Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
18. říj 2011

@luca30 kamarádka měla tuto i stejná barva a rupl jim bok při ťukanci ve 30-20km rychlosti v koloně, prostě praskl...a spodek se hýbal..nechápu..... 😅

mpavlinka
18. říj 2011

@ivett malá jak spí v autě je kouzelná 🙂))

ivett
19. říj 2011

děkuji pavli...

lucenek tak to je mazec, co by to pak udělalo při větším nárazu, no radši nemyslet...

lucenek
19. říj 2011

@ivett jj a to byl ťuk zezadu.... je možné že to snad měli i blbě chycené ale přece musí být jasné dáno a spousta sedaček má i ukazetele správného pásání (MC Tobi)....

luca30
19. říj 2011

ahoj holky vy jste některá objednávala z malli já koukala, že mají poštovný 150,- a já tam chci jen tu krytku k držáku na pití za 40,- kč nebudete tam některá ještě objednávat??? že bych vám zaplatila poštovné....

mpavlinka
20. říj 2011

@luca30 jesi chceš objednej si to v Kenyu a já to vezmu pak s věcmi pro lucenka. Pošli mi prachy na účet včetně poštovnýho a já ti to pošlu, za 150 to nebude 😉

luca30
20. říj 2011

@mpavlinka jé to by jsi byla moc hodná a kolik to bude 40+37 nebo víc to poštovné, klidně mi pošli podklady k platbě, já ještě juknu co by se mi tam hodila ale zatím tam chybí jen ta krytka zbytek uvidím až mi přijde kočárek během příštího týdne...ještě se zeptám paní jak drží ta podpěra pod nožičkama na všech fotkách je dola tak at vím co a jak...

mpavlinka
20. říj 2011

Holky peru poprvý gété, hodila jsem do pračky potah, nánožník, ledvinku a tašku a dala na ruční praní a nejnižší otáčky ždímání, tak snad to bude o.k. 🙂 Boudu musím vyprat ve vaně...

@luca30 podle toho co si objednáš, pokud by toho bylo víc musí to jít balíkem a to by bylo dražší, takhle to půjde doporučenou zásilkou a to je za těch 37 🙂

luca30
20. říj 2011

@mpavlinka já už to takhle prala a několikrát a vše ok a klidně na vysoký otáčky...

nakonec by to byla jen krytka...holky a poraďte vyplatí se to za těch 1500,- když tam ještě musím udělat ty úpravy??jako zašití + poštovné od paní + ta krytka co myslíte?? já jsem prostě nerozhodná...

kacka.l
20. říj 2011

@luca30 Podle mě je to super, to zašití je otázka minutky a za ty peníze se prodávají větší vraky. 🙂

luca30
20. říj 2011

@kacka.l děkuji za radu, vždy mě prostě musí někdo raději ujistit...

mpavlinka
21. říj 2011

@lucenek
@ivett

chápete to co ta ženská píše / je to tu zase - korbička versus autosedačka ☹((

https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/fkd7/hl...

lucenek
21. říj 2011

no maras...pochopila jsem že u nánožníku korby chybí patent co se cvaká na boudu aby to drželo.... jinak je to pěkná blbka....osobně jsem šílela když jsem viděla děti zamáčknuté ve vajíčku....čubka

mpavlinka
21. říj 2011

@lucenek přesně a přečte si to někdo kdo je třeba mimo a pojme za nejlepší nápad mít místo sedačky korbičku 😠 aby dítě netrpělo 😒

lucenek
21. říj 2011

@mpavlinka no kráva co narobíš......

ivett
21. říj 2011

no mazec, já osobně šílím z takovýchto argumentů ... 🙄 😠 ☹

kacka.l
21. říj 2011

Holky, ale janéčko dělá dva typy korbičky Capazzo a Matrix, což je korbo sedačka, dělá ji doteď, nemá bůhví jaké výsledky testů, ale klasika- homologace atd., jako všechny průměrné sedajdy. Ono to má nějak uzpůsobené. Třeba je to ona. 🙂

kacka.l
21. říj 2011

Tady to je. Nový typ.

mpavlinka
21. říj 2011

@kacka.l Kačí, ona má evidentně tu starou... Navíc homologaci má i třebas každá polská autosedačka, ale pak ta realita. Homologace nerovná se kvalita, ale jen základ. Navíc u nás se ani v korbě vozit nesmí ne? Nebo jo? A i sebekvalitnější korba nenahradí kvalitní autosedačku. Ale každej ať si dělá co chce 🙂

kacka.l
21. říj 2011

@mpavlinka Jasně, moje slova, taky mám tu co vyšla nejlépe. 🙂 Pásat v korbě to by mě ani nenapadlo, ten matrix je prostě vajco sedačka nebo korba, ale ta paní má asi fakt klasickou korbu. Do toho bych nešla ani za nic. .-)

lucenek
21. říj 2011

@kacka.l lásko capazo korba určitě nemá ty car kity.....právě jané matrix, quinny carcot a PP navetta je má.....capazo je snad myslím dokonce ještě adaptérová řada navíc je to barva ethna čili rok 2007...a ještě ona myslí to písání ten černý popruh na suchý zips co tam jde vidět..jako jen kolem pasu.....

kacka.l
21. říj 2011

@lucenek Tak to je drrrsnééééééééé!!!!Janéčka nejsou moje parketa. 🙂

lucenek
21. říj 2011

@kacka.l moje taky ne ale díky energy se trochu vyznám v řadách a barevných kombinacích vím že do roku 2007-8 se dělala adaptérka, pasovala na powertrack, přechodně na slalom...capazo je korba s tím tlustým rámem do široka celkem, to by mě sralo na té korbě....

ivett
21. říj 2011

ať je vymakaná jakkoli, prostě nenahradí to klasickou autosedačku k danému účelu určenou...a když je to navíc ještě kombinace všeho dokupy, tak to by mě teprve nepřesvědčilo...

verusa22
21. říj 2011

ahojky holky..
mpavlinka ženská je blbka...
už nikdy bych sama neudělala blbost a nekoupila polskou sedačku jako jsem měla na malou... byla jsem hloupá a nadávám si do teď... mladá nezkušená mamina...do korbičky bych nikdy děcko nedala... vždyt pri bouracce to dite vylitne ne?! na druhé dítě fakt koupi bezpečnou sedačku..náhoda je blbost..teda vajíčko..sedačku mám teb maxi cosi a jsem spokojena

lucenek
21. říj 2011

@ivett stejně jakos edajdy 9-36kg..all in one.....no.....no některé bych poslala na soudní...woe a v životě by tohle z huby nevypustili

verusa22
21. říj 2011

je to brzy ale na jaře budu prodávat gtčko ☹ malé budou skoro 2,5roku takže pošlu dál... corallo s taškou,podložkou a kabelou k podložce cca 4500 tak kdyby jste o někom věděli..je to jen sporťák

lucenek
21. říj 2011

@verusa22 u těch tří korb...je k tomu pásání stejné jako v autosedačce, takže nemělo by vylítnout ale je tam jiný sklon jiný plast prostě jen ty pásy ti to nezaručí ani to jakým mechanismem působí síla při nárazu v sedačce a v korbě kde děcko rozhazuje rukama do prostoru lítá...oproti vajcu že....

lucenek
21. říj 2011

@verusa22 pipi jukni do emimina na diskuzi o PP tam jedna kočka shání corallo