Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
17. bře 2010

Taky mám často oboje 😀

nika
17. bře 2010

já mám taky oboje, ledvinku stabilně, a tašku hozenou přes madlo, nemám originál a chci si ji upravit. holky na originál tašce jsou plastové karabinky? nebo jak?

marketka.27
17. bře 2010

JJ, plastové karabinky. Tak nejsem pako, nechodím tak jenom já, to jste mi udělaly radost😀

nika
17. bře 2010

nejsi já mám v ledvince nechané rukavice, sluneční brýle, kapesníčky atd. sem tam tam hodím peněženku jak jdu z obchodu ale pak si ji beru do kabele. ostatní tam mám trvale 🙂 a je to super.

pralinka25
17. bře 2010

ahojte. uz sa to tu preberalo snad sto krat ale uz som z toho domotana. ktory sprej je lepsi na ten kocik aby nevrzgal teflonovy alebo silikonovy? alebo mate osvedcenu konkretnu znacku? dik 🙂

lucenek
17. bře 2010

já mám levinu a vak od emitexu a kabelínu, ale nosím crossbody, takže pajada 😉
pralinka teflon

sokil
17. bře 2010

Ahoj holky, mám dotaz na Ostravačky. Je v Ostravě nějaká prodejna kde bych si mohla naživo prohlídnout GT3? Moc se mi libí, tak chci vyzkoušet jak mi padne do rukou 🙂 Děkuji 😉

pralinka25
17. bře 2010

lucenek dik 😵

lucenek
17. bře 2010

sokil už ne,. byl ve skrblíku, aleten už neni ☹

sokil
17. bře 2010

lucenek to je škoda. Tak to asi budu muset risknout.

nika
17. bře 2010

udělej si výlet do Nového Jičína nebo do Valašského Meziříčí tu je mají.

lucenek on je skrblík zrušenej jo, ach jo.

jituskak
17. bře 2010

ahojky holky, tak jsme dneska v globusu honili paní s plikem, pak jsme ji dohonili aa ona na něj pěla samou chválu a manžouvi se taky líbí 😵

sokil
17. bře 2010

nika a kde v NJ? Jsem z Fulneku, tak to mám kousek. To by bylo super 😉

sokil
17. bře 2010

nika už jsem si to našla. V meinlu, že? Tuším první patro, byla prodejna kočárků. Super, děkuji moc.

lucenek
17. bře 2010

sokil jedině uhánět maminu s gt čkem 😀

sokil
17. bře 2010

jj, v pondělí jsem se stavila v shopingu a jedna tam byla, zkusím ten NJ, jinak to risknu. Kolekce 2009 teď slevnila o 2.500 Kč a jediný rozdíl je v barvách a ta barva cedro se mi docela líbí 🙂

jituskak
17. bře 2010

holky dneska jsme viděla oranžovou 2010 a je taky krásná. a konečně jsme viděla naživo navettu a je skvělá🙂

marketka.27
17. bře 2010

sokil, v SAMBABY v Ostravě mají GT3, zavolej si a zeptej se. Teď jsem tam byla okouknout Pliko a určitě tam měli sourozeneckou GT3, jeslti i normální, to nevím jistě, tak si to ověř.
http://www.sambaby.com/

nika
17. bře 2010

jj v Mainlu je to 2 patro, klidně bych ti nabídla okouknout moje ale mám navetu z roku 2006 a dovoz i Itálie u nás nebyla k mání. a sporťák je složenej v komoře. čeká na lepší počasí 🙂

lucenek
19. bře 2010

hooooj to bylo dneska čananě co? kdy se slezem v cukrošce peregačky??? 😀

kacka.l
19. bře 2010

Teda, ta nová verze mi dává zabrat.
Lucenku mě je to jedno, záleží i na holkách. 😉
Oranžovou mají v sambaby a tu kiwi taky. Pliko tam mají cedro. navetty tam mají z nové kolekce kiwi a tropical. 😉

lucenek
19. bře 2010

kači mě taky to dává kapky, tohle se mi fakt nelíbí....ten bazar je super...alba taky ale zbytek na pikaču 😎

kacka.l
20. bře 2010

Je to fakt hrůza, bzar super i alba, ale toto je n houby, ale zvyknem si. 😒

pikusa
20. bře 2010

Tak teda taky si budu muset moooooc zvykat 😲

nika
20. bře 2010

holky zvyknem si nebojte .-) co nám zbyde že. mne to počasí láká k nasazení sporťáku 🙂 ale ještě vydržím do Navetty se ještě vejdem jak vytáhnu fusak tak tam můžem být ještě i 2 měsíce možná 🙂

lucenek
20. bře 2010

niko vydrž jmy šli v 6m a přišlo mi to brzo, ale museli jsme byl leden Sára ve fusaku už se tam nevešla ani boha...ale to jsme měli quinny speedy

pikusa
20. bře 2010

Líbí se mi,že jde přidat fotka 🙂

lucenek
20. bře 2010

jn to je super

matra
20. bře 2010

Holky mám dotaz, ted jsem narazila u popisku kočárku, že z boudy jde udělat sluneční stříšku.. 😲
Přesně píší: ,, Střecha se síťovinou poskytuje lepší ventilaci nebo ji lze změnit na sluneční stříšku. "

Loni jsem s tím nějak zápasila a dycky mi něco trčelo a pořádně nedrželo.. ☹
Máte některá zkušenost?
Díky za radu 🙂

kacka.l
21. bře 2010

No podle mě ,jen odhrneš tu spodní část, pod kterou je ta síť, zapneš, na ten sucháč a to je tak vše, a sluneční stříška???Leda, že překlopíš boudu. 😕