Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
21. črc 2011

pavli jako fakt už se až stydím 😀 ale nejhorší je, že já to nedělám z nějakého rozmaru, samotnou už mě nebaví něco vybírat, ale když já jsem ještě prostě nenašla to, co by mi max. vyhovovalo po těch důležitých směrech no...😀 manžel už minule říkal, že nejsem normální...

lucenek
21. črc 2011

😀 😀 😀
já bych nedala jane enrergy...i když je máím v bazarku tak doufám že je nikdo nekoupí....furt bych chtěla cybex callisto prubnout ale asi se na to vyseru ideál už jsme našla..jako u sporťáku tak u golfek, myslím, že i pavli čučela jak suprácky jedou

ivett
21. črc 2011

luci závidím, že jsi ideál našla...doufám, že já už teď naposled najdu taky a budu mít klid...

mpavlinka
21. črc 2011

@lucenek copak já ale manžel! jedou skvěle a hlavně jsou lehounké! A Nikča v nich i pěkně spinkala 🙂

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett ze mne si utahují třebas holky ale je mi to putna. Já mám co právě potřebuji a spíš se divím jim že třeba řeknou že už by ten kočár nekoupili, ale odjezdí s ním ještě dva roky 😀

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett já jsem za ty kočáry dala slovy pár tisícovek, vše co prodávám tak za cenu co jsem koupila, něco i se ziskem, tak co...

lucenek
21. črc 2011

tak já pod cca 2-300stoveny

valentinuska
21. črc 2011

holky já vám do toho jdu zase skočit - rozdíl mezi jané revers a normálním janéčkem ve velikosti je celkem viditelný pouhým okem - pokud je dáš navíc vedle sebe, tak je to evidentní i ve výšce sezení ... boudičku nevím, přijde mi že všechny janéčka mají boudu tak trochu na pytel a ne na dítě 🙂 mám ty carrery a to je bouda taky tragédie 🙂
nicméně se mi stále revers dost líbí ... a když já teď osobně přemýšlím o výměně, tak spíš za klasické janéčko kvůli skladnosti protože teď už na procházce Leušku já absolutně nezajímám 🙂

valentinuska
21. črc 2011

@ivett mě se ten casuallplay nějak pořád nezdá 🙂 tak jestli ho koupíš, tak jsem zvědavá na tvoje zkušenosti 🙂

luca30
21. črc 2011

@ivett koukala jsem že bádáš po po CS4, z mé zkušenosti bych si ho nevzala, ale možná je to tím, že jsem ho porovnávala s GT 3, taky jsme ho chtěli jako první, pak jsem ho vyzkoušela v prodejně a ani náhodou...já si zvykla na polohování madla, který držíš ty rukama, u CS4 to jde jen nahoru...vozila jsem v něm malýho když jsme byli s kamoškama na dovolené a nějak jsem si na něj nemohla zvyknout, vím že mi tam spousta věcí vadilo, ale už je to dva roky, vím že boudička mě taky nějak rozčilovala, asi jsem byla rozmlsaná z GT3, když jsme je postavili vedle sebe je fakt že GT3 je mega kočár....

ivett
21. črc 2011

pavli jj tak já prodělala trochu na gt3, ale to se dalo čekat, že ho neprodám za plnou cenu a myslím, že si své za ty penízky odsloužil, ale jinak nakupuju a prodávám taky víceméně na stejno, +- pár stovek pod nebo nad cenu, za jakou jsem koupila, takže jako co se financí týče, tak to taky neřeším, ale připadám si někdy jak exot...dneska jsem ségře říkala, že plánuju zase změnu, tak už chtla záchvat smíchu 😀 😀 😀

valentinusko já koukala na rozměry revers na netu a šířku sedu má 31 cm, což není málo, gt3 má 35, mě to nepřijde jako tak šílený rozdíl, golfky, co pak budu jednou mít nebudou širší, takže to mi až tak nevadí..ale právě jak píšeš, už až tak nehrotím ten otočný sed, takže bych brala klidně i klasické jané, ale zase pokud bych neřešila otočný sed, tak se mi víc líbí casual a paní co ho prodává mi psala, že nožky polohovat do lehu jdou...já už právě teď zase nevím s tím casualem, ach jo...

luci já právě na prodejne casual zavrhla taky, ale tehdá jsem koukala po hl. korbách a přišlo mi blbé, že se musí brát a zvedat a nosit za boky, nemá to klasické madlo a byla dost nízko, ale sporťák jsem až tak neřešila, takže o něm moc nevím, co se jízdy týče, vždycky jsem ho zkoušela prázdný a na kachličkách nebo koberci, což je na pytel, s děckem a po cestách to jezdí úplně jinak, a to i gt3 a jiné kočáry, co mám ozkoušené...
teleskopická rukojeť mi až tak nevadí, bugaboo i cadet, co teď mám to mají taky a nevadí mi to, nepotřebuju tam kloub, i když třeba mutsyna by to vyřešit mohla, protože kdyby to šlo, tak jde složit do super rozměrů a šla bych do ní 😀
gt3 díky té boudě prostě působí jako tank, to je fakt, ale je to hlavně optické, jako boudu má super, to bez debat, ale třeba dost tenkou na můj vkus, když jsem koukla na sporťá třeba teutonky, tak to je úplně jiná látka, je taková pevnější a i na casualu mi přijde pevnější...
já ho budu muset jít vyzkoušet a strčit tam malou ať vím...vím, že všichni říkají, že má krátkou zád. opěrku, schválně to zajdu s metrem změřit, bo sousedi v tom měli 3leté děcko a v pohodě, tak nevím no a hlavně, když děcko sedí (jakože myslím, že ve 2-3 letech mi v kočáru už setjně nebude a když, tak ne spát), tak nepotřebuje mít opěrku až nad hlavu...

jsem tak říkajíc v řiti, bo jsem zase na začátku a nevím do čeho jít...moje nervy...

ivett
21. črc 2011

@lucenek luci prosímtě nevíš, jestli na tu maxi cosi (beb confort) opal existuje nějaký isofix? podle videa asi ne, že? rozhodli jsme se, že do ní půjdem, takže teď mám dilema s barvou 😀

lucenek
21. črc 2011

@ivett na opal ee, ale na MC pearl je s isofixem, ale nejde točit

ivett
21. črc 2011

díky...pearl se mi moc nelíbí, rozhodně chci otočnou, tak nevadí..každopádně se mi nebude chtít to přendávat furt z auta do auta, ale koupit dvě, to je majlant...jak byste to řešily? mojím autem jezdím přes týden, manžovým jezdíme o víkendu, isofix je přendaný za vteřiny...asi je lepší koupit dvě, že?

lucenek
21. črc 2011

@ivett pokud nedisponuješ přebytečnýma penězma vydržela bych přendávání naprosto v klidu....

ivett
21. črc 2011

tak jako ne že bych strádala, ale vyhazovat 7 tisíc se mi nechce ani tak 😀 no manža rozhodl, zatím koupíme jednu a podle situace pak kdyžtak dokoupíme i do jeho auta...vyřešeno...
jakou barvu byste si koupily? mě se líbí červená, hnědá nebo šedá...

ivett
21. črc 2011

http://www.eshopbaby.cz/katalog/iseos-neo-2011-... co tahle? taky píšou, že jde i proti směru a je polohovací...ta opal je vlastně kombinací maxi cosi tobi a téhle iseos neo...

lucenek
21. črc 2011

to bych bralal radši tu opal a hnědou 😵

ivett
21. črc 2011

jdeme do opal, červená 😵 už zjišťuju dostupnost, na dovču jedem za měsíc, tak aby stihla dojít, všude píšou až 4 týdny, tak už obepisuju eshopy 😀

ivett
21. črc 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46510947&tab=0 heleď, nožičky asi fakt polohovat jdou, ženská píše do 2 poloh a na obrázku to jde vidět zvednuté, takže plus pro s4...jak myslíte, že je staré to dítě tam? nemám vůbec odhad, ale kočárek na mě působí docela velce...

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett já počítám že dám za svůj vozovej park tak do čtyřech tisíc 🙂 To se pak směju když mi komentují kočáry holky co mají jednu kombinaci za dvacet tisíc a furt řeší že mám jiný a jiný kočár 🙂 Jo, halt bazarový věci neztrácej tolik hodnotu.

valentinuska
21. črc 2011

@ivett no já o šířce reversu nemluvila - mě přijde i široký celkem normálně, spíš ta výška 🙂

valentinuska
21. črc 2011

@ivett ten casuallplay mi připomíná jeden polský kočárek co má kamarádka 🙂 rozmysli si rozmysli na své štěstí pomysli 🙂

mpavlinka
21. črc 2011

@valentinuska ten casualplay ale není žádná polská hajtra 🙂 Mně se teda taky nelíbí 😉

valentinuska
21. črc 2011

@mpavlinka no to není - v kvalitě bude rozdíl, ale už že to tak vypadá mi vadí 🙂

luca30
22. črc 2011

@ivett nevím jestli je to ta autosedačka co chceš, našla jsem ji tady skladem za dobrý peníz červenou...teda aspoň to tam píší, že je skladem

http://www.korunka.cz/autosedacky-0-18kg/bebeco...

luca30
22. črc 2011

Píšou tam poslední dva kusy skladem!!

ivett
22. črc 2011

lucí díky 😵

val tak mě teda nepřipomíná z poslkých kočárů žádný, ale to je o pohledu, prostě někomu se líbí někomu ne, mě se co se designu týče líbí, jen prostě nevím jestli do něj jít 😀 a na výšce reversu ti vadí co? jakože výška zad? nebo výška sezení? hele kacka tu dávala někde foto jak stojí ty dva kočáry vedle sebe a mě to teda tak šílené nepřišlo, jdu to najít a mrknout na to...

ivett
22. črc 2011

takže, strana 323 jsou tam fotky reversu ve srovnání s gt3, a fakt tam tak šílený rozdíl nevidím a hlavně já už to nechci srovnávat s gt3, je jasné, že vždycky se něco najde, ale pro mě to jsou prkotiny, centimetr sem, centimetr tam, to fakt neřeším...