Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
14. zář 2011

Jo a ještě teda budu doufat že je to lavanda protože paní tam má jen titulní obrázek v té barvě a vím, že už jsem odpovídala na inzerát paní tam má kiwi a když pošle fotky tak tam má cedro z roku 2009...tak uvidím co přijde mailem 😕

lucenek
14. zář 2011

luco no já když měla korbu lavandu že koupím (byla i na fotu) tak orpuzovali s cedrem apod
hele mocca taky super ale zase šmouhy od bláta jak zaschly nebo drobky, ...te zlatavá .je fakt že je na tom mín viditelný bordel

pikusa
14. zář 2011

Holky.....ale vše jde vyprat v pračce tak cooo 😵

veronch
14. zář 2011

@dajdda
Stupátko pre staršieho súrodenca máme značky ABC Design, stál nás nový 54 eur (pred tromi týždňami), len naša Lucinka sa na ňom nechce voziť. Dúfam však, že si zvykne... 🙂
Je to takéto niečo
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/2js9/pre...
Prvé dojmy.... je dosť ťažký, komplikuje jazdu vo výťahu, klepoce, keď na ňom Lucka nestojí a keď je zdvihnutý zas do neho zakopávam a špiním si gate.... ale snáď si zvykneme a všetko bude ok.

jchalupka
15. zář 2011

ahoj holky. Máte prosím některá zkušenost s fusaky Kaiser Thermo fleece či Kaiser Iglu?k.a.c.k.a.1 a lucenek vím že mají. Holky vlezou se mi tyhle fusaky i do Navetty XL? Já vím, že mi Kačka kdysi psala, že Thermo fleece je měkčí, že bude lepčejší, ale je dost teplý? Příjde mi slaboučkej.. pořád stejně váhám. Mám emitex, ale ten je dost tuhej a v korbě mi nevyhovoval a chci si stejně koupit nějaký na rozepínání uprostřed do sporťáku, ale aby mi šel i pro druhé mimi do hluboké korby. Nebo myslíte, že je moc dlouhý a v korbě to bude naprd? Nejde odepnout.... písněte prosím, jestli máte některá zkušenost. díky moc, pěknej večer.

lucenek
15. zář 2011

@jchalupka mě teda nepřijde slaboučkej.... 😕

jchalupka
15. zář 2011

@lucenek já ho na vlastní oči neviděla, jen na netu v inzerci. Lucenku a co myslíš, vleze se do korby v poho?

lucenek
15. zář 2011

@jchalupka řekla bych že asi jo...ale trochu rolnout spodek nahoru..ne jakoby úpod nohy ale na nohy....ale určo vleze líp než emitex..to stopro

jchalupka
15. zář 2011

@lucenek oukej 🙂 díky

kacka.l
15. zář 2011

Mě se dokonce zdál ten termo flees teplejší a lepší než iglu, měla jsem pak do janéčka iglu. 🙂

jchalupka
16. zář 2011

@kacka.l jj, to si pamatuju Kačko, měla jsi ten Iglu Green viď. Moc se mi líbí. Dneska už ho objednám, ale asi ten termo flees kiwi. .. v barvě green jsem ho nikde nenašla. ☹ Každopádně díky za připomínky.

kacka.l
16. zář 2011

@jchalupka taky to byl kiwi. 🙂 A mě přišlo, že ten kiwi se po vyprání jakoby nacuckova. 🙂PROSTĚ BYL o hodně hrubší než ten thermo flees.

kacka.l
16. zář 2011

Na tránkách nová kolekce, moc pěkné je gt3 v barvě jako cafe latte- jinak blee.

ivett
16. zář 2011

kaci hoď odkaz 😉

verusa22
16. zář 2011

taky čekám na odkaz🙂 jsem zvědavá

jchalupka
16. zář 2011

holky, já se teda zamilovala do PP Pliko switch easy drive - ta béžovka i taková ta svetlounce šedivá s tou tmavou je fakt nádherná 😅

valentinuska
16. zář 2011

@jchalupka ty jsou opravdu super, nedivím se ti 🙂
akorát ta cena ...

ivett
16. zář 2011

tak jsem zkoukla katalog a teda barvy celkem pěkný, otázka je jaký budou naživo, no pliko switch easy drive se líbí i mě hodně moc, a v barvě London, ta se docela povedla...
zajímavé barvy jsou i ta černo hnědá a černo vínová, jsem zvědavá jaké budou naživo ..
a mě se ještě hrozně líbí Sí, co jsem je potkávala na dovči, tak jsou fakt hrozně hezký...mě celkově se líbí golfky s jedněma kolama, jakože ne ty dvojkolečka...
a ty pliko mini vypadají jak pro panenku, takové sladké 😀

veronka
16. zář 2011

ahojte, tak nakoniec asi aj kupime tu gt3, lebo mozno ju budeme potrebovat, totizto stala sa nam nehoda 🙂

jchalupka
16. zář 2011

@valentinuska no ta cena je jediná vada
☹ .. ale na druhé mimi do nich jdu. Chystám se od ledna do práce, tak našetřím 🙂 Chtěla jsem na druhé stejně nějaký kočík s otočným sezením.

verusa22
16. zář 2011

Holky mě se ty barvy vůbec nelíbí ☹ strašně se mě líbí sí a easy drive je taky moc pěkný

pikusa
16. zář 2011

@veronka nehoda???? 😀 😀 😀

veronka
16. zář 2011

@pikusa veru nehoda, v posteli 🙂 vobec sme druhe este neplanovali a tusim ze uz ani nebudeme musiet... len este musim pockat par dni aby som si mohla spravit testik a uvidime, ale neviem sa dockat

pikusa
16. zář 2011

@veronka no napadlo mě,že v posteli či kde jste to provozovali 🙂
tak držím palečky at to dopadne jak si přeješ
škoda,že u nás to holt na nehody nefunguje

veronka
17. zář 2011

@pikusa dakujem, neboj sa, tiez sa vam podari ked to budes najmenej cakat. Drzim palce, aby to bolo co najskor.

lucenek
17. zář 2011

@ivett síčko ale jede děsně blbě..to jsme s ním jela asi 3x, klape neskutečně na zámkovce, při rychlejší chůzi či běhu je třeba aretovat kolečka, v mhd mi jezdil! i když byl zabržděný, madlo šlo naprd oddělat a mít imrvere od bod sedačku no moje nervy, ono vypadá dobře to Sí a jede dobře jen pokud je ztíženo tzn dítě a event na každé holi taška, tak pak jj ale tašky blambelaj, přístup do košíku jedině z boku , shora nechápu proč ale je ta zkřížená konstrukce a nic tam nedáš....jako já byla designově nadšena, ale to je bohužel vše...

ad barvy..celkem úlet ta černo červená, ta london jakž takž a limitka v jeans ta je pěkná jinak běs a hrůza....furt nechápu čemu neudělaj průzkum mezi maminama, a aspon jednu z roční edice neudělaj podle nejčastějších přání.....
myslím se jim nejvíc povedla 2008 a 2009....

lucenek
17. zář 2011

@kacka.l
kači něco pro segru
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48318405&tab=0
pokud chce jen na zahradu.....

kacka.l
17. zář 2011

Lucenku, pozdě!!!Už tam někdo je, kdybste holky někdy viděly pega za takovou cenu hned mi ho prosím rezervujte. 🙂 Moooc děkuji.

pikusa
17. zář 2011

@veronka hele,to by musel být zázrak nad zázraky....
doma to prostě nejde.... 😒