Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
4. kvě 2010

Jooo už koukám,takže mám nejblíž Liberec 🙂
když bude hezky,tak bych i jela 🙂

lucenek
4. kvě 2010

já se sekla v koncovce 😀
může být fajně u nás bude markéta Konvičková zpívat 🙂

pikusa
4. kvě 2010

to jo,kor jestli vyjde počasí vid 🙂

lucenek
4. kvě 2010

právě kuknu na počasí idnes

pikusa
4. kvě 2010

Kukni 😀

lucenek
4. kvě 2010

tak má být polojasno s přeháňkami...no uvidíme.....

lucenek
4. kvě 2010

tý pikus mě je tak líto že budem za chvile c skládat kočík ☹
Sárulí bude mít dva....dojde dneska tříkolka na tyči, mám golfky.....no...ale u druhého si ho užiju i s navettkou lavandou 😵 😵 😵

pikusa
4. kvě 2010

No to jo,to si užiješ......
tříkolku s tyčí máme,mates je v ní moooooccc důležitej 😀

pikusa
4. kvě 2010

Teda já jsem nějaká na měkko.....koukala jsem na ty stránky,na minulé ročníky a na video a normálně mě to skoro rozbrečelo...tolik dětiček a miminek 🙂
hezká akce

lucenek
4. kvě 2010

no je jako ředitel zeměkoule 😀
krásný že.....chtěla bych jít mám volno tak co...fajn neděle

pikusa
4. kvě 2010

No akce je to opravdu super....máme ale tatínka v práci ☹ tak jsem posílala odkaz mamce,třeba pojede se mnou 🙂

lucenek
4. kvě 2010

pikus snad jo...pak hlavně fotitkdo vám bude v liberci zpívat????

pikusa
4. kvě 2010

Nevím 😀 to jsem nezkoumala 😀

lucenek
4. kvě 2010

pikus tak to ani nemáte psáno

pikusa
4. kvě 2010

Noo ted jsem koukala a není to tam..... 😒

lucenek
4. kvě 2010

no nebuj někdo vámtam kejhat bude 😀

lucy.l
4. kvě 2010

ahojky, koukám na odkaz na kočárkyádu :(hned bysme s malou jely,ale nemáme kočárek :(

Dneska mi v obchodě tak nějak řekli, že nemám otrevovat, že na to kenyo má 30 dní 😢

evatk
4. kvě 2010

lucy a máte náhradní kočík?

evatk
4. kvě 2010

mrkla jsem na tu kočárkiádu, manžel má zrovna fotbal, škoda ☹

lucy.l
4. kvě 2010

evi no golfky,ale jsou to jen takové nic moc do obchoďáku a ergo nosítko, takže spíš chodím s nosítkem,bydlíme navesnici

přemýšlím už vážně nad koupí nového kolečka z mali, abych mohla jezdit s PP 😒 chjoo

evatk
4. kvě 2010

lucy já taky, sice manžel zajde znovu do obchodu, uviddíme, co mu řeknou.. z hrkajícím kolečkem mě to moc neba

a máš zjištěno, že na mali je nejlevnější? kolik tam stojí?

lucy.l
4. kvě 2010

evi, prý to kolečko jinde snad k dostání není, je tam za 1150,- s poštou nějakých 1300,- docela dost :(Manžel je naštavnej jako bych za to mohla já a nevím co mi řekne na to, že bych chtěla objednat kolečko...zase, měla bych náhradní .... 😒

evatk
5. kvě 2010

lucy mě se právě zdá, že jsem ho někde viděla za 800,-, ještě na to mrknu

lucy.l
5. kvě 2010

evi, moje kámoška ho asi před půl rokem na malli koupila za 800,- ale zdražili, pokud bys ho za těch 800,- našla, prosím písni sem odkaz, hned bych si ho objednala ...

lucy.l
5. kvě 2010

holky tak vám sem napíšu, jak jsem dopadla.
¨Dnes mi to nedalo a zavolala jsem do Kenya jak to s mou reklamací kolečkem vypadá, že se omlouvám, ale ža na kočárek opravdu spěchám. Pán v servisu mi řekl že nechápe, co má dělat s kolečkem, že potřebuje celý podvozek aby to vyzkoušeli, že mi v žádném případě nové kolečko za 1290,- nepošlou.
Tak jsem totálně nas... volala do obchodu VaV kočárky Uherské Hradiště, kde jsem ho přes net koupila a tam mi paní řekla to ne, to podvozek neposílejte oni jsou s technikem určitě domluvení, jinak by vám volali...

Tak jsem si volala pro radu na www.spotrebitele.ino ta´m mi řekli že je určitě lepší aby měli celý kočárek, ale že lhůta 30 dní běží od doručení kolečka....

Teď už opravdu pochybuju o kladném vyřezení reklamace i když jim pošlu celý kočár :(
Bude mě to stát další 300,- na poštovném minimálně a dozvím se že reklamaci neuznávají 😢

Tak nevím co teď :(
Jestli mám zavolat do kenya ať mi kolečko pošlou zpátky a se záručákem si tak akorát můžu ...

kackalaz
5. kvě 2010

Lucy, to je právě to, kenyo v podstatě neuznává žádné reklamace, jak to tu kdysi psala jedna holčina. Je to hnus, ale je to fakt, Nebo to zkusit přes to malli, ten pás je strašně ochotný, třeba něco poradí.

lucenek
7. kvě 2010

se doceladěsím případné reklamačky snad už teda nebude

lucenek
7. kvě 2010

lucy a jak reklamačka dokdy máš mít výsledek????

lucy.l
7. kvě 2010

Holky já jsem tu reklamaci nakonec raději vzdala, rozhodla jsem se že než tam posílat ještě kočár a být bez něj 30dní, tak od reklamace odstoupím.

Pán z Kenya mi na to odepsal že ok, že kolečko posílá a reklamaci ukončuje, 2h na to mi psala majitelka obchodu kde jsem ho koupila, že mi kolečko posílá přímo kenyo a opravené - prý vyměněnýstřed + mi posílají podložku. No a další hodinu na to mi volal zase pán ze servisu že mi teda posílá kolečko a podložku, o vyměněném středu nemluvil, jen že to namazal a že pokud to bude dělat i spodložkou že mám poslat celý kočár...
Takže tak 😅
Akorát že kolečko dnes nedorazilo 😢 Takže nás čeká ještě celý víkend bez kočárku 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lucenek
7. kvě 2010

lucy teda ☹ ☹ ☹ a máš v čem jezdit???