Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

sonialili
26. únor 2013

Ahoj, koupili jsme si kočárek PP GT3 model 2011 trojkombinaci, pro naší ještě nenarozenou princeznu. en kočárek jsem si vyprosila, vydřela no prostě jsem po něm toužila. Mám ho u rodičů, jsou pověrčivý a nechtějí mi ho dát domů, kde bych ho neustále zkoušela a učila se s ním. Jen mi řekněte, naučili jste se sním? Já jsem zoufalka s návodem v ruce a stejně si pořád nepamatuju, co musim udělat, abych na podvozek nasadila korbu. V jediné v co doufám je, že postupem času to chytnu do rukou i do hlavy, přeci jen mám asi poloviční mozek, který doufám v šestinedělí zase doroste 🙂 Jinak jste s kočárkem spokojené? S variantou s korbičkou i sporťákem? Nemůžu se dočkat na první procházku, doufám, že ten bílej prevít sleze 🙂 Ještě bych se chtěla přeptat, kdyby někdo sháněl tašku Borsa v červené barvě (Geranium) mám úplně novou nepoužitou. Dostala jsem ji ke kočárku a jednu ještě jako dárek ☹

lalineckaaa
27. únor 2013

@sonialili Ahojki určitě si udělala dobře že jsis kočarek koupila 🙂 Ja ho měla doma už od 25tt tak než se maly narodil měla jsem veškere ovladani v maličku. ALe hodně mělo zasluho youtube a taky oficial stranka PP kde sem si stahla navod a vše co potřeba ..navod jsem si vytiskla a hodně jsem jela podle toho. Korbička super,bohužel se malemu moc nelibilo tak jsme spiš využivali autosedačku...a sportak mame ted a je super sice ze začatku maly trošku plakal bo na mě neviděl ale ted je větši a libi se mu. Co se tyka autosedajdy tak mi vadilo pasani v autě tak jsem dokoupila zakladnu a autosedačka se jen nacvakne přiděla pasem ,nemusi se u te zakladny davat pas přes nohy bo už je pas připevněn na te zakladně . JInak se ptej na co chceš :-
Zkusim ti najit pra věci a hodit odkazek 🙂

zelvatko
28. únor 2013

@lalineckaaa ahoj, prosím tě, mohla bych tě poprosit o odkaz na ty jejich stránky, kde si stáhnu návod?Mám složený sporťák a potřebuji si už nachystat hlubokou korbičku a včera jsem nad tím seděla a nehnula s tím.. díky 🙂

sonialili
28. únor 2013

Moc díky! Zelvatko, jsme na tom stejně 🙂 Já když jsem naposledy nasadila korbičku, tak se mi kynklá jako kolíbka, něco tam prostě dávám špatně ☹ Mám vycvaklý ty šedý potvůrky a pak jsem zkoušela vysunout tu černou část, jenže to mi na to pak nejde dát.
Takže to je asi jediný co teď hlavně řeším. Jak nasadit korbu. 😠

lalineckaaa
28. únor 2013

@zelvatko
@sonialili Ten odkaz co hodila pikusa je vyborny nejen že jsou tam videa ale taky,jak jsou ikony obrazek ,popis navod tak i navody
http://global.pegperego.com/babyproducts-catalo...
http://pegperego-baby.cz/_bazar0253-bazar-navet...

lalineckaaa
28. únor 2013

Tak ten prvni odkaz je špatně je to upevěni navetty do auta 😅

lalineckaaa
28. únor 2013

http://pegperego-baby.cz/_pgt3mo342-gt3-modular... když kliknete ne navody mate tam vše ke stahnuti 🙂

sonialili
28. únor 2013

Moc díky!!! Ještě se zeptám, možná si budeš klepat na čelo. Dávala jsi malého do korby jen tak, nebo jsi kupovala nějaký podklad, myslim matraci, výplň, nebo pokrývku na dno korby? Myslela jsem, že budu dávat pod hlavičku bavlněnou plenu a deku na přikrytí a pod malou podložku, kdyby se náhodou pročůrala - kakala. Jasně, že se jedná až o léto, teď mám fusak, takže mi jde spíš až o teplejší dny. 😀

lalineckaaa
28. únor 2013

@sonialili Ze začeaku jsem byla blbka měl tam jen fusak jaro,leto,podzim....a pak sem si řekla že chudačka to musi tlačit ...tak jsem mu tam dala zlaveček co jsem měla ze setu do postylky(je to jen takova obdelnikova placka)...polštařek se vlezl do korbičky krasně jen u nožiček chybělo asik 5 cm ale to neavdilo...polštařek sem měla obaleny v těch bavlněnych barevnych plenkach ........a když to bylo propocene nebo špinave tak jsem mu tam napasovala zavinovačku .

sonialili
1. bře 2013

Děkuju, mě to právě přijde takové tvrdé a nepravidelné na ty zádíčka! Jinak dneska jsem si kočárek užila a ošmatala a určo to bude dobrý, jezdila jsem sice jen po chodbě, ale i tak :-P

duratlicka
6. bře 2013

Ahojte, prosim vas zmesti sa GT3ka do klasickeho maleho vytahu? Lebo Jane sa mi zmesti, ale tento je dlhsi, strasne sa mi paci, len na 5. poschodie, to by bol masaker po schodoch☹

duratlicka
7. bře 2013

@kacka.l Dakujem za to zmeranie vytahu.Takze by sa mal zmestit.Dostali sme totiz Jane a jedine,co je na nom super su kolesa,inak je nemozny.Pouzivali sme Pliko a tie pasy,striesku,madlo,kosik,to sa neda porovnat.Takze GT3 by bol pre nas asi ako stvoreny.

alicar
10. bře 2013

tiez mame PP GT a do vytahu sa nam neda :(

lalineckaaa
15. bře 2013

Ahoj holky...kdyby se našla naka maminka ktera by chtěla vyměnit potah na GT3 byla bych rada.....jen z duvodu vvzhledu.Mame tropical.

lenny.anticek
16. dub 2013

Maminky co máte kočárek Peg Perégo GT3, je možné na něj použít autosedačku Maxicosi nebo Roemer?? Existují adaptéry?

mpavlinka
16. dub 2013

@lenny.anticek ne, na gt pouze gt vejce 🙂

lenny.anticek
16. dub 2013

@mpavlinka to jsem slyšet nechtěla 😀 mě příjde ta autosedačka gt strašně mohutná..chjo, ale jelikož chci PPgt tak se budu muset vzdát vysněné Maxicosi 😠

mpavlinka
16. dub 2013

@lenny.anticek jj, ale je prostornější nez MC a vydrží déle, měla jsem obě 🙂 Ale mimi v ní je jakovy víc vsedu, to mi spíše vadilo.

lenny.anticek
16. dub 2013

@mpavlinka tak děkuji moc za názor 🙂 budu si muset zvyknout 😀 třeba nakonec bude super.

orchidis
17. dub 2013

Holky, nechcete se některá zbavit červené korby na Peg Perego? 😉 Nevím, jak je to s kompatibilitou, ale slyšela, jsem, že ty navetty jsou v pohodě. Máme 2007, po jednom dítěti, jen bych teď chtěla červnou korbu 😉.

varo
19. dub 2013

neprodáváte někdo Navettu v barvě FANTASY BEIGE ??

blizennec
19. dub 2013

ahoj holky, kdybyste náhodou měli některá zájem, prodávám korbičku Navettu 😉 šedá barva, dohoda o ceně možná
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=65074720&tab=5

varo
19. dub 2013

@kacka.l děkuji,ale zrovna tato paní mi před dvěma týdny psala že už ji nemá, proč ale nevymazala inzerát je mi záhadou 😒 😒

kacka.l
19. dub 2013
varo
21. dub 2013

@kacka.l děkujíííííííííííííííííííííí

alicar
25. dub 2013

Nevite ci sa da ina sportova sedacka dat na PEG PEREGO GT3? Vadi mi ked je sportova cast len v smere jazdy :(