Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
3. lis 2009

taky nevidím možná je světleší ta oranžová a šedá 😀

pikusa
3. lis 2009

Tak já taky nevidím rozdíl..... 😒
A teda ten pro 2 děti nevím....asi mi přijde,že je ten druhý dole za trest.... a v zimě asi úplně....asi bych tam mímo nedala

annei
4. lis 2009

a jak se vám jeví ta java? Nic moc ty nové barvy.

kacka.l
4. lis 2009

Java se mi líbí moc, ale stejně tak se mi líbí ta kiwi. A úplně nejvíc ty velké navetty. Java vypadá dobře, je to taková hnědá jakou mám na papaii a ta šedostříbrná je hezká, jen mi tam moc neladí ta černá.

pikusa
4. lis 2009

Java se mi teda líbí.....
A větší Navetty---super 😀

annei
4. lis 2009

Právě ta kombinace s černou...já nevím, nejlepší by bylo to vidět v reálu...asi ještě počkám. Takže buď Titanio nebo Java, či vím...???? Čekala jsem, že vyběhnou s více barvami, tak mě to trošku zklamalo. No přece to neobjednám jen tak, abych pak kočár vracela, protože se mi nelíbí. Pozitivní je, že Titanio šlo dolů s cenou 🙂

matra
4. lis 2009

No jinak ten kočarek s tou sedačkou pod kočárkem,jako nevim,no...
Možná tam na chvilku starší dítko strčit, místo skate třeba, ale moc se mi to nelíbí, v reálu to možná vypadá lépe 😒
Výrobce určitě uvádí možné zatížení kočárku a když tam posadím druhé dítě,které má určitě přes 10 kilo, tak to asi bude trochu přetížené... Mi stačí, když vezu těžší nákup v košíku a už se hůře jede.

kacabaja
4. lis 2009

Matra, myslím, že psali, že soft je na tvrdý povrch.

Všimly jste si těch kšír, vypadají jako obyčejné, ne takové suprovní jako u předchozích kolekcí, kdy je dítko zapnuté a stejně se může hýbat.

Holky, jde ten kočárek fakt do lehu? Dneska nám někdo ukradl kočárek, tenhle jsem měla vybraný jako sporťák, že tam přesedláme až bude syn sedět...no, změnila se situace...oni kdysi vyráběli vložné tašky, takže by logicky měl být do lehu, ale když na něho koukám na netu, moc se mi to nezdá...

matra
4. lis 2009

kacabaja,
jde do lehu, já tam malého ze začátku vozila ve vložné tašce a směrem ke mě s otočenou boudou. Původní kočárek jsme vrátili,páč se nám rozpadl... Takže jsme koupili rovnou sporták...
A kde jste ten Váš kočárek měli, že Vám jej ukladli a co jste měli??? Si nedovedu představit, že bych o tento přišla ☹

ejaja
5. lis 2009

Chci si koupit zvlášť sporták peg prego GT3. máte zkušenost? můžete doporučit jako praktický (!) sporťák? budem jezdit v Praze ale i v lese. požaduju jen super sporťák. hihi!

zofik
autor
5. lis 2009

holčinky prosím můžete mi poradit s kšírama ve sporťáku, konkrétně horní uchycení, přestavovali jsme totiž na sporťák a to se jen tak zastrčí do té horní dírky...jsem nějak nepopochopila zda se to nějak ještě neupěvňuje...díky moc kdo mi poradí......

emanka
5. lis 2009

ejaja - ja som si tiež kupovala iba šporťák a je super! Ľahko sa ovláda, ľahko sa skladá...lenže ak budeš chodiť busom, tak neviem, lebo je dosť veľký, aj ja mávam niekedy problémy v malých obchodoch, vtedy nadávam na bezohľadných ľudí, ktorí vidia, že idem s kočíkom, ale aj tak stoja v tej uličke a vôbec ich nezaujíma, že nemám ako prejsť ☹
Ja nechodím po lese, ale väčšinou po dvore a záhrade a to je samá tráva, hlina, teraz blato, ale aj chodníky...a všetko je úplne v pohode, ako keby som chodila po rovnej ceste.
A tiež je tam tá ladvinka, ktorá je veľmi praktická, ja tam nosím mobil, kľúče, dudlík, servítky, podbradník, peňaženku, proste sa tam zmestí toho veľa a navyše je tam aj otvor na fľašku malinovky pre maminu 🙂
Proste je to super kočík...môžem len odporučiť (ak ti nebude vadiť, že nevidíš bábo, lebo ide iba v smere jazdy ☹ )
zofik- tak nad tým som aj ja rozmýšľala, ale asi, teda určite sa to zastrčí do tej dierky...ale je to iba také provizorne, že? Vôbec to tam nedrží na pevno, ale to asi preto, že neskôr to nebudeš dávať do tej dierky a dieťa bude mať viac pohybu, nemusí byť len opreté, ale môže sa aj predkloniť a tak...

kacka.l
6. lis 2009

No je super, ale já bych uvítala i odpružené přední kolo. Jak jedu s malým po poli, pěkně tam nadskakuje.Přes větší nerovnosti jezdím po zadních a je to dobré.

ejaja
6. lis 2009

emanka - diky za info! zkusim ho v obchode.

zofik
autor
6. lis 2009

díky emanko, též mi to přijde provizorní....

matra
6. lis 2009

Tak to já přes větší hrboly, když malý spí tak jedu po předním kole, mi to tak teda nedrncá potom vůbec... 😅

A jinak co se týče těch pásů, tak já si myslím,že se tam zastrčí, jen při usazování a kšírování mimča,že je to jen takový držák, aby si to mimčou nezasedlo a maminy to z pod něj nemuselyl ovit... 😒

Ejaja: jinak určitě doporučuju, já jsem s ním nadmíru spokojená,jediná nevýhoda je,že je opravdu trochu větší, ale o to prostornější pro mimčo 😉 A drandili jsme i v lese,kořeny,bláto,kaluže a pohodička.
A těším se na sníh,určitě pojede jako po másle,podle těch kol co má 🙂

Jinak včera mi přítel dofoukal kola, byli jsme trochu naměko, a teda pořádný rozdíl 😀
Už ani netáhne na stranu 😅

marketka.27
6. lis 2009

Můžu se zeptat, jak vám jde přepínat odpružení? Já levým nehnu vůbec a pravým s vypětím všech sil oběma rukama 😠

pikusa
7. lis 2009

Market....jde to fakt těžko....
ze začátku mi s tím hýbal chlap....a i on měl co dělat..

lucenek
7. lis 2009

na to jsem se zrovna chtěla taky optat....tak manhgel půjde fukat gumy tak bude přepínat

anndrea
7. lis 2009

Ahojte, my máme Peg Perego GT3 completo už 4 roky, manžel ho priniesol ešte z Talianska vo farbe Toffee, ked na Slovensku bol úúúplná novinka, ja som s ním bola veľmi spokojná a teraz som ho celé oprala a je ako nový aj pre druhé bábatko. Inak mali sme na ňom aj DEFEKT, to bola fakt sranda, normálne mi koleso opravovali v pneuservise 😀 Nám sa prepína odpruženie celkom ľahko, že to zvládnem aj ja.

marketka.27
7. lis 2009

pikusa: a pak se to rozhýbalo?
anndrea: defekt jsme měli hned při první delší procházce celkem nenáročným terénem kolem rybníků, manžel to vzal do práce a opravoval kolega😀 Ale už jsem koupila náhradní duši😉
A někdo tu psal, že stříkal celý rám teflonovým olejem, co všechno? Odkud to vrzání vlastně jde? Mně se zdá, že vrže úpně celý kočár 😠

anndrea
7. lis 2009

Nám nevŕzga vôbec nič, len ten defekt ma poriadne zaskočil...kde sa dá kúpiť náhradná duša? to by ma fakt zaujímalo, len tak pre každý prípad. Inak ja ten kočík fakt zbožňujem, ale jediné čo mi na ňom vadí je ten originál pršiplášť, nikdy som si ho tam nevedela poriadne uchytiť, je taký hrubý, nepriedušný 😠 aké máte s tým skúsenosti?

marketka.27
7. lis 2009

anndrea: náhradní duše se dá koupit skoro v každé prodejně pro cyklisty, prý taky v obchoďácích (Tesco, ...) U nás stojí cca 50 Kč, na internetu jsem našla i originální náhradní duši, stála kolem stovky. Pláštěnku máme univerzální, zatím jezdíme s Navettou, malá má dva měsíce😉

anndrea
7. lis 2009

jaj som si nevšimla že Karinka je taká malá fazuľka ešte 😵 tú náhradnú dušu si pre istotu objednám, človek nikdy nevie. Už sa teším ked ho znovu vytiahnem v marci 😵

emanka
7. lis 2009

No, Matra, máš pravdu s tými pásmi, takto som nad tým nerozmýšľala, že sa to tam uchytí, iba keď bábo ukladáme do kočíka 😀
Mojej malej vôbec nevadí, keď to s ňou trochu natriasa a poskakuje, aj keď spí...mali sme hlboký kočík Cam a to je pekný tvrďas...takže Leuša si zvykla aj na tvrdé podmienky 🙂
No a to odpruženie už neriešim, jedno sa mi horko-ťažko podarilo otočiť na medium, ale s druhým som ani nehla, no a potom mi ani to prvé nešlo naspäť, tak som pekne nadávala, spotená jak kôň som nakoniec zavolala priateľa, ten ešte viac nadával, že aký črep som to kúpila, no konečná... 😝

Ozaj, neviete mi niektorá poradiť??? Moja búdička je zle zanitovaná a pri každom hrbole mi o úroveň padne, stále ju dvíham a už mám pekné nervy. Keď som ho kupovala, tak si to všimol majiteľ obchodu a povedal, že keď mi to bude liezť na nervy, mám to prísť reklamovať a vymenia búdu.Lenže to bude nejaký čas určite trvať, takže ak by som našla niekoho, kto má nitovačku, tak by som mu to dala urobiť. Len neviem, či je to možné? Neviete o tom nič?...inak, neviem prečo, som tú búdu nedala hneď vymeniť...ja nadržaná z noveho kočíka som ho hneď brala domov, že to sa vyrieši potom...no proste debil 😠

pikusa
8. lis 2009

Tak já nechala odpružení na medium a jezdím tak pořád...
Emanko,já bych sama nic nedělala,raději bych zajela do obchodu...
A holky,jak perete kočár??teda ty potahy??dáváte to do pračky???

nika
8. lis 2009

pikuško prala jem jen potah z navety normoš v pračce an 30.

pikusa
8. lis 2009

niko....díky,až půjdeme do sportáku,taky to teda vyperu.... 🙂

ejaja
8. lis 2009

Diky za doporuceni! Chci se zeptat, kdyz jde do uplnyho lehu, je mozny, aby v nem lezelo treba uz trimesicni mimco? jen na prochazky. mimo to budu mit hlubokej, ale ten asi nebude do lesa 🙂

lucenek
8. lis 2009

ejaja..já bych 3m nedávala do sporťáku...fakt korba je krytá a pohodlná pro tento věk malá šla do sporťáku v 5m a i tak to bylo brzo