Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
23. říj 2011

bravo 😀

lucenek
23. říj 2011

@ivett jak s city elite?

ivett
23. říj 2011

lucenek, jako jak jsem spokojená? no moooooc 😀

lucenek
23. říj 2011

a jezdí fajn a ukaž fotky nějaké.....já pega moc miluju abych ho dala....já vím je to mazec....ale kdybys jela do ov tak se ozvi at pozkúšám jasný?

ivett
23. říj 2011

luci jezdí super, klidně se můžem někdy do Ov domluvit, jsem mobilní, takže no problem 😀

jediná "vada", na kterou jsem teď přišla, že nejde složit s fusakem, bohužel díky tomu systému skládání ho nesložím s fusakem, naštěstí není problém ho tam nacpat kdykoli během půl minuty, ale tak někoho by to otravovalo...nic jiného zatím fakt nevadí 😀

lucenek
23. říj 2011

@ivett já jsme ta co by to asi sralo.... 😀 ale člověk si zvykne že....hele jo....ráda bych si potěžkala 😵 písnu IP kdy mám free ale večer včil sem v rachotě a furt to tu zvoní

ivett
23. říj 2011

jasně, klidně písni...

člověk si zvykne, zase jako pokud neskládáš kočár furt, tak to může být fuk...já v autě přes týden mám Bee, takže City Elite mi stojí doma rozložený a i s fusakem, když jedu na procházku tady, tak neřeším...skládáme ho do auta jen o víkendu ke tchánům a nebo když jedu někam s malou na celý den, takže v průměru 1-2x týdně ho do auta skládám, takže mě to až tak netankuje...jako takhle, složila jsem ho s tím, ale nemám kombík, takže ho do sedanu nedám na výšku, on se složí, ale zůstane nav ýšku dost široký, nejde prostě na placku a jde to debilně, bo ten pásek, za který se skládá, je vlastně pod tém fusakem...no jak říkám, fusak je sundaný za 10vteřin, nandaný za 15 😀 nepoužívám ty horní pásy, takže o to je to jednodušší, protahuju jen ty boční a přední...ale gt3 jsem neskládala s fusakem, ale asi taky nepůjde složit úplně na placku ne? taky zůstane víc naducaný...

lucenek
23. říj 2011

@ivett gt když skládáš tak záda narovnáš a ta ložná plocha je celá nahoře naplacku takže to podle mě s fusakem jde....
já ho ani jednou nesložila nemá jediný škábanec na konstrukci....

ivett
23. říj 2011

lucenek to je ale mazec, a s čím jste jezdili? nebo jako autem vůbec nejezdíte? nebo vždycky s golfkama? opečováváš ho fakt fest 😀
no tady se to skládá právě obráceně, takže na tom ten fusak logicky složit nejde no...ale tohle mi zrovna nevadí, jak říkám, v autě mám golfky, ty s fusakem na placku složím...

lucenek
23. říj 2011

@ivett kukej
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48688167&tab=9

já neměla důvod jezdit autem a když už tak byly golfky...takže složila jsme ho jednou zkusmo abych věděla..jinak na disku u kol má ty odřeninky od klamínků a tak ale konstrukce fakt jako novej

ivett
23. říj 2011

a no dyť jo vlastně, á úplně zapoměla, že ta ložná plocha tam je celá odkrytá, tak to se s fusakem složí v pohodě...jsem si to neuvědomila...
jj, je to super kočár, to já nikomu nevymlouvám 😉 můj neměl za toho půl roku taky jediný škrábanec jak jsem pak zjistila, taky jen ty kola ale malinko, tak já ho měla nový a fakt chvíli no...

jako pořád tvrdím, že peg je super, ale kdyby byl o kousek lehčí nebo aspoň vyřešili to přední kolo, že by se skládalo jinak, ať to nemá 110cm na délku, tak bych ho možná ani neměnila...ale teď jsem si tak zvykla a to super odpružení u elite, že nevím nevím no...na tom předním kole je to fakt hodně znát...ta jízda mi prostě přijde komfortnější, a to u pega jsem na jízdní vlastnosti nikdy nemohla nadávat...

lucenek
23. říj 2011

@ivett jj jasný jak zkušíš a máš to v ruce.....je fak že quinny šel taky stršit jakoby pod konstrukci peg je dlouhej, ale třeba my jezdili jen na plavčo se sedačkou, ne chatu občas na nákup...všude tam stačily golfáče.....

ivett
23. říj 2011

jj luci, je mi to jasný...je fakt, že přes týden ho do auta fakt skoro neskládám, jen ten víkend, a to se dá...jako i na gt3 bych si zvykla, já neměla moc šancí ho vyzkoušet ve sporťáku pořádně, protože jsem ho prodala když jsme měli sporťák asi 14dnů, určitě bych si zvykla...proto ho i pro ségru sháním, oni tak často ho do auta skládat nebudou a na ježdění po obci a procházky, když ho skládat nemusí, je opravdu super, to mu fakt není co vytknout a je krásnej, takže proto sháním ségře pega, je sice unešená z elite, ale ty prachy za něj prostě nedá, což zase chápu...

lucenek
23. říj 2011

@ivett kolik koštuje elite?

lucenek
23. říj 2011

taky neměním pokud mám nezničený kočár kupovaný v roce a půl skoro věku takže jetej necelý rok.....
navíc korbičku wavečko jsme sehnala za vydatné pomoci kačky, ted s Pavčou budu mít matraci půl za litr, ještě ta pláštěnka.. doladila jsem fusak kaiserthermo iglu fleece do čokoládkové, zimní nánožník...oujé se těším až zase budu drandit 😵 😵

ivett
23. říj 2011

luci no nejlevnější nový je za 10,5tisíce + madlo podle toho jak seženeš, já s poštovným skoro za litr no a plus pak na zimu fusak no...ale tak základ s madlem bez pláštěnky něco přes 11tisíc nový...ojeté se neprodávají a když tak jeden kus za nějakou dobu a cena tak 8,5tisíce...je teda levnější než pegáč, ale pro někoho, kdo kočár má a nic mu na něm nevadí a chce 3kolku proto, že se mu líbí, je to až dost no 😀

lalineckaaa
23. říj 2011

Ja pravě bych ten sportak chtěla novy,přeci jen v něm budu mimčo vozit nejdyl. A z bazašu mam stach. No když ne kiwičko tak třeba tropical ? Co myslite ,seženu?

lucenek
23. říj 2011

@lalineckaaa kol 2010 novou nesženeš, musíš si to sama vygooglit a zjistit jak jsme psaly odkazy.....zase peg je kvalita jetého ve slušném stavu užiješ dozajista....a kdž se o něj předchozí majitel dobře stará....tak to poznáš

lucenek
23. říj 2011

@ivett jj troche výš.....ta cena....ale domluvíme se a já si pojdezdím

lalineckaaa
23. říj 2011

@lucenek No už jsem rozepisovala maily. Ale by mě z toho jeblo milion obchodu je nabizi a přitom je nemaji. A z bazošu opravdu nechci. Viděli jste už i barvu fantasy beige? Je pry z trošku jineho matroše libi se mi ale ve skutečnosti neni takova pěkna.

kacka.l
23. říj 2011

Na schka chci taky!!!!Teda jesli mě berete??? Lucenku, nepočkáš,až to Pavla pošle a pak bychom se setkali??

@lalineckaaa Fantasy beige je pěkná na holku, kluka bych do ní nedala. 🙂 leda tu letošní novou kolekci. 🙂

kacka.l
23. říj 2011

Ta ivory se mi líbí.

lalineckaaa
23. říj 2011

@kacka.l noo mi se nelibi ani jedna,čekala jsem že v kolekci 2012 bude naka pěkna barva,a pravě jsem nepospichavala s objednanim kiwička a doplatila jsem na to. Zkusim rozepsat emaily ještě na ten tropical,a když tak to vyhraje jawa sice neni takova ,,živa´´ ale doplnkama se to da pěkně doladit

ivett
23. říj 2011

tak já béžovku viděla na dovči a v obchodě a fakt naživo není tak úžasná, jak na fotkách, nešla bych do ní...naopak je krásná ta červená, nevím jak se jmenuje...z těch nových se mi líbí london...
tropical je podle mě nejhorší barva, já nemám ráda oranžovou, takže ani papaya ani tropical by u mě neprošly...

kaci jasně, že tě berem 😉

lucenek
23. říj 2011

@kacka.l jasné udělám scuk.....až pak....
letošní mě dostává ta jeansová 😵

lucenek
23. říj 2011

@lucenek taky bych šla event do geranium i na kluka může bejt 😵

lalineckaaa
1. lis 2011

Ahoj holky tak už mam doma novy gt3 tropical byl mezi poslednimi kusy. Přišti měsic jen autosedajdu a korbičku. Mate některe fotku podvozku GT3 a autosedajdy zajimalo by me jak to vypada nikde to nemužu nait.

pikusa
1. lis 2011

@lalineckaaa gratuluju 😵

pikusa
1. lis 2011

🙂

lalineckaaa
1. lis 2011

@pikusa juu vypada to doooobře. Neviš jestli se da i s autosedajdou dat koš uplně nahoru? To zas bude už jen se sportakem včera jsme s manžilkem skoro cele dopoledne štelovali co kočik vše umi a jsme oba unešeni. Ale musim ho už schovat bo na něj furt čučim a zatim si tam ustlal muj milaček čivavka 🙂