Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

jituskak
31. led 2010

ahojky, no trochu jo, ale co mi zbývá, že. ale manža mi hodně pomáhá a všichni okolo.

pikusa
31. led 2010

Jituško....já o tom právě přemýšlela,že kdyby náhodou,Mates je přece jen těžkej...
ale co.....přesně,co ti zbývá....

varo
31. led 2010

ahoj, snažila jsem se přečíst asi tak 30 stránek zpět, protože jsem se taky zamilovala do kočárku PP, hodněkrát jste mě vyděsili ale asi vícekrát nadchli 🙂 Tak asi se k vám taky přidám do uživatelek PP a snad natrefím na kvalitní kousek. 😀
Jituska, ta jsi psala že jsi kočárek objednala na MMB taky jsem ho tam včera našla, ale nejsem si jista jak se to řeší s případnýma reklamacemi ? nevíš ?

jituskak
31. led 2010

varo: u toho bylo napsáno, že záručák a doklad bude přiložen. Paní mě kontaktovala mailem, takže já bych to řešila zase přes mail. mám už zkušenost z kamennýho obchodu, ne moc dobrou, takže já si myslím, že když někdo komunikuje přes mail, je snažší jednání. já se toho nebojím. holky, snad zítra ho budu mít. já se tak těším. hned malýho navleču a razím ven😀

prchalka
31. led 2010

jituskak: Pak napiš zážitky z prochajdy! 🙂
My tam malou zkoušeli v obchodě a ta podpěra pro nohy byla skvělá - vypolstrovaná a nohy neblimbaly, byly pěkně podepřený 😉 to se mi moc líbilo 😉
Já bych asi těhu teď nemohla být, dost jí zvedám a hlavně špatně spí, tak si jí brávám k sobě a jsem zmlácená a okopaná jak brambora ☹

lucenek
31. led 2010

taky ho mám přes net, ale vyzvedla jsem si jej v kamenném tady v OV takže snad ťuk ťuk

pikusa
31. led 2010

Varo...tak vítej v klubu 🙂

kacka.l
31. led 2010

🙂 Varo neboj, te´d jakmi neklepe a moc nevibruje to přední kolo jej opět miluju. 🙂 🙂 Je to moje veliká láska. A malý je taky macík. Já jsem říkala, chcete mít velké mimi-kupteGT3 🙂 🙂
A kritiky jsem psala hlavně já. 🙂 takže se fakt neboj, já jsem zrovinka uvažovala jaký jiný kočík bych koupila, kdybych si měla znovu vybrat, a bylo by to zase GT3. 🙂

A jaká se ti líbí barva??? Z těch nových se mi moc líbí ta kiwi a java- taková elegantní.

varo
31. led 2010

....když já pořád nevím 🙂 taky Vám tak dlouho trvalo než jste se rozhodli ?? já jsem chtěla kolekci 2009 v zelené barvě, ale psali mi že korbičky jsou již vyprodány a ty letošní se mi zdají malé...jeden z mých požadavků byl velká korbička, ale zase GT3 byla a je láska na první pohled 😀 😀

kacka.l
31. led 2010

Varo, to bylo děsivé to rozhodování. 🙂 🙂
Měla jsem na výběr teutonku spirit, jané slalom a PP a jsem ráda, že vyhrálo PP. Já byla rozhodnutá pro coralo, a pak začali dělat papiu a cedro a bylo to nanovo. Já bych si raději koupila tu novou kolekci, velikostně je prý stejná- psala jsem is kdysi do malli.Ale jdou jí snad navíc polohovat i nohy, nebo co. 😕 Tu cedro jsem nechtěla kvůli muškám a taky v reálu nebyla tak pěkná jako na netu.Ale pak jsem viděla navettu v reálu a ta ušla. 😉

doorka
31. led 2010

Ahojte maminy. Můžu k vám? Zítra nebo v úterý nám příjde PP. Moc se mi líbí mocca,ale měli už bohužel jen sporťák. Takže máme korbu java2010,autosedačku java a sporťák mocca.
Dočetla jsem posledních pár stránek,ale asi začnu od začátku. 🙂

luca30
31. led 2010

Ahoj holky poradíte mi tu paní co šije ty vložky do kočárku já jsem si ten odkaz nějak vymazala a ten co tu byl tak už nefunguje

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19370253&tab=1

vím že paní měla nick něco jako mamka dva čerti nebo tak něco, případně mi doporučte někoho jinýho díííííííky

jituskak
31. led 2010

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php?str... na tuhle paní tu nechala tip Nika. má to moc hezký. na léto si taky nechám něco ušít.

luca30
31. led 2010

Děkuji tu jsem si už dala mezi oblíbené tak jsem ráda že jste mi to odsouhlasili...na jaře si ji nechám ušít aby nám oživila kočárek. Jedna holčina mi doporučovala i tohle...že je to super věc...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29296443&tab=1

jituskak
31. led 2010

to je asi dobrá věc. já pevně věřím, že už to nebude moc potřeba. už chci jaro!!!!! 😀

varo
31. led 2010

kacka.l: no právě že já mám ve výběru taky PP, Jané a teutoria spirit 🙂 , PP jsem si s manželem zamilovala na první pohled, Jané se mi vzhledově moc nelíbí ale asi bude taky dobrá a od soboty mi v hlavě vrtá Teutonka u ní se mi hlavně líbí skladnost a lehkost...tak zvažuju a čtu a měním názory a pak se podívám na obrázek PP GT3 a jsem rozhodnuta 😀 😀

kacka.l
31. led 2010

No mě se děsně líbila teutonka s tou korbičkou, ale né jako spor´ták, ta plandavá boudička a hlavně se mi nelíbily barvy, tušila jsem, že budu mít kluka a výběr nic moc. Taky ty čekací lhůty mě odradily.
Já jsem našla zelenou PP cedro tady.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10493595&tab=0 🙂

kacka.l
31. led 2010

Holky jsem pošuk, právě jsem si koupila starší pliko. 🙂
Takže kdyby měl někdo zájem, mám doma super jané energy- manža kope do koleček, tak je nechce. 🙂
Pak jsem si koupila pliko lite, ty jsou boží,jen mi nějak paní zapomněla říct, že pliko lite nejdou do úplného lehu, ale jen cca 150 stupňů. Takže malý mi v tom nevydrží, jsou tak vhodné od roku.
A teď jsem si koupila ty plika, tak snad už to bude ono.

pikusa
1. únor 2010

Ahoj holky....
Ano,potah mi šila paní s nikem máma a 2 čerti,už jsem jí ale nenašla na MMB....
ale odkaz co tady je taky dobrý--myslím,ty potahy a vložky do kočárků..
A navettka a autosedačka stále v prodeji holky 😀 😀 kdyby jste o někom věděly...

jituskak
1. únor 2010

hezký den, tak za chvilku tu bude kočárek, už se těším 😵 😵 😵
piku, za kolik budeš prodávat tu navettu?

luca30
1. únor 2010

Ted jsem se chtěla zeptat za kolik prodáváš navettu a autosedačku, dneska jsem jednu našla v barvě titanio, není to Tvoje na MMB

paxies
1. únor 2010

Ahoj,

možná jsem našla tu paní co šije ty vložky jak psala luca

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

ID 1168

Je to ona? 😀

pikusa
1. únor 2010

Nee já to ještě holky nikam nedávala.....
a ani cenu jsem si ještě ani nějak nepromýšlela.A navettka je šedá-titanio a sedačka červená

pikusa
1. únor 2010

Joo to je ta paní,co mi to šila

pikusa
1. únor 2010

Tak Navettku asi 2 800 a sedačka 2 200...oboje je v perfekt stavu.....nikde to není poškozené....
Jituško,ale jestli jí chceš,schovám ti jí do toho léta klidně...

luca30
1. únor 2010

A myslíte že ona už nešije?? byla tam naposledy 4.1.?? 😕 😕

pikusa
1. únor 2010

Asi šije jen toho má třeba hodně.....napsala jsi jí vzkazík???

luca30
1. únor 2010

Ne ještě ne, ale v inzerátech má jen oblečení..asi 5 fotek..

pikusa
1. únor 2010

Aha.....
tak se jí pozeptata,jestli to ještě šije pořád...

jituskak
1. únor 2010

holky, mám ho. je boží. jsem z něho nadšená. a ve skutečnosti vypadá mnohem líp. jew vychytanej. no s bolderem se to nedá srtovnat. a toho místa. malej se v něm málem ztratí🙂