárek je dost nízký, což se asi dá zvládnout - ale když je to sporťák, tak fakt skoro sedí na tom košíku a ona sama říkala, že tohle jí překvapilo ...
navíc je i uzoučký - kamarádka říkala, že jelikož jí dítko dost přibíralo, tak přemýšlela, že ten kočár snad bude muset prodat, pak se to stoplo a dobrý ...
jinak je ale skladný a i celkem lehký ...
závěr je takový, že se mi dál líbí, ale není to úplně tak super ☹

ivett
28. čer 2011

já vím, že je slalom dost nízký, ten bych ani nechtěla, spíš mě zajímá ten unlimit, ten vypadá jako concord fusion a ten jsem dneska obhlížela a mít otočné sezení, tak se mi dost líbil...
spíš jen obhlížím, co je vůbec za možnosti, ale moc toho není...

někoho kdo má teutonia cosmo neznáš?

gresa
28. čer 2011

@ivett ja som videla jané unlimit a je strašne úzky. Kamoška ho mala a už ho predala, nebola s ním spokojná.

ivett
28. čer 2011

gresa co znamená strašně úzký? jakože o kolik cm než normální jiné kočáry? mě v dnešní dobře přijde, že všechno je buď strašně úzké nebo krátké nebo malé, já fakt nevím co vybrat ☹ nikde nepíšou rozměry u unlimit - nepíšou šířku a hloubu sedu, tak prdlajs vím, když ho tady nikde nemají, ach jo...
zatím nejužší kočár mi přišel casualplay s4 reverse, to jako jsem byla fakt v šoku, dala jsem tam dneska sovji půlroční dceru a ta to měla tak tak, to je fakt mazec...

gresa
28. čer 2011

@ivett ja keď som ho zbadala, tak mi pripadal ako kočík pre bábiky, fakt má strašne úzke sedenie. Ale tie kočíky, čo majú otočné sedačky sú také úzke.

ivett
28. čer 2011

a rozměry nevíš? já vím, že tím otočným sezením je spousta kočárů užších, ale otázka je jak moc, potřebovala bych vědět na cm kolik to má, ať mám srovnání s něčím jiným...

kacka.l
28. čer 2011

Ivett, unlimit je totožný jako jané slalom reverse. můžeš si ty sedačky i přehazovat.
Holky já jsem mluvila stejně, jako vy, dokonce jsem se na něj byla dívat tehdy v obchodě a všude jsem psala jak je úzký a hrozný atd. Nevím, jasně je užší než peg, ale malý v něm byl spokojenější než v pegu. Musím říct, že je to super kočár. Na šířku měl po měsíci ježdění cca 33 cm, a délka lůžka je 94 cm, z toho opěrka zad 53 cm, což je ještě vyšší než u pegu. Na emiminu je v dikusi o janéčkách holka Denny: měla první slalom reverse, pak vyměnila za concord, ten letěl po chvíli z domu, pak chtěla unlimit a pak zase slalom reverse a teď má gt3. Je super, tak jí klidně napiš, ona ti to porovná.
To že je nízko???Ano, ale mě to nevadilo, a to jsem vysoká, malý si tam sám nalezl a vylezl. Dokonce jsem si jistá, že kdybych měla třetí miminko, tak jdu do janéčka znova, ten otočný sed je prostě skvělý. Ale je to jen můj názor a někomu třeba kočár sedět nemusí.
nevím všude chváli třeba casual a přitom je to malý pidi kočár s klapajícím kolcem. Fajn byl ještě i ten buzz, ale janéčko bylo lepší.

kacka.l
28. čer 2011

🙂 První fotka bruník, podotýkám, že je výškou na tři roky.
Druhá Bruník v otočném A třetí kamarádčin syn ve dvou letech...mi se malý nezdál, v květnu, jak sněžilo se mi tam krásně vlezl i s fusakem kaiser.

gresa
28. čer 2011

@ivett rozmery neviem

lucenek
29. čer 2011

ono je to i o tom co na to dítko,nekomu vyloženě dělá dobře užší...Sára je v poho v pegu i v janečku....

ivett
29. čer 2011

kacko díky za info i fotky, jestli je sedačka na unlimit stejná jak máš ty na fotkách, tak mi taky vyloženě malá nepřijde, ale je teda ten kočár podvozkem stejně nízko jak slalom reverse? to mi na slalomu docela vadilo, takže jestli je unlimit taky tak nízko tak nevím nevím...kolik měříš cm? já 174 a manžel 180...
a jinak jsi s jané spokojená? četla jsem dost kritiky na tu pozohýbanou konstrukci, potkala jsem pár slalomů, co vrzaly na dálku, jak jste na tom vy? a co ty kolečka? nejsou to nafukovačky, že? vydrží dost? je to pogumované nebo plastové? na tom unlimit mi ty kolca přijdou podobná...

kacka.l
29. čer 2011

Ivet, janéčko má klasické nafukovačky, unlimit pogumovaný plast. Já mám 173cm a manžel 190cm a votilo se mi super. Pozohýbaná konstrukce??No nevím, mi příjde normální, třeba concordy ji tak mají nevím kolik let. Vrzat..jasněže vrzal, ale stačil tefloňák..tedy 1x a od té doby byl klid.nevěřím, že nějaký kočár nevrže, co jsem měla vrzaly všechny, ale po teflonu ani jeden. 🙂
je nízko, ale je to jen o zvyku, musím říct, že na fotkách vypadá nižžší než ve skutečnosti.

ivett
29. čer 2011

kacko tak ještě se zeptám, já jezdila včera po obchodě s concord fusionem, je to janéčko ještě nižší než fusion nebo je to nastejno? pokud by to bylo jak fusion tak to není taková hrůza...

veronka
29. čer 2011

ahojte, tak ja nemôžem kúpiť gt3 pokiaľ nepredam tu trojkombináciu co mam, a tu nie a nie predat

veronka
29. čer 2011

taka som nasrata 😠

kacka.l
29. čer 2011

Ivett, je to stejně vysoko, naprosto.

dajdda
29. čer 2011

Ahoj holky,mám gt3 a chystám se předělat sporťák na hluboký.Můžete mi nějak jednoduše popsat jak na to?Z návodu moc chytrá nejsem.Předem děkuji 🙂

lucenek
29. čer 2011

@dajdda budeš muset korelovat s návodem ale je dobře pokreslenej...jen namontovat zádovou opěrku, tatlačit držáky korby a povlíknout

dajdda
29. čer 2011

@lucenek no snad to nějak zvládnu kdyžtak písnu o radu ještě

pikusa
29. čer 2011

Lucenek.......sporták na hlubokej 😀
takže.....odmontovat zádovou opěrku 😀

ivett
29. čer 2011

veronka co máš za kočár teď?