Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

evatk
6. dub 2010

sme se do toho zamotaly, co...? 😀 😀 😀

nika
6. dub 2010

tak teda taky nevím které myslíte 🙂 řešení - fotodokumentace a budem vědět co kdo a jak 🙂 😀

jafulka
8. dub 2010

Ahoj holky, může mě prosím někdo změřit výšku boudy od země? Díky Jana

nika
8. dub 2010

holky máme sporťák 🙂 dneska jsem ho nandala, a bylo to v pohodě, sundával se mnohem hůře 🙂

jen mi nešla nasadit boudička naruby aby byla malá ke mně. neměla jsem s mamkou odvahu, nešlo to, asi málo síly.

pikusa
8. dub 2010

Jafulko.....myslíš u hluboké korby???tak to už nemám....
Nika ano,ono to chce trošku síly....

jafulka
8. dub 2010

Nee, myslím sporťák.

pikusa
8. dub 2010

Jafulko,vydrží to do zítra?????
ted už nejdu hledat metr,ale zítra ti to změřím,když mě nikdo nepředběhne...
A myslíš zvědnutou boudičku???,jako abys přes ní viděla???? 😀 😀

jafulka
8. dub 2010

Jasan, že vydrží 😀 Přesně zvednutou boudičku, abych přes ní viděla 😀 😀

evatk
8. dub 2010

nika a ta boudička má jít nasadit naopak, abys měla malou čelem k sobě??? to nevím, všude se uvádí, že u tohoto kočárku nejde dát sporťák proti směru jízdy, nějaký fígl s boudičkou se nikde neuvádí...

nika
9. dub 2010

evatk jj jdem výrobce toto neuvádí je to fígl chytrých uživatelek 🙂
jafulka já nezměřím, neb mám kočárek v autě 🙂 ale vím že vidím blbě, jsem vysoká 166cm. ale člověk se naučí

evatk
9. dub 2010

nika a ta boudička se sundá a otočí a pasuje to tam nebo se jen překlopí?

evatk
9. dub 2010

a ten sporťák jde vlastně dát úplně na ležato, že teda je mimčo hlavou naopak? my jsme ho takto moc nekoumali, jen sudnali a dali korbu...

pikusa
9. dub 2010

Tak boudička 103-105 cm....
taky jsem prcek a v poho

pikusa
9. dub 2010

A sporták obráceně

nika
9. dub 2010

pikusa říkám, šikovné uživatelky, já mám asi fakt strach zabrat abych ty packy nezlomila. ještě musím vykoumat sundání pásů.

evatk
9. dub 2010

tak to jsem ráda za novou informaci, teď si vybavuju, že už jsem nad tím kdysi dumala

ale neřeší mi to problém, že malá už není v kočárku spokojená zřejmě i proto, že nemá výhled a takto v tom sporťáku ho taky moc mít nebude, když bude jen naležato, když tak zkusím nějaký polštářek

jo a řešily ste nějaká slunečník nebo clonu? já jsem koupila clonu, kterou přidělám na boudičku, už jsem ji prubla včera na hluboké korbě, ale třeba máte něco lepšího, právě mi připadá, že perego na tento model slunečník nedělá a nevím, jestli nějaký uni na něj sedí, protože ten profil trubek je oválný a nevím, nakolik jsou slunečníky pevné, co se týká odolnosti proti větru apod.

pikusa
9. dub 2010

niko,taky jsem se bála,ale nakonec to šlo...i když blbě...
ale já to takhle nepoužívala,jen pár dní na zkoušku....
A pásy jsem taky nesundavala,měla jsem je pod tou ušitou vložkou,takže netlačili....
A clonu nemám...

nika
9. dub 2010

evatk Beri začal vadit stísněný prostor ale před 3 týdny se šíleně vztekala že nevidí, tak v dobrém počasí jsem jezdila se sklopenou boudičkou.

clonu mám a nemůžu si stěžovat 🙂

lucenek
10. dub 2010

my už asi clonu nevyužijem mám od kiddoptamus nebo tak nějak

82katka
11. dub 2010

Ahojky holky, taky patříme mezi peregačky, a prodávám korbičku navetta v barvě titan, za 3200 a i s pásy do ní do auta za 3500, neob pásy zvlášt za 700,-Kč. Kdyby jste měly někdo zájem písněte prosím na mail www.sweetbabycz@seznam.cz
Díky moc a krásný den přejeme 😎

monas
14. dub 2010

Ahoj, holky, můžete mi prosím některá poradit? Od srpna jezdíme s GT3 a jsem s ním naprosto spokojená, je to podle mě nejlepší kočár na trhu, ale teď jsme přešli z Navetty do sporťáku a začalo mi hodně často vibrovat přední kolo, vibruje to a rozklepe celý kočár, čím rychleji jedu, tím je to horší...Nestalo se Vám to nekomu???? Neznáte radu??? Je to hodně nepříjemný...
Bohužel kočárek jsme kupovali už jako pár měsíců ježděný a pak jsme ho měli pár měsíců doma do porodu a už není v záruce...Díky za rady!!!!

emanka
14. dub 2010

monas, aj mne to vibruje a vlastne viacerým tu....tiež hlavne vtedy, keď ideme rýchlo...ja som s tým nič nerobila, ale prečítaj si pár stránok dozadu, baby tu o tom písali 😉

pikusa
14. dub 2010

Holky.....teda já vůbec nevím,co to je,když kolo vybruje.......
ale joo holky už to tady řešily...

pikusa
14. dub 2010

Ježííííííšššššššš.......vybruje.....fuuuujjjj se stydím 😔

monas
14. dub 2010

už jsem koukala, díky🙂 Zaúkoluju manžela, ať to porychtuje🙂 Snad to pomůže, protože to začalo dělat fakt hooodně, i když jdu celekm pomalu, neběžím. Vím, že mi to dělalo i kdysi u syna u Cortiny,a le jen na bruslích, když jsem fakt sprintovala. Ale celou dobu s Navettou to nedělalo, až teď, jestli je jinak těžiště... Ale takhle se fakt nedá jezdit, připadám si jak blázen, tak snad to pomůže...
¨Vlastně mám ještě jeden dotaz - vržou mi trochu zadní kola, při jízdě normálně ne, ale když třeba na místě uspávám a jezdím asema tam, nebo, když se rozjíždím... Vystříkali jsme WD, chvíli to přestane, ale tak za den dva to dělá zas, přijde mi to, jako že to tam drhne o ty brzdový destičky při určitým pohybu...A ty namazat nemůžu🙂🙂! zdá se mi, že to začne víc dělat, kydž kočár přetížím (syn na skejtu, velikej nákup - jako že ten obr koš fakt využívám...), no a problém bude i v tom, že s ním musím denně vyžíždět jedno patro po schodech, to tomu asi taky nepřidá, ale pokud jste se s tím setkaly...Budu ráda za rady...Díky🙂

monas
14. dub 2010

ježiš, já se taky omlouvám za ty překlepy, píšu jak tatar!!! 😀

pikusa
14. dub 2010

Monas,mě to vrzalo v zimě,když bylo všude tilok bordelu...ted zatím dobrý.....
a ještě jsem nikdy nemazala.....ale musím udělat jarní údržbu.....sundat kolečka a pořádně vše otřít ...

monas
14. dub 2010

Já už se o ni pokoušela, ale asi vyčistím vše znovu, přeci jen letošní zima...
Ještě jeden dotaz - máte tip na pláštěnku na sporťák? Na Navettu jsem měla nějakou od Emitexu, ale na sporťák to asi sedět nebude...A ta origoš na připnutí je jak z kosmu🙂
Nějak mě u toho sporťáku teď teprv napadaj nějaký dotazy, Navetta byla bez problémů...
Taky jste tu řešily ten nánožník...taky pořád pořádně nevím, kam se vlastně připíná...(mám barvu mokka, je v tom nějaký rozdíl?)
A taky si nejsem jistá, jestli mám vše správně sestavený, je to dost složitý🙂 Když dám opěrku zad do lehu, opticky mi přiopadá, jako když malá leží hlavou dolů, ale to jen tak asi působí, že?

pikusa
14. dub 2010

Moni....tu pláštěnku pak na sporták zkus....taky mám jen jednu a byla jak na to,je ted i na sporták.......
To že je hlavou dolů opravdu je tak vypadá.....
Nánožník připínám v lehu na boudičku,v sedě na opěrku......jsou tam zbuku cvočky,ale nevím,jestli na všech modelech...

monas
14. dub 2010

díky, vyzkouším to🙂