Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
28. bře 2010

Katty,nene nepodkluzuje....
ale vzala bych malou do obchodu a vyzkoušela 😉

nejbe
28. bře 2010

katty, já měla na začátku taky Cortinu a hned jak jsme přešli na sporťák, tak a malý jak píšeš klouzal a škrtil se na pásech, tak šla Cortina z baráku a koupilo se GTčko. Nelituju, pásy jsou fakt super a ono i to sezení není lehce z kopce jako u Cortiny ale malá ti jakoby dozadu zapluje (k zádíčkům) i bez pásů. Jen být tebou, tak koupím jiný kočárek hned, na podzim, už budeš nejspíš koukat po golfkách 😉

Moc vás prosím o radu, ta guma resp. to těsnění na přední kolo má mít jaký rozměr?

kacka.l
28. bře 2010

Ani menší Katy, malý má 9 měsíců a neproklouze ani náhodou. Kamarádka měla taky cortinu a nedá se to srovnat, ani co se týče stability. Super je polohování zad až do 100%lehu a ložná plocha 95cm, nožičky mi jdou polohovat myslím do 3 poloh, ale nevím.Malý teď v kočáru spinká. Musí být šílené, jak jí visí nožičky dolů, na nic bych nečekala, prodala cortinuhned a koupila třeba starší PP, ono se na nich nedá moc zničit.

kacka.l
28. bře 2010

Nejbe, já našla, normální kus gumy z duše, a z toho si vystihla kroužek, potom do toho prostřihla jeden na tu osku cca 1cm, a kolem toho tak půl cm. Já to pak nafotím a když tak pošlu. 🙂

lucenek
28. bře 2010

kačí nafoť nafoť..... 😀 já sem tatatr na tyhle popisky......

nejbe
28. bře 2010

Kačko dík, já to nějak nemám z čeho vystříhnout, tak snad manžel něco vymyslí. To kolečko se mi občas rozkmitá, ale jen když potřebuju třeba doběhnout tramvaj, nebo přebíhám přechod.
Ještě k tý Cortině, švagrovka to řešila tak, že na konstrukci pod nožičky narvala nějaký kus polysterenu, aby byli alespoň v rovině, jinak jsou lehce zkoseny dolů, proto dítě klouže.

kacka.l
28. bře 2010

No myslela jsem, že to vysvlíknu z té osky, ale je to tak špinavé, že se mi nechce, je to to černé kolečko úplně dole, kolem té osky-tyčinky. Když si odklikneš své kolo, nemáš tam nic a je to volné- taková prohlubeň, a já tam mám ten kroužek, takže je to pevnější, sice se to hůř nacvakne a první zatáčky jdou ztěžka, ale po chvíli super, právě mě to taky dělalo, když jsem dobíhala na autobus nebo na přechodě, a te´d nic. 😉 🙂

katty_k
28. bře 2010

Díky moc za odpovedi, holky. Getecko bych kupovala hned, ale nejsou penize 😒 a cotrinu muzeme prodat az koupime novou autosedacku. Ale budeme se snazit co nejdriv, zatim to nejak vyresim, ale stve me to, ne ze ne...

katty_k
28. bře 2010

Ještě mě napadá, je něco, na co bych si u koupě použitého kočárku GT3 měla dát pozor? Třeba ruční brzda, mám pocit, že jsem kdysi četla něco ohledně seřízení brzdy.

kacka.l
28. bře 2010

🙂 Brzdu ti seřídí manžel, nebo v jakémkoli cykloservise. 🙂mě napadá leda to přední kolo, ale i to jsem vyřešila, tak asi nic.

pikusa
28. bře 2010

Tak brzdu jsem si jakýmsi způsobem seřídila sama 😀

oacka
29. bře 2010

Kočky, prosím o váš názor: najprv som chcela Jane 2010,ale je malá vanička, teraz sa mi najviac pozdáva PP GT3 s vaničkou navetta XL. každý mi ale hovorí,že ten kočík je ťažký a veľký. je to pravda? robí vám jeho váha nejaké výrazné problémy? a ešte by som chcela vedieť, či sa vanička naklikáva jednoducho alebo nejako problematicky. Díííííííííííííííííík za odpovede! 😵 😵

lucenek
29. bře 2010

oacka tak kočík má 13 kg takko a ostantní až 18kg....tak ti nevim...měla jsem i quinny speedy a stejně vážil...ale s gt se líp jezdí...jasně že netahám sporták do mhd na takové popojíždky a k mudorvi mám golfky

luca30
29. bře 2010

Holky můžete mi poradit...mám pořád problém s tím předním kolečkem prostě si jede kam chce, vyčistila jsem ten trn nebo-li tu tyčinku co je na předním kole a nevím kam všude můžu dát ten olej, myslím si tam ten problém není, ono to kolo jako by nechce zatáčet a já nevím kam všude na tom předním kolem můžu nastříkat ten spray jen na tu tyčinky nebo i na tu část kde se to kolo jakoby otáčí kolem své osy nevím jak to popsat...

lucenek
29. bře 2010

luco tohle mě taky zlobilo ale jde o to že to nacákáš na tu tyčinku setřeš pořídně papírovým kapesníkem a nacákáš znovu, já teda ocákala celou tyčinku a dobrý

luca30
29. bře 2010

No já to včera očistila vlhčenýma ubrouskama a zítra se to chystám nasprejovat jen jsem potřebovala vědět kam přesně, takže jen na tu tyčinku a nikam jinam??

lucenek
29. bře 2010

WAU VLHČENÝMA???????to ee,musíš suchým papírovým na smrkání.....takže znova jen papírový kapesník a pak znovu nacákat já jen na tu tyčku sice to steklo, když jsem to držela kolmo a ještě mě ted napadlo vystříkat ten vrch , kam se dává ta tyčka,esli není něco tam,tu dutinku 😉

kacka.l
29. bře 2010

😉 To ti drhne, z těch ubrousků, jak píše Lucenek, postříkej to celé.

Oacko, váží 13kg, což je jako jané a ostatní kočáry, on jen tak vypadá, je to můj bobek. Korbička navetta stejně jako autosedačka se naklikává jedním tahem, trvá to asi 1 vteřinu, prostě příjdeš, klapneš a jedeš, to samé jako autosedačka v autě, na ten systém nedám dopustit.
A velký, ano je velký, ložná plocha má 95 cm, což se jen tak nevidí. A hlavně prý to nové jané má korbičku cca 66cm, což je podle mě masakr.
Taky se mi líbí jané sporťák, ale počkám si až na ohlasy jiných. 😉

luca30
29. bře 2010

Díky zítra to zkusím, ono to drhlo už před tím očištěním, chtěla jsem to hned nasprejovat ale spěchala jsem.

oacka
30. bře 2010

a ešte jedna prosba kočky: kde zozženiem GT 3 za čo najlepšiu cenu:? a čo je vlastne dobrá cena za šporťák + vanička?

oacka
30. bře 2010

snažím sa postupne prelúskať vašu diskusiu a práve som narazila na problém s brzdením. Máte to aj ostatné,či len kikimaruska? my máme sídlisko na miernom kopci, mám sa toho obávať? autobusom plánujem jazdiť s kočíkom len výnimočne. budem nadávať,ke´d si kúpim GT3 ?

emanka
30. bře 2010

oacka, váha kočíka mi nerobí žiadne problémy, do auta ho dáva priateľ, ale už aj ja som dávala a v pohode. S brzdami problém nemám. Je to super kočík, ja jeho kúpu neľutujem. Super sa ovláda, ľahko skladá a prejde cez všetky terény. Lepšie som si nemohla ani vybrať. Kopec ti nebude robiť problém. Takže nadávať určite nebudeš 😉

pikusa
30. bře 2010

Oacka.....s brzdou jsem problém nikdy neměla......
a cena????nevím ted jaká je dobrá.....
a já stále mám na prodej autosedačku 🙂

marculi
30. bře 2010

Všechny vás zdravím,máme měsíční holčičku Danielku a užíváme si procházky kočárkem.Jsme rádi za každý slunný den,ale pro naši malou jistě není nic příjemnýho,když jí to sluníčko svítí přímo do tváře.Tak jsem chtěla poprosit o radu s koupí sluneční clony na hlubokou korbičku PP.Jestli se dá připevnit např. ta od emitexu,nebo je lepší nějaká jiná.Moc děkuji za každou radu.Ahoj 😉

kacka.l
30. bře 2010

Oacka brzda je 100% ok. Mám fakt extra velký kopec a nebojím se zabrdit v půlce a nechat malého tak a vybrat dopisy ze schránky. 🙂 Dobrá cena??? Je za 9900,- ale jen cedro, potom za 11400 je na ružovy panter.cz--přesně nevím.A navettu bych si já osobně koupila starší, zdá se mi zbytečné vyhodit 5OOO za 6 měsíců a pak ji za 3000prodávat. Jsou jako nové. Pokud by jsi chtěla růžovou, tu jsem viděla za 3500 novou na MMB kolekce 2009.

pikusa
30. bře 2010

Marculi,clonu jsem neměla,vždy jsem přehodila plínku....

jituskak
30. bře 2010

ahojky jen na skok, dneska jsme vyřešila to, jak nejde nánožník připnout k boudičce. prostě jsme jela s kočárkem do galanterie, kopila dvoje cvoky ve stejné velikosti a širokou čenou gumu a tu jen obšiju, nacvaknu ty cvoky a tím se mi to jakoby prodlouží. až to budu mít, tak nafotím 😉

pikusa
30. bře 2010

Jituš,nechápu....jak nejde připnout k boudičce??????já ho tam připínám.... 😕

oacka
30. bře 2010

Kacka.l, ty si poklad, ďakujem za super inštrukcie! Ešte si ho chcem poprezerať niekde na predajni, no v Košiciach ho mali v jednej predajni a už tam ani nie je... ale asi dojde. mužovi sa tiež veľmi páči. vyzerá ako mašina. 😀 😀 😀

oacka
30. bře 2010

kacka.l, ty si bola aj na diskusii o jane. kupuješ teda Jane?