Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
9. říj 2009

Jo a ještě jsem chtěla napsat, že dneska jsem testovala kočár do kufru Fiatu Punta, bez koleček vejde, ale musí být mírně odkloněné sedadlo, cca 2 cm. Ale zjistila jsem, že jeden z těch vycvákávačů na kola se mi vždycky zasekne a nejde ven. 😠 A musím to páčit šroubovákem. ☹

pikusa
9. říj 2009

Ahojík.....
Kacko....foto nevadí 🙂
ale jde to jen u ležícího prcka....má totiž hlavu tam,kde jsou nožičky a obráceně nasazenou boudičku...

mes
9. říj 2009

Díky moc - a ještě jeden dotaz - dá se kočárek alespoň trošku houpat? Když se nastaví to odpružení??

marketka.27
10. říj 2009

Ahojky, taky vám kočárek vrže 😠 ?

renatajjj
10. říj 2009

Joooo a občas pěkně. Ze začátku mi to přišlo, jako bych koupila obyč kočár za dva litry. Právě jsem ale četla, že pomáhá teflonový olej, na který se nechytá bordel. Vrzání je asi jediná neduha. Holt plasty. Nevrzá to ale furt. Nebo prý také pomáhá přehodit na čas pérování.

zazalienka
10. říj 2009

ahoj, tak nám kočík už parkuje doma.. z druhej ruky, po cca 4 mesiacoch, ale zatiaľ len pozitívne dojmy.. zakiaľ ešte naštudujeme návod to potrvá..

marketka.27
10. říj 2009

renata díky. No na to, že s ním jezdíme chvilku, tak mě to neskutečně vytáčí. Netušila jsem, že existuje nějaký teflonový olej 😲, ale to vrzání je hrozné a u tohoto kočárku jsem to teda nečekala.

pikusa
10. říj 2009

Tak mě holky nevrže........

zazalienka
10. říj 2009

baby, nechce sa mi to tu čítať, špekulujeme tu nad tým, ako sa vyberá ten športový kočík, aby sme len na podvozok nasadili Navettu? podľa návodu na to nevieme prísť..

pikusa
10. říj 2009

Zaz...je to docela složité...sundali jste jako by zádovou opěrku sportáku???
Jinak stačí zvednout takové ě světle šedé adaptéty a nacvaknout...teda k tomu ještě i takový černý plastový jako by pruh

kacka.l
11. říj 2009

Teda mito taky příjde složité, sundávala jsem to přesně podle návodu, ale i tak jsem občas zápasila. 🙂

pikusa
11. říj 2009

No my to tehdá nemohli vykoumat vůbec... 😒

jenniffer
12. říj 2009

Ahoj holky, jsem taky šťastnou majitelkou pegáče a doteď jsem byla naprosto spokojená. Máme 4měsíční mimčo a mám problém s autosedačkou. Když synka obleču do zimního overálku, tak mi skoro nejdou zapnout pásy - popruh mi přijde prostě moc krátký. Koupila jsem si před pár dny i zimní zavinku do autosedačky Emitex a pak už vůbec není šance popruh zapnout. Sedačka je 0-13 kg, syn má teď necelých 6kg a už se mi tam díky krátkému popruhu skoro nedaří ho připoutat. Co budu dělat za 2m fakt nevím. Jak to řešíte vy? Dělám něco blbě? ☹ Poraďte.
Navíc je sedačka dost těžká, takže mám co dělat, abych ji s mimčem unesla. 😠

matra
12. říj 2009

Holky,které používáte originál pláštěnku na zips, nepropouští vodu? Je to pořád OK? Mi to připadá,že mi ta impregnace nějak propouští ☹ Jakoby to trochu vsakovalo vodu...

zazalienka
12. říj 2009

ahojte, tak sme to úspešne zvládli, zo šporťáku je hlboký kočík.. už len aby Míšatko prišiel medzi nás..

sevzuz
12. říj 2009

to jenniffer: presne tento pocit mam aj ja tiez neviem ako ho tam dostanem☹ baby nemate nejaky zlepsovak?

pikusa
13. říj 2009

Tak zlepšovák nemám.....se zimní zavinkou emitex se nechytám ani náhodou.......
nabalenej jen tak tak....§jedině na malli.cz je někde místo pro dotazy,napsat,odpovídají hned nebo 2.den..

jenniffer
14. říj 2009

Holky, já myslela, jestli třeba neexistuje něco jako prodloužení toho popruhu. Dost o tom ale pochybuji, protože pak by asi sedačka tratila na bezpečnosti. 😒 Nezbývá mi asi nic jiného než tu zimu nějak se sedačkou přečkat a těšit se na větší kategorii od 13 kg... 😅 Včera manžel okukoval jiné značky autosedaček a říkal, že ostatní na tom nejsou z délkou popruhu o moc lépe. No, uvidíme co bude např. v lednu, jestli se ještě do sedačky vlezeme. Jestli ne, tak jsem fakt zvědavá, jak to budu řešit, protože jezdíme docela často. 😖

annei
14. říj 2009

Ahoj holky, tak to tady všechno čtu, protože chceme pro našeho 6 měs. mrňouska sporťáček, PP GT3 vede, vím, že je super, nějaké to vrzání a tak, ale ráda bych se ještě vrátila k otočení stříšky...je mi jasné, že mimčo neposadím, ale koukala jsem, že to fakt jde - fotky. Mně odrazovalo, že na něj neuvidím. Je ještě malinký...
Kdy jste šli do sporťáku a co na to vaše mimi?
Jo a taky, máte někdo šedou letošní kolekce? Zajímalo by mě, jak moc se zatentuje ta bílá...a vůbec, neviděla jsem je nikde na živo, je to docela problém.
Kdo jste z Ostravy - najdu je někde? v Avionu nejsou a my to do ostravy máme asi nejblíž. V olomouci jsme taky nenarazili...

kacka.l
14. říj 2009

Zajeď si do prodejny sam baby- v ostravě u Ústředního hřbitova. byla jsem tam sice cca před 2 měsíci naposledy ale měli na krámě oranž, zelenou a šedou barvu i s navettama. Ale raději si tam nejdříve zavolej, jaké mají na krámě. www.sam-baby.com teda myslím. Já jsem tam nakoupila i super věci pro mimi, protože to tam mají za velkoobchodní ceny.
Jo a já půjdu do spor´táku do měsíce a to bude mít malý 4 měsíce. Sice jsem ještě v navettě, ale nějaký průzor ve střeše myslím je.

kacka.l
14. říj 2009

Jé tak je to bez té pomlčky. www.sambaby.com.
A s tou autosedačkou mám ten samý problém, prý je to kvůli bezpečnosti, z kombinézky může popruh sjet. A těžká je tedy jako prase. Už pokukuju po 0-18kg, protože nemá šanci se tam vejít. 😒

jenniffer
14. říj 2009

Annei, já mám doma letošní kolekci, barvu šedou (titatio). Zatím jezdíme v navettě, ta má taky bílé pruhy a zatím se mi je teda podařilo znečistit jen lehce, tak jsem to šupla do pračky a bez problémů vyprala. 😉

pikusa
14. říj 2009

Jennifer...do pračky na kolik jsi to dala???
my máme šedou jen navettu,sporták červený....
zatím stále jezdíme v Navettě...Annei,ale půjde brzy do sportáku,ale už asi normálně,ne čelem ke mě

annei
14. říj 2009

Jé, moc díky za info, kouknu na tu adresu. Je škoda, že se sporťák nedá otočit...ale určitě tam zajedem kouknout, no nějaký koupit musíme. Budu ráda když to osahám.
Holky, všimla jsem si na fotkách, že popruhy nemají polstrovaný chránič na ramínka, fakt tam nejsou?

matra
14. říj 2009

Annei ahojky,já taky okukovala PP v Sambaby, ale kupovali jsme jej v porubě ve Srkbíkovi,v Šopinu ho mají předražený nebo aspon měli 😠 A nebyl vystavený na prodejně jenom na objednávku,takový velký obchod a takový kočár vůbec!! 😠
A jinak,si ho klidně můžeš osahatu mě 😀 Jsem z hrabůvky...
Já v něm měla malého od asi necelých 5ti měsíců,mela jsem otočenou boudu a vevnitř vložnou tašku a pak už jenom ležel na dece,kvůli kšandám,aby ho netlačily.
A jinak do sportáku jde dobře vidět, když se látka na boudě ohrne nahoru,přes léto jsem to tak měla pořád 🙂
A polstrování na kšíírech opravdu nejsou, ale nám to vůbec neva,protože jsou volně na ramínkách a nejsou vyvedeny ze zádové opěrky, ale zespodu, aby se mimi mohlo předklonit, takže netáhnou a neomezujou v pohybu.
Kurnik to je písmenek 😀
Jestli ještě něco tak se ptej 😉

kacka.l
15. říj 2009

Matra: tak to jsme udělali stejně, taky jsem jej jela okouknout na sambaby a tehdy ještě i na karolinu, teď už to tam není. A pak jej objednala ve skrblíkovi v Porubě. Teď tam mají tuším slevy na barvu mokka a cedro za 9500,- nebo tak nějak. Ještě, že jsem koupila papaiu, to by mě štvalo koupit cedro za 12500 a o dva měsíce později o tři tisíce levněji. 🙂 🙂 🙂

kacka.l
15. říj 2009

Jo a Matra, to jsi měla přímo porte enfant tašku nebo jen takovou nějakou?

annei
15. říj 2009

No já na netu hledala a hledala a hledala, až jsem vyšňupala tuhle diskuzi a tak díky vám o Sambaby vím, takže jsme včera nelenili a na mapě našli, snad se tam v sobotu mrknem... mrňous má rýmenku...
Kočár objednám pak netem (to maj ve skladu blbý, všichni jen osahaj a nic...maj slevnit!) Mně je asi jedno od kud, ceny jsou skoro stejné (Titanio), stejně mi to musí dovézt, protože do Ostravy to mám tak 50 min. cesty.
Na Ondálek.cz je mají ještě tuším krapet levnější než Skrblík, ale rozumím, Skrblík je Poruba...Ondálek Cheb, poštovné neplatím a dodaj ho do 3 dnů - to jde...
Docela by mě ještě zajímal nánožník, jestli dobře kryje v horní části, třeba když mimi spí, tak ať na něj nefučí....No fučení se asi jen tak nevyhnu, že, to je mi jasné, ale co pak? Slída?

gabule75
15. říj 2009

Ahoj holky,

prosím o radu. uvažujeme o koupi Peg Perega GT3 a jsme docela vášniví in-line bruslaři a chtěli bysme příští rok jezdit na stezce i s mimčem. nemáte některá tuto zkušenost? jestli se při jízdě v poho ovládá, je stabilní atd.??
díky díky moc

renatajjj
15. říj 2009

marketka.27: no, nám začal vrzat po 14 dnech vození! Jsem z toho byla docela v rozpacích, protože byl náš druhý. Občas je to šílený, ale kolikrát ani nehlesne. Občas jsem vyzkoušela to pérování a nevrže. Tak možná začne, až budou solit silnice 😠