Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

verusa22
21. říj 2011

@lucenek oki díkec mrknu ale prodám až na jaře🙂

lucenek
21. říj 2011

@verusa22 tož jukni

ivett
21. říj 2011

verusa, na jaře bych ho možná brala pro ségru, ale teď to s jistotou neřeknu...

ivett
21. říj 2011

@verusa22 na jaře bych ho možná brala pro ségru, ale teď to s jistotou neřeknu...

ivett
21. říj 2011

lucenek jj, na soudní je pošli...já tam byla jednou kouknout na pitvu a myslím, že zážitek dobrý...a to pitvali dospělýho chlapa, nechtěla bych vidět děcko...

verusa22
21. říj 2011

ivett já nějak nespěchám top stav není... šislej není..ma prostě běžné škrábance..bouda už je taky funkční:D maličko poškrabanej molitan... jako nechala bych si ho,ale zas druhý neplánuje musím jít pracovat abych měla mítso..dělala jsme v dětský na dobu určitou takže jsem nezaměstnana a pak potřebuju na neurčito najít..takže druhé dítě cca za 5let a kočár s emě skladovat nechce 🙂 samo,že pak chci gt zas:D ale mohli by udělat otáčecí sportovní verzi:D

ivett
21. říj 2011

@verusa22 tak pokud nespěcháš, tak až ta chvíle nastane, klidně mi napiš, možná to už bude aktuální a vemu ho ségře... 😉 díky

lucenek
21. říj 2011

já doufám že tak dva roky max a budu se prdolit

verusa22
21. říj 2011

ivett oka🙂 nee nespěchám🙂

ivett
21. říj 2011

tak já teda jsem asi exot, ale já bych ráda navázala jednou MD na druhou 😀 takže podle mých výpočtů a propočtů 😀 bych ráda zapadla někdy koncem příštích prázdnin 😀

pikusa
21. říj 2011

Taky chci navázat mateřskou na tuto.....ale bůh ví,jestli se to povede 😒

lucenek
21. říj 2011

@pikusa kolik máte mražáčků? nebo znova celej proces?
@ivett ty seš sebevrah 😀 ale každej to máme jinak no..já bych určo pošla s tím co mi gojgyna předvedla půl roku v kuse jsem ráda že už si pospím

ivett
21. říj 2011

lucenek tak moje malá je zlatý dítě, takže já si to prubnu klidně hnedka...😀

pikusa
21. říj 2011

@lucenek ještě máme mrazáčky...přesný počet už ani nevím...
asi ted až do dostanu jdeme zase na to.....
Mates je od mala hodnej,zlaté dítko,takže jsem nějak přesvědčená,že další bude taky 😀
A hlavně jsem stará,čekat nemůžu...

lucenek
21. říj 2011

@ivett víš jak u druhýho přesně naopak 😀 ne že bych ti to přála takový rošmabo co jsem měla já.....ale aspoň mě hřeje ten pocit, že by druhý mělo být ouká

lucenek
21. říj 2011

@pikusa tak pikusko ať se mrazáčkovi daří u tebe....hlavně ať to klapne..... 😵

ivett
21. říj 2011

lucenek tak toho se trochu bojím, pravda, ale tak uvidíme, třeba bude ještě hodnější než je Gitule... 😀

lucenek
21. říj 2011

@ivett třeba jo ale to bych ti děsně záviděla....takovou nespravedlivost 😀 😀

ivett
21. říj 2011

lucenek tak si povíme příští rok jo? vlastně až ten přespříští, pokud příští zapadnu 😀

lucenek
21. říj 2011

tak jo

pikusa
21. říj 2011

@lucenek snad jo....protože jestli ne,nevím,jestli do toho ještě půjdeme

lalineckaaa
23. říj 2011

Holky nevite o nějakem obchudku kde maji PP GT3 sportak v Kiwičku, hodně obchodu ho nabizi a přitom ho nemaji . Děkuji

lucenek
23. říj 2011

kiwičko nové už asi neseženeš..leda bazar, jukni na mimibazar, sbazar.....nebo rovnou oslovit mallli nebo kenyo.....

kacka.l
23. říj 2011

Kiwi už opravdu nikde není, sháněla jsem ho už loni, je to kolekce 2010, poslední měli tehdy v Bratislavě. Takže opravdu jedině bazar.

ivett
23. říj 2011

kiwi je bohužel bez šance sehnat nové, ani bazarové skoro nenajdeš...jeden inzerát s korbou jsem našla, ale jen navetta, pak jednu autosedačku kiwi jsem viděla, ale sporťák vůbec...na kocarek.cz píšou, že je skladem, já z tama měla javu 2010, ale určitě nebude ani tam...kontaktovala bych kenyo nebo malli jak radí holky...

lucenek
23. říj 2011

@ivett jj jeden je komplet na mmb paní dává i moccu

lucenek
23. říj 2011

@lucenek sry tak cedro.....

lucenek
23. říj 2011

si píšu sama sopbě..tragedie semnou už

ivett
23. říj 2011

lucenek, právě, to je cedro, už jsem na to koukala taky 😀