Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

collette
21. bře 2010

Děvčata, viděla jste některá z vás tu novou sourozeneckou GT3ku na živo?

lucenek
21. bře 2010

já ne, ale ten prcek dole je borák, nevím , které dítko by tam dobrovolně sedělo ☹

collette
21. bře 2010

já si tím taky nejsem úplně jistá, ale viděla jsem párkrát děcka ve phil&teds a vypadaly vcelku spokojeně, tak nevím...

paxies
21. bře 2010

colette já jsem ji naživo viděla a dítě dolů bych nedala. ☹ Řekla bych, že je to hodně nepraktický, to spodní mimčo tam nemá skoro žádné místo, nehledě na to, že je hrozně nízko od země, výhled taky žádnej.

jituskak
21. bře 2010

Piku, poslala jsem Ti mail 😉 a jinak mi holky držte palce, a´t prodám bolder a můžu koupit pliko 😀

melouna
21. bře 2010

jojo souhlasím s Paxies, sice je ten kočárek vážně malej a pěknej, ale vůči tomu druhýmu dítku nic moc 😕

melouna
21. bře 2010

A holčiny prodávám zrovna jednotný sportovní kočárek od peg-pérego,tak kdyžtak koukněte on nám tady chudák stojí nadarmo ☹ ☹ využila bych tak leda nějaký obyčejný golfky,když jedem dál na cesty...

pralinka25
21. bře 2010

colette ja som ho tiez videla a tiez sa mi to zda dost nizko od zeme a fakt ten komfort pre dieta je onicom. zalezi od toho ako casto by si tam to druhe dieta vozila a ako dlho.

marketka.27
22. bře 2010

Sourozenecká GT3 je nádherná, v Sambaby mají oranžovou. A má blatníčky na kola. Komfort pro dítě (dole) nedokážu posoudit, ale až tak zlé se mi to nezdálo, nevím.
Zdechla mi brzda, úplně OFF ☹ ☹ ☹ Manžel to zítra zkusí nějak dát dohromady, ale vychodila se ta šroubovací kovová část u páčky. PP je nejvychytanější a zároveň nejzfušovanější kočár. Nádherný design, suprovní funkční vychytávky a pak to smontuje nějaký fušer z levného materiálu a je po parádě 😠 😠 😠 Ale stejně bych si ho koupila zas😉

myounghee
22. bře 2010

ahojte! prepacte, ze sa vam sem len tak vtierknem ale chcem sa spytat, ci sa PP GT3 zmesti do klasickeho panelakoveho vytahu. Rozmery ma d:100cm, sirka: 70cm. Dakujem

lucenek
22. bře 2010

myo..símtě to tu řešíme furt, přečti si pár stánek dozadu

nejbe
22. bře 2010

Marketko, to se mi stalo taky, stačí zajít do cyklosportu a koupit jen ten závit, stojí cca 10kč. Tedy pokud je to jen tohle 🙂

pikusa
22. bře 2010

Myo...měřila jsem výtah mockrát,už tam faaaakt nejdu.....je to o pár stránek zpětně....zkus pohledat ju???jak psala Lucenek 😉

kacka.l
22. bře 2010

Pikusa:Tak jsem tam hned běžela,ale je to na rychlo,takže + - nějaké cm.....
šířka 80cm,délka 105 a měřila sem i z rohu do rohu,jk já musím kočárek dát a je to 125cm....
takže zvednout madlo,ještě jde kočárek jako by nadzvednout trošku....a vejde se

pikusa
22. bře 2010

Kačko...ty jsi zlato....já to hledala a musela jsem odběhnout a tys to zatím zkopčila 😀

lucenek
23. bře 2010

holky můžem to kopčit na každou stranu ne? 😀

myounghee
23. bře 2010

dakujem 🙂 , pojdem si to najst 😀 ....to fakt sa kazdy pita na rozmery furt 😉

lucenek
23. bře 2010

jo....skoro furt 😀 😀 😀
mě bude líto schovat kočík......Sáruš má 20m a lítá ted na jaro to bude odrážedlo...písek....to spíš využiju golfiny

pikusa
23. bře 2010

Holky.....tak nevím,ale přijdou mi krátké pásy u sportáku.....nebo dělám něco blbě????
vzadu nahoře je mám i vyháknuté....vše povolené a stejně....na fest 😒

marketka.27
23. bře 2010

pikusa nestraš, mně stačily ty blbé pásy u autosedačky 😠
Sehnala jsem v cyklosportu tu koncovku k brzdě, tak to MM odpoledne opraví 🙂, díky za tip. A udělala jsem jarní údržbu, kočár je jak nový, úplně mi bylo líto s ním jet na prochajdu🙂
Poraďte mi, prosím, jak sundám ten kryt korby, už je teplo. Jde to nějak odzipsovat?

lucenek
23. bře 2010

pikus...nekecej my v poho, máš ještě fusak???My teda ne sára je v bundě a ještě jsme utahovala

jituskak
23. bře 2010

ahojky holky, zrovna dneska jme stáli na semaforu a nějaká maminka čekala s pro mě neznámým kočárkem a musím vám říct, že gt3 je mega kočár snad oproti všem, co vídám, když nepočítám roan a podobně,a le to se nedá srovnávat hlavně designově, že. ale tak jsme ráno umývala kolečka, protože babička musela jet s malým prostě do zahrady a celej jsme ho myla, protože ona něco asi sázela a byl celej od hlíny a pořád jsem si ten kočárek prohlížela a natáčela. já ho prostě miluju. už se těším i jak mi přijde od pikušky korbička, jak to bude vypadat a tak celkově jsme moc spokojená. škoda jenom, že jsme na něj nenarazila než se malej narodil. takýe já jsme moc spokojená. ještě teda přijít na to, jak sundat sporták a připnout boudu a bude. do golfek jdu do plika a sourozeneckýho do duette sw. mě teda značka peg perego přesvědčila🙂

jituskak
23. bře 2010

jo a to jsme se chtěla zeptat... dáváte fusak? mě teda ráno přijde chladno, ale pak už je teplo a malej spocenej...

kacka.l
23. bře 2010

Jitu: tak já dávám, ale je fakt, že je v něm jen ve štramplikách a to byl odpo zpocený, asi si koupím ten letní, mi to celkem vyhovuje.
Holky jdu se pochlubit, dneska mi přišly nálepky na kočár. 😉

lucenek
23. bře 2010

kačí kde jsi je klofla???? 😀 čanané
my jsme bez.....ale vás chápu máte prdečky malučké, tybych taky nechala ve fusaku

nika
23. bře 2010

ty jo nálepky super, odkud jsou prozraď.
já mám už jen zavinovačku od emitexu v kočárku a Berušku jen lehce přikrytou. hrubej fusak jsem vytáhla minulý týden. ale kdo ví jak bude o vídkenu se má ochlazovat, ale ne už ho tam nedám z principu, raději ji zabalím do deky.

holky jak já vidím tu oranžovou tak je mi líto že jsem ji nekoupila, ale moje Moka je taky krásná 😉

lucenek
23. bře 2010

niko mám taky moku a ještě jsem nelitovala...leda že bych viděla sporťák lavanda 😀

kacka.l
23. bře 2010

😀 😀 Lucenku, ty jsi vtipná, ale je to fakt, že nedělají více kombinací barev.
Nálepky jsou přes MMB, dělá je paní z Ostravy za 70kč, udělá cokoli. Já to pak najdu a hodím.
No nezežerte mě, ale mě se ta moka moc nelíbila, byla taková smutná, zase se dá hezky oživit vložkou a nejdou Vám na ní mušky. 😀 😀 😝

nika
23. bře 2010

hm 🙂 já mango nebrala kvůli hmyzu právě já sama jsem alergická a co kdyby byla i malá. ale mám vložku už ušitou aušiju si i další. a budu dělat parádu. zatím máme kombinaci - krémový maskáč a z druhé strany jemný oranžovo-růžový-béžový maskáš. další bude oranžová a něco --- co koupím , až narazím a bude se líbit a udělám, jen najít čas.
zato mám černooranžový fusak a oranžovou deku - alespoň něco. když já oranžovou miluji, ale i jiné barvy.

náhodou se na tu svou moku těším teď jezdím s navettou neurčitého typu - tmavá šedá se světlou a červeným lemováním uvnitř bílomodrý proužek - ta se u nás neprodávala, udajně, já ji mám z druhé ruky a oni prý z Itálie přímo. tak nevím. ale na spotťák se těším jak malá.

nika
23. bře 2010

safra ne mango ale papaia, mně se ty ovoce něják popletly 😀 😀 😀 😀 😀